Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
to riadenie ludskych zdrojov znie dobre. ty si neaka manazerka???
Odpovedať
Profilova fotka
manazerka vzdelavania ;-) a nachystala som novy program, teraz ho uz len naplnit. Citim sa dnes uplne hotova, neskutocne ma bolia nohy, cely den som na nich stale a tesim sa, ze po dnesku uz vidno to solarko joooj, a mam svadobnu novinku predsa len, dnes mi dosla "svadobna kniha hosti", mamka volala, ze je krasna
Odpovedať
Ahojte, srdecne zdravim ;) :-. vy ste tu toho popisali. Fiha, takze zo seagull sa nam vyklula manazerka :-.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) no, nie je to nic slavne, zdaleka tolko nerobim a zdaleko tolko nezarabam ako klasicky manazeri, firma je v zaciatkoch a tak je to dost tazke, ale stale verim, ze raz zo mna bude presne taka klasicka manazerka :-)
Odpovedať
ahojte, ja dnes asi mrknem do kvetinárstva aké kytičky majú na výber, uvidím ako sa mi bude chcieť. poobede idem na záhradu s našimi bude a s krpcom synovcom. :-) sa na nich teším. seagull tak to máš možnosť kariérneho rastu. ;-) to je fajn. m03 ako sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
snad ano, karierny postup by bol fajn :-) Dufam, ze sa podari rozbehnut celu firmu a ked pojde firma, porastiem aj ja, ze? Ja dnes idem ku kamoske a jej malemu drobcovi, tiez sa tesim, nevedela som sa k nej za dva tyzdne dostat, tak konecne dnes sa podarilo. A potom hura na vikend.
Odpovedať
je také hnusné počasie, že do toho kvetinárstva skočím inokedy. aká hrubá je tá kniha hostí? ja som ešte nikde nevidela na svadbe, že by ju mali. a čo sa do nej píše? gratulácie?
Odpovedať
Ahojte, junónky :-D ..vonku je hnusne a ja nemám tortu a zákusky ]-( ...mala som skvelé odporúčania na jednu pani, bola som tam vziať krabicu zákuskov na koštovku a moja dcéra a nastávajúci ich vyhodili rovno do koša :-| ...ale koštovala som aj ja a naozaj boli hrozné :-( ..tak teraz zháňam niečo náhradné....okrem klasiky by som totižto chcela aj štrúdle a tie malé moravské koláče :-) ....
Odpovedať
vieš si predstaviť, že by si ich neochutnala len objednala rovno na svadbu :-S to by bola katastrofa. ešte že si ich fakt ochutnala. ;-)
Odpovedať
no veď preto nechcem kupovať mačku vo vreci, tu keď napíšeš, že zháňaš zákusky a tortu, príde ti do IP kopec kontaktov, ale ja to musím ochutnať, aby som mala záruku, že na svadbe budú koláčiky chutiť :-) ...ty máš odkiaľ objednané?
Odpovedať
ja mám šťastie, že drahého brat mal svadbu skôr. objednali sme od pani čo robila zákusky vtedy a potom ešte na ďalšiu svadbu známych. takže sú dvakrát ochutnané. tá pani je z Kn tak to ti asi nepomôže čo?
Odpovedať
čoby nie, pomôže, v Kn mám kopec rodiny :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
poslala som ti kontakt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chi, neviem, aka hruba je ta kniha, asi su rozne, ale ja som ju videla na nete a prisla mi domov do Trebisova, takze este somju nevidela,ale mamka povedala, ze je velmi pekna, nechcem, aby mi tam ludia pisali gratulacie, ale skor nejake "rady" do zivota, tzv. recepty do manzelstva :-)
Odpovedať
tak ja mam asi stastie, ked to tu tak citam. Kolaciky mame zajednane a budu mnam, dufam:) ericca dakujem za opytanie, mam sa "mnam" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejak je tu uz dlhsie ticho :-) kde vsetky ste?
