Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ma to bavi, len skor ako relax, kym som studovala,aj som si tym zarobila, ale teraz uz nemam tolko casu a ni tolko znamych tu v ZA, ale aspon sa viem sama nalicit
Odpovedať
to máš výhodu, ja sa síce nalíčim ale nemá to ten efekt. vždy pozerám zmenáreň, že ako to vlastne robia. :-D chcela by som sa to naučiť.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam na zmenaren specificky nazor a nie celkom uznavem ten sposob licenia na svadbu sa ale nalicit necham, budem ale asi velmi kriticka :-) Nastastie je to znama, ktora uz vie, co chcem a ja zas poznam sposob, ako lici, tak to snad az take zle nebude
Odpovedať
tak v zmenárni mám pocit, že niekedy zbytočne silné líčenie vyberajú, ale vždy to dotyčnú rozjasní tak neviem. ja si budem musieť pohľadať vizážistku-kozmetičku. už som našla jeden salón na okolí len som tam ešte nevliezla dnu sa poobzerať. tak ale to má ešte čas.
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, ja neuznavam cierny linky, resp. tmave tiene okolo oci a az do vnutra, rozjasnit sa da aj inak, a toto iba zbytocne zmensuje tie oci. Zlatko mi tam sem-tam prepne v dobrej viere, ze ma to zaujima a chce mi spravit radost, ale iba sa zlostim, lebo potom tie malede baby s kasnymi ocami a super pokozkou okolo nich, chodia take tmavo nalicene, lebo to videli kdesi v telke. Ja uz mam aj taku deformaciu, ja nevyjdem nenalicena. Tak maximalne cez vikend na huby.
Odpovedať
tak to u mňa vôbec nehrozí, iba keď idem do mesta, do školy alebo hromadnou dopravou hodím korektor na moje úžasné kruhy pod očami, tónjúci krém aby som nebola úplne biela, také jemné tieňe a špirála. žiadne linky ani extra farebné či tmavé tiene. ináč behám nenalíčená.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez nemam rada tmave a farebne licenie, ale licim sa stale, lebo ja som taka bledula, mam blond mihalnice, takze absolutne nevyrazna, uz som si zvykla a ani mi to dlho netrva
Odpovedať
neviem či je to na mojich fotkách v albume vidno no napriek tomu, že mám tmavé vlasy pleť mám bledú, každá žilka mi presvitá, dokonca mi vidno jemné fúziky! :-D a pritom nemám neaké silné ochlpenie tváre, či ako to nazvať. som bola v taliansku minulý rok, sestra krásne tmvá, kamošky tak isto a ja som vyzerala ako oni v prvý deň keď sme tam prišli. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, su take typy pokozky. Ja sa sice opalim dobre, ale neopalujem sa nejak vela. Mas asi velmi jemnunku pokozku. Treba sa o nu poriadne starat, elbo potom bude bud citliva, alebo velmi suchucka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja praveze nestresujem, patrim skor k tym flegmatikom, ale maminke som povedala, ze kto ma pravo stresovat som len ja a priatel. Ale viete mne sa to nezda, ze by nasi stresovali, proste len hovoria, ze ci si myslim, ze je vsetko jednoduche a ako chcem vyriesit to a hento. A ked som im povedala, ze sa aj tak vsetko neda vyriesit, ze sa to bude musiet riesit v tu danu chvilu, tak povedali, ze oni to riesit nebudu, ze oni sa chcu zabavat. Proste musime si sadnut a porozpravat sa, ale nakolko som neni moc u nich priebojna, neviem ako to dopadne.
Odpovedať
citlivá myslím ani nie skvôr suchá. odkedy som bola pri mori tak sa to aj zlepšilo. prvý krát som bola v chorvátsku v 98, predtým ma slnko ani len nechytilo. to je čo? :-)
Odpovedať
Ahojte vsetky :-) Vidim ze je tu celkom plodna diskusia :-N Nas to tiez caka v juni. Vsimla som si ze ste tu pred casom riesili kamaratky, to som sa az cudovala, ze dve tri. Ja som mala dost problem, kym som ich skresala na osem :-x Zo zaciatku to malo byt 16+partneri, dokopy 32. Teraz dokopy 16. A to bol problem ktore vylucit, lebo vsetky su mi srdcu blizke a vsetkym som srdcu blizka aj ja. Majkaa drzim palceky, verim ze to dopadne fajn. Myslim, ze najlepisa cesta ako lepsie vychadzat s ludmi je to o co sa ides pokusit:) Komunikacia prinasa nove podnety a pridete na tolko veci, ze verim, ze najdete spolocnu cestu aby ste sa vsetci citili dobre ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
m03 ja by som mal tam najradšej tiež asi tak 10 kamošiek a plus ešte partnery ale vybrala som 3 s ktorými som si vždy bezproblémovo rozumela. ináč by nás bola asi okolo 100ľudí.
