Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tie dakovne karticky pacia aj preto, ze ich budem davat aj takym ludom, ktorym nebudem moct podakovat, lebo ich v sobotu nestretnem a zda sa mi to mile, ake zvyky su u nas ani netusim, elbo na svadbe som naposledy bola, ked som mala 13 :-)
Odpovedať
aký text sa tam zvykne dať? na aký papier sa to tlačí?
Odpovedať
Profilova fotka
u nas sa tiez nezvyknu davat tie dakovne karticky.. a tym, co sa da, sa vysluzky daju aj den vopred :-)
Odpovedať
Profilova fotka
klasicke, ako oznamko napr., my to mame v jednom style a velkost bude ako vizitky, aspon tak sme to chceli, mam potom v plane urobit este fotoalbum, pre vsetkych co boli na CD aj s hudbou a vecami z videa, este neviem ako
Odpovedať
hej, zvykne sa aj deň vopred, ale u nás sa to nedá, takže pri odchode a hotovo. vyzerá to tak, že autobus počká do rána a odvezie naraz všetkých. najprv sa mi to nepáčilo, ale keď to tak vezmem napr. o 5tej ráno skončíme a o 6tej už budem v posteli. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
boze, autobus mi ani nespominajte, otec chcel taku tu kaliscku masinku ozdobenu stuzkami, ale vzhladom k tomu, ze cast hosti potom zostava spat na penzione, tak pojdu autom, som ho nakoniec presvedcila na mikrobus, ale len tam, naspat otec poprosi kamaratov, aby pozvazali naspat
Odpovedať
u nás nikto nepresáva v kn, možno kamarátka s priateľom. ešte sa uvidí.
Odpovedať
Profilova fotka
cely penzion bude vyblokovany pre nas, pretoze priatelova rodina je skoro cela zo ziliny alebo aj dalej, takze by bolo hlupe poslat ich hned prec, nasu bude treba porozvazat, ale urcite neodidu naraz, viem isto, ze jedna babka odide este pred osomou, druha hned po redovom, tety a ujovia asi az niekedy nad ranom, takze ma desi myslienka na to, ze by som mala vystravovat aj sofera busu a paltiti mu za to, ze tam sedi, ked sa mi zda, ze nie je potrebny, len doviest, to staci
Odpovedať
otec vybavil bus z roboty, tak by nás to nemalo výjsť veľmi draho. a pre šoféra zoberieme jednu izbu nech sa vyspí.
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak toto mal v umysle aj moj otec, ale som to razne zatrhla, ved ked mame 60 ludi, z toho asi 40 ostane spat, tak nam netreba velky bus, keby to bolo po znamosti, tak ako mas ty, tak ok, ale nam staci microbus
Odpovedať
tak to je jasné. pre 20ľudí nebudeš predsa prenajímať bus pre 40 osôb.
Odpovedať
ahojte: riesite zakusky. ja este nie a ani neviem kolko mam dat spravit :-) snad mi poradi cukrarka. a tie samodrzky stoja okolo 250 skk, ja mam smotankove saty a neviem ci si mam dat smotankove alebo telove samodrzky. co myslite? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nelly3 to asi zavisi od toho, ci chces aby si pod tymi satymi bola telova, alebo vo farbe siat a zavisi aj od toho, ako ukazu v topankach, ja mam pre istotu oboje kupene
Odpovedať
súhlasím so seagull. zákusky to sme tu vraveli, že 10ks do výslužky a na hostinu rátaj 4-5ks na osobu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja ratam zakusky naopak :-) , ale nastastie to neriesim ja
Odpovedať
takze si najskor kupim topanky k satkam a az potom budem riesit samodrzky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, musis podla postupnosti od vacsieho k mensiemu :-D
Odpovedať
ach jo, mám za sebou doučko z exelu. :-S blobosti...
Odpovedať
Profilova fotka
vidim, ze ste sa dost ulievali, ja uz som spat, bolo nam paradne, len som trosku nevyspata :-)
Odpovedať
ahojky :-) tak čo nové?
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano :-) je nejake divne, ze sa tu tak malo poslednu dobu pise. Asi ma kazdy vela prace. Hