Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poorka, neviem o akych uplatkoch hovoris? :-D ved len bonboniky po obede na zlepsenie chuti a kava...no ved vies jak to v statnej sprave chodi, ze si tam nenavyberaju...xixi. prachy by som jej nedavala, aby si nezvykla a nechcela od teba potom za kazdu hovadinu nieco extra..jedine ze by ti nejako extremne zalezalo na termine, potom mozno...
Odpovedať
witchka, misiak.miska krizik som si dala robit jedeemu rezbarovi niekde na Orave, cenu vam povedat zatial neviem, ale myslim ze niekedy vo februari ho budem mat, tak vam potom poslem foto, zatial ak chcete, hodim vam na neho do IP mail a mobil, jo?
Odpovedať
Profilova fotka
ok posli, vydis to ma ani nenapadlo... mam na orave jedneho dobreho kamarata stolara musim mu ho dnes ukazat, ze ci by sa podujal pre mna nieco take spravit :-D poorka no ja nejem uz po 17:00 a snazim sa nepapat biele pecivo, ale ako som uz dnes pisala, jednoducho som neodolala... :-N
Odpovedať
jaj kocky, s tymto mame asi problem vsetky.... :-( :-| ale witchka prosim ta, ved ty mas teraz postavicku ako modelka, co vymyslas...
Odpovedať
Profilova fotka
no a najprv som si hovorila, ze mam este cas, ved do juna casu dost, ale sa nazastavitelne blizi, tak sa teraz snazim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Barborka dakujem, asi to vyriesim takto :-) no o tej modelke by sme mohli diskutovat, ale lepsie nez pred rokom uznavam ale tak ty vies, preco to tak je...ale nehovorim, ze mi to neprislo vhod 8-)
Odpovedať
ale macenko, ved na tejto fotke vyzeras super. a ked zhodis, nevies kde ako prve to pojde dolu? tak ja ti poviem:prsia a lytka. takze ak zhodis v tej hornej casti tela, tak srdcko, neviem neviem co ti daju do satiek.... treba rozmyslat aj nad tym...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeeeeeem...no kozy, me je to jasne, sak uz teraz sa mi zmensili, ale tak hadam podprdy to istia, ne? ale ja uz len nejake 2-3 kilecka, 50ku aj tak uz asi nedosiahnem
Odpovedať
Profilova fotka
witchka ako si to myslela, ze lepsie ako pred rokom a ze Barborka vie o om hovoriš?? :) ak to nie je tajne... ;-)
Odpovedať
lucia ty si suska..... ja este dve tri a mala by som 60. ale tie reci co si za to od Maja vypocujem, tak to by som ti nezelala. asi by mal dat I. troska skolenie. a nebud si ista, ze podprdy to istia. ak mas dobre saty, mala by tam byt gelova vypln a mala by si ist s prsiami naostro. jedine pradlo co by si mala mat na sebe su nohavicky a mozno puncosky a podvazok..... ninny viem, s Luciou sme spoluziacky z vysky. teda uz pol roka nie, lebo ona je slecna Ing. a ja uz vlastne tiez, takze teraz fungujeme na priatelskej baze. ze witchka? dobre som to povedala?
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj tak :) pekne pekne, a este aj svadbu mate tyzden po sebe ;-)
Odpovedať
no, malo to byt tak ze ja o tyzden skor, ale nakoniec to Lucka musela prehodit... takze bude pani skor ako ja.... ale ved aj s jej nastavajucim su o nejaky ten piatok dlhsie spolu ako ja s Mariom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Budete si navzajom aj na svadbach?:)
Odpovedať
vies, ze my sme sa o tomto este ani nebavili? ved este mame cas.... pozvanky este nie su pozvane a myslim, ze ani v jednom pripade dokonca ani vytlacene.....
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to ani v mojom pripade :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ ninny: akze Barborka to uz vysvetlila, ano sme byvale spoluziacky z vysky a kamosky :-) aj to, ako to malo byt so svadbami uz povedala, takze budem to mat skor za sebou, to je pravda. Co sa svadieb tyka. Ja tam Basku chcem neviem ci ona mna, teraz dufam, ze to nevyznie debilne ze sa tam vtiram alebo co, ale ja aj tak asi nebudem moc prist, lebo 14. sa chce brat jedna nasa rodinna znama a to su take vztahy, ze sme boli jej bratovi na svadbe, jej mama je nam okrem kamosky aj uctovnicka, cize ich pozyvame celu rodinu na svadbu a oni nas tiez. Zatial zvazuju 14. ale ci to tak realne aj bude neviem. Ale minimalne packou by som rada bebecku potriasla pred kostolom a neviem ci to takto vyjde :-( No a k tomu ze lepsie ako pred rokom, lebo to som mala 65 kileciek a zdravotne problemy, v januari sa mi konecne diagnostikovala choroba a od 31.1.07 som na bezlepkovej diete + nemozem mlieko a ziadne mliecne vyrobky a vajecne bielky a dalsie hluposti, co mi obmedzuju napr. aj napoje a tak. Takze logicky sa mi celkom zostihlil jedalnicek, tym ze nemozem muku tak nepapam normalen pecivo a chlieb, sem-tam taky moj co mozem, aj cestoviny moje, ale nie casto. Vobec nemozem sladene malinovky, cola a pod., len vinea a mineralky a cerstve stavy...takze preto som schudla, lebo drzim tu svoju dietu. @ bebecko: pockaj, ak dam dole 2-3 kg tak to nebude este 50 ale na to sa uz asi nedostanem, predsa len nie som nejaka mladucha, co ma narok na taku postavicku...a s tymi satami viem, ved uvidim co bude. Ak zostanem takato mi to vobec nebude vadit, uz len nepribrat :-p ...no a tvojich 60 je ok, lebo si o kolko vyssia ako ja, tak nehovor.