Odpovedať
:-D tak to je pekne cislo. Teraz mate kolko?
Odpovedať
máme do 60ľudí takže sa to pekne skresalo, aj keď kamaráti čo dostanú oznámenia určite prídu tak na hodinku dve pozrieť na hostinu takže bude nás dosť. a tebe ako idú prípravy?
Odpovedať
Profilova fotka
opalovanie je specificka kategoria a zavisi od farebneho typu a pigmentu, ktory mas. To je na dlu debatu, ale na suchu plet treba davat pozor, lebo skoro starne :-) ja pojdem s kamoskami von tyzden predtym a myslim, ze su rady aj ony aj ja, lebo ako som uz pisala, bud su v ZA a do TV je im daleko, alebo maju malinke babatka, ak by som chcela pozvat vsetky a aj s partnermi, tak by sme mali raz tolko hosti a tolko penazi zas nemame
Odpovedať
Priebezne:-) Myslim, ze uz mame vacsinu veci. TEraz sme to nazvali "cakacia" doba. Vela veci je zajednanych a cakame, kedy sa z nich budeme tesit nazivo :-)
Odpovedať
seagull nestraš ma s tým starnutím. nemôžem povedať že mám veľmi suchú pokožku, ale na tvári je to vidno na nose, čele a brade (T-zóna) a trocha na nohách a rukách, ináč nič. čo odporúčaš? m03 ja som tiež v čakacej dobe. sa neviem dočkať. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hydratacne kremy aj na tvar aj na telo, ale hlavne na oci, tak sa to prejavi najviac :-D
Odpovedať
:) ericca skus psenicke klicky, vraj to vylepsuje kvalitu pleti ;-) A potom je celkom dobry krem, myslim od nivey, taky co vonia tak pekne marhulovo, ale nazov neviem. Ten tiez robi dobre pleti a je taka hodvabna,mne sa trosku upravila a zjednotila. Ale som zvedava, co odporuci seagull, lebo to by ma tiez zaujimalo :-)
Odpovedať
a čo s tými pšeničnými klíčkami? jesť? či masku? :-N
Odpovedať
Co si myslite o solariach. Alebo da sa do juna nejakym sposobom pekne opalit? ja som az porcelanova a v kombinacii s bielymi satami..... :-(
Odpovedať
ja som rozmýšlala nad solárkom, ale mamka povedala že v máji sa už bude dať trocha opalovať tak poprípade to doplním tými tónovacími hydratačnými telovými mliekami. nie som moc na solárium.
Odpovedať
neviem, ja som pocula, ze obsahuju vela vitaminu B, tak asi jest a tiez sosovicu, jablka, ovsene vlocky a mnoho inych, a tie hydratacne kremy, su tiez fajn. len ja skor uprednostnujem tie vnutorne aplikacie :-D co som spominala, lebo cokolvek si dam na tvar a nezapasuje som ako lienka bodkovana :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no, najprv si treb dat nejaky ten beta-karoten, vytiahnut pigment, potom sem-tam solarko a sem-tam original slnko s psenicnymi klickami nemam skusenost, ja mam momentalne na zlepsenie pleti kombinaciu prosa, kvasnic a B vitaminu co sa tyka Nivey, tak to neviem, ja pouzivam v zasadne a jedine prirodnu kozmetiku, co Nivea nie je
Odpovedať
tak ja tiez dufam, ze sa prirodzene opalim. Len ked mne najprv vyjdu pehy, potom trosku zruzoviem a nakoniec, co sa stane z casu nacas aj trosilinku zhnednem ak zhnednem :-)
Odpovedať
ja nie som moc na krémiky ale mám hydratačné na tvár, denný a nočný z avonu, ale nepoužívam ich každý deň bo potom mám zas mastnú pokožku.
Odpovedať
seagull to ako uzivat beta karoten? :-S ja neviem, ale tie umele vyzivove pripravky... akosi mi to nerobi dobre. Skusala som uzivat multivitaminove tablety s obsahom zeleza a nedopadlo to moc dobre:(
Odpovedať
tak to máš asi precitlivelosť na zložky v tých vitamínoch alebo alergiu.
Odpovedať
z hydratacneho kremu mastnu pokozku? :-. to vazne?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?