Odpovedať
to lebo sem nepíšem blbosti ako inokedy,ja to tu dnes len sledujem :-D ináč sa hrám so synovcom.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zas podoplnala a poprerabala albumy, tak strasne sa mi dnes nechcelo robit (ved som ani vela nerobila :-))
Odpovedať
ja mám dnes divnú náladu, zas som nespokojná zo šatamy, neviem aký účes a celkovo nemám náladu. som pesimista dnes... asi tým počasím to bude... :-S celá som taká neaká... divná
Odpovedať
Profilova fotka
pocasie bolo otras, tiez som bolaakasi "nevrla" Myslim,ze to prejde. A so satockami spokojna bud, su pekne a idu ti, aspon na tych fotkach z albumu. Mas vyniknut najma ty, nemusia byt teda uplne najkrajsie, hlavne ze ty v nich budes nadherna
Odpovedať
ja viem, len dnes mi neako zas ruplo v bedni... už ma to našťastie prešlo :-) zajtra idem zas naspäť k drahému streda, štvrtok škola a potom až budúci týždeň vo štvrtok. tak dúfam, že budem môcť ísť do ba a poobzerať sa po topánkach a neakej spodnej bielizni pod svadobné a aj samodržky chcem pozrieť. pôvodne som mala ísť tento výkend, bolo dobré počasie tak sme sa s našimi stretli na záhrade. zasadili sme tulipány. :-) :-) :-) v máji budeme mať peknú záhradku.
Odpovedať
Profilova fotka
nase tulipany uz maju listy :-) Musia byt uz v aprily,ked mam narodeniny. Milujem tulipany. My ideme na VN domov na vychod, mam uz programaz do stredy :-( Ale nevadi, snad si aj oddychnem a dokoncim tu pracu :-)
Odpovedať
teraz niekedy máš odovzdávať rigorózku? už ju máš hotovú alebo ešte dorábaš? a ostatné nevesty? čo nové? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemam nejaky konkretny termin na odovzdanie, ale chcem to este pred svadbou, tento vikend som nic nerobila, nechcelo sa mi zas sediet za PC, sedim za nim cely den v praci, tak som chcela oddychnut. Mam hotovu asi polovicu, tak uvidime. Okrem toho dotahujem take drobnosti na svadbu ako chystanie obalok na oznamka, vyber pesniciek, a hlavne sa snazim o seba starat - solarko, cvicenie, vitaminky a pletove masky. :-)
Odpovedať
mne sa ešte stále neozvali ohľadom oznámení :-( keď nebudú hotové budúci týždeň skočím tam alebo napíšem mail. aj ja by som mala zo sebou niečo robiť, som taká stuhnutá, tiež len sedím a sedím. neaké jednoduché cviky pre seba vymyslím. zdravá strava u mňa nehrozí :-N neako som viac na mäsko než na zeleninu a ovocie. =-) a na koľko strán má byť tá práca?
Odpovedať
Profilova fotka
ved masko musi byt sucastou zdravej stravy, len nie vyprazane a v omackach, ale mnam kuracie steaky na bylinkach s ryzou, ja tiez bez maska nemozem zatial pocitam, ze bude mat ta praca 120 stran, ale kedze aj diplomovku som presvihla o 100 stran, pocitam, ze ani teraz sa nezmestim do rozsahu, mam tam totiz vela obrazkov nase oznamka sa vraj tlacia, ale dufam, ze do strvtku sa aj dotlacia
Odpovedať
no len práveže zbožňujem tie omáčky a kuracie rezníky :-N počuj keď sa dopracujem k bakalárskej práci poradíš mi? x-) neviem koľko strán dokážem vypotiť...
Odpovedať
ahoje junónky :-) ..dnes som len prišla pozrieť, prípravy stagnujú ]-( ..oznamká začínam robiť znovu celé od začiatku, tie čo som vyrobila boli smutné a "nesvadobné", tak mám z toho pekné nervy a jún sa blíííížííííí :-) ..inak tu u nás V Nitre sneží 8-)
Odpovedať
v ba tiež sneží a u nás na záhrade je dážď so snehom, otrasný vetrisko fúka. a to sa ešte musím dostaviť do kn a zajtra do nz :-| v takomto nečase nemám náladu cestovať. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
v Ziline este nesnezi a dugam,ze ani nebude. Ericca, nie celkom viem, ako ti mozem pomoct s Bc pracou, mas temu, co mi nie je velmi blizka a iste mate dany urcity rozsah stran. Ja pisem z dejin, tam mozes pisat a pisat a pisat. Ale ked bude treba, rady isto poskytnem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?