Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
no ved obalky som myslela ja tymi oznameniami :-N m03 ako sa dari?
Odpovedať
Profilova fotka
chystam obrazky do albumu, len im musim opravit velkost, na pecatidle je pismeno T - inicialka nasho buduceho spoločneho priezviska ericca prepac, zle som ta pochopila, uz sme to aj skusali, tak uvdim, ako to dopadne
Odpovedať
Ahojte, sa som dnes bola zas na skúške, uvidíme ako som dopadla, keby dačo mám opravný x-) . parádne sa mi spravili otlaky od topánok, na dnes stačilo. idem sa vyluftovať na záhradu večer odchádzam...
Odpovedať
Mirka našla som význam únosu nevesty, ak niekto unesie nevestu, znamená to, že ženích si ju nezaslúži a musí ju získať naspäť.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, to je pre mna novinka, este dobre, ze som vsetkym povedal, ze ziadne unosy :-) krasne tu snezi, ako v rozpravke a pritom svieti ostre slnko, parada
Odpovedať
tu je zamračené, miestami je obloha jasná, dážď so snehom padá,... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
pocasie je neuveritelne, teraz uz nesnezi, ale svieti slnko, aspon mam poriesene, co si obleciem na VN, kabat a hotovo :-)
Odpovedať
mňa dúfam nikto nebude otravovať s VN nemám rada tento sviatok, jedine tatinovi a synovcovi dovolím aby ma obliali vodou, ostatný len voňavkou resp. smradľavkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
u mna je VN klavne o dnoch pred pondelkom ;-) Verim v Boha, takze je to asi ine. Pondelok uz niekolko rokov beriem ako povinnu rodinnu tradiciu a posledne dva ideme prec.
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj, krasny album ten druhy, paci sa mi strasne styl tej kytice myslim ze tretej v riadku, ale nejak mi nejde zobrazit tie posledne dva obrazky :-(
Odpovedať
ja som skôr za oslavu príchodu jary, než za VN, ako nič proti viere iných, len ja neverím v to, že Ježiš vstal z mŕtvych po 3dňoch, ako môže byť Panna Mária matkou a pannou zároveň, je to paradox a pre mňa nereálne.
Odpovedať
Profilova fotka
moj buduci manzelik tomu tiez neveri :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
a nezvykne byť z toho problém, ako v tom zmysle, že máte rozdielne názory na vieru? napr. že sviatkom pripisujete iný význam, inú dôležitosť.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze nie, myslim, ze to ivko berie tak, ze ak chcem, tak nech si verim, len nech jeho nenutim chodit niekde do kostola, mna skor zaraza, ze neveri v zivot po smrti, mne to pride take zvlastne, ze smrt a koniec
Odpovedať
tak napríklad ja verím v posmrtný život, ale aj v reinkarnáciu
Odpovedať
Profilova fotka
neviem si predstavit, ze by sa smrtou mal zivot koncit definitivne, take smutne, myslim, ze je to aj vychovou, zas na druhej strane viem, ze zlatusik by nikomu umyselne naublizil a ze ma v srdiecku lasku, myslim, ze je "lepsi" ako vela veriacich
Odpovedať
no veľa ľudí "ťahá pán božka za nožičku..."
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, ale to asi vzdy tak bolo :-) Akurat musel Ivko podpisovat taky papier, ze mi nebude branit vo viere a ze aj deti budu vychovavane po nasej dohode :-)
Odpovedať
juj to znie trochu alibisticky
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, tiez si myslim, ale aspon na nas nikto netlacil, ten papier musi byt, inak nas podla cirkevneho prava nemozu sobasit v kostole :-)
Odpovedať
je to divné, veď láska nepotrebuje papiere
Odpovedať
Profilova fotka
nie, ale aj vy sa sobasite na matrike a nie len tak a tiez k tomu potrebujete papiere, i OP, je to pravo, je taky pravny system a cirkevne pravo je jeho sucastou, takzo si viem predstavit, kto ho bude s tym papierom nahanat, ak sa nieco stane, skor si to vzdy budeme riesit samy
Odpovedať
tak to my ani nenapadlo, že existuje neaké spojenie madzi cirkvou a právom :-N
Odpovedať
ahojte, junónky, ericca, už dorazili oznamká?..ja dnes šaliem z účtovníctva, na svadobné prípravy nemám ani pomyslenie :-|
Odpovedať
ešte nedorazili, ak nedorazia ani budúci týždeň budem musieť tam zavolať alebo mailovať. ja šaliem pre istotu zo štatistiky... mám taký dojem, že som včera riadne pokašlala skúšku. postup som mala dobrý len úplne iné výsledky ako ostatný. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
peknu velku noc vam prajem junovky :-)
Odpovedať
to ericca: íha, štatistika nie je sranda, tiež ju mám za sebou, mali sme z nej dve skúšky na ekonomke v BA a veru teóriu štatistiky som robila na druhýkrát a ekonomickú štatistiku na tretí, tie vzorce boli príííšerné, ale neboj, začiatky sú ťažké potom prídu ľahšie predmety:)))...my ešte stále oznamká riešime, robíme si vlastné, myslím, že ty si to vymyslela lepšie, objednali ste a hotovo, žiadny stres :-| ..no keď dôjdu, odfoť a pochváľ sa :-) to droby:peknú veľkú noc aj tebe,čo dobré varíš a pečieš? daj tipy :-)
Odpovedať
tina mám ich v albume tie oznámenia. Všetkým veselú Veľkú noc :-)
Odpovedať
videla som tie dva obrázky oznámení , ale myslela som, že sú otváracie a to je len vrchná časť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tina , no velku noc travim v praci, nepeciem, navarim co sa podari, ale kedze aj ked budem mat volno drahy bude v praci, tak prakticky den vopred aby mal co aj on jest.. ziadne typy nemam. len by som chcela babovku spravit, toto vse dnes mam mnam kuracie masko s medoma susenymi slivkami to je straaassna pochutka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?