Odpovedať
Profilova fotka
witcha pekne pekne, aj mne by bodla nejaka ta dieta, len ja sa nejako neviem odhodlat :( pravidelne ale cvicim, no vobec to nic nemeni na mojej vahe :((( no snad to do svadby nejako utrasiem a konecne to dam doporiadku.. :-)
Odpovedať
no ved dobre, ale to nepoznas, ze susedov travnik je vzdy krajsi? aj ked budem mat tych 60, tak potom budem chciet mat 58 no a to by uz asi taka sranda nebola, lebo to som mala ked som mala 16rokov a vtedy mozem povedat a ak by som nasla aj nejake fotky, by si videla sama, ze som bole z profilu asi tak 20 centimetrova a to vo vsetkych partiach, tak to radsej budem mat tych svojich 62 co mam teraz, len ako sama hovoris, uz nepribrat a budem cvicit a hotovo. no co sa teba a mojej svadby tyka, obaja s Mariom s vami dvoma ratame, ale ano, ja si pamatam, ze v ten nas vikend budes asi busy, aj som to Majovi hovorila, ze mi to bude luto, ale ved este je cas a nakoniec to mozno budu mat o vikend neskor, nie? inak to je tiez diplomacia kurnik, takto sa jedna druhu pozyvat. ale zasa mas na to svedkov, hahaha haha a ja tu ten tvoj vikend budem, neviem sice ci stihnem sobas, ale rada by som a ak nie, kyticku ti s Majkom prinesieme urcite. nasa mala ma totiz v nedelu primanie, takze ako spravna krstna, tam musim byt. a co je na tom super, ozdobeny kostol, myslim teda vchodove dvere mi zostanu.... jej o jednu starost menej
Odpovedať
ninny zlatko, ale cvicenim si vahu upravit nemusis, viem o ludoch, ktory isli prave vahou hore, ked zacali pravidelne chodit do fitka. na cviceni je dobre to, ze spevnies a niektore partie sa daju pekne vypracovat. vaha podla mna nie je az taka dolezita. pre nas baby mozno, ale ja sama si myslim, ze mam tazke kosti, ako hovoria nase stare matere, lebo viem o babach, ktore su minimalne raz take ako ja a maju vahu este o kilecko nizsiu ako ja. takze to je aj o tom.... vies?
Odpovedať
Profilova fotka
@ ninny: bebecko ma pravdu s tou vahou a tak, tiez som zastanca toho, ze viac nez vaha je dolezite ako vyzeras, resp. sa citis...a presne keby som aj mala 100 kil a citila sa fajn nedbam...len ja som pred tym rokom aj nieco pribrala asi 12-13 kil za kratku dobu, co je dost, to musis uznat a bolo to aj vidiet...a dietka je taka skor nedobrovolna, zdravotna, ale stoji mi to za to lebo mi je lepsie aj vysledky mam lepsie a to schudnutie je len "bonus" k nej :-) @bebecko: ano ano, velke diplomatky sme my...budeme radi ak pridete aspon na chvilku, ved teda vas nebudeme nutit byt do 4 rana ked mas nejake tie povinnosti...ale zase vidim aj dalsiu moznost, byt do rana na svadbe, ist domov, dat si sprchu, kavu resp. v tvojom pripade nejaky energy drink a ist za krstnu...to ze zaspis o piatej poobede az do druheho dna zase nemusi nikoho trapit, neee? :-D a bola by som inak rada, keby to ta znama dala na 21 alebo 28, skusim vyzistit co a ako.
Odpovedať
Profilova fotka
witchka ved presne o to ide, citit sa skvelo.. A ja sa citim hrozne :( tiez som narazovo vela pribrala, vdaka antikoncepcii, ja a ni neviem preco, ale vobec som si to neuvedomovala, za 9 mesiacov som pribrala 18 kg, dala som z toho dole este len 5 a dalej ako keby sa to zastavilo :( ja vela nepapam, ale viem ze robim chybu v tom, ze nejem pravidelne.. :-( Bebecko pravdu mas, ja potrebujem aj spevnit telicko a vypracovat ho...
Odpovedať
tak to treba chodit do posilky. a co viem ja od mojho sportovo nadaneho a zdatneho buduceho manzela, najlepsie je behat, korculovat a plavat. tym rozhybes cele telo. alebo potom jednoducho zamakat na strojoch, ci v mojom pripade sa ist z casu na cas aj vyskakat na step, ci aerobic.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja chodim pravidelne na aerobik /aj dnes mam :)/ a potom este plavanie /tak raz do tyzdna/. Korcule v lete.
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja idem dnes aerobikovat o piatej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, a kam chodievas??? :)
Odpovedať
Profilova fotka
tu v BA neviem kde byvas ked sa vydavas v Bardejove
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez v Ba byvam, ja chodievam do Relaxu v Petzalke.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja bud do pengymu v petrzke alebo do zorafitu..kde je relax?
Odpovedať
Profilova fotka
Oproti Tescu :) A kde je ten Pengym?
Odpovedať
Profilova fotka
na wolkrovej, pri TPDcku na sidlisku a este je zevraj jeden niekde pri bille ale to neviem kde presne. ja chodim na tu wolkrovu, cvici sa dobre, len je to tam take stare a nic moc, ale cvicenie je fajn.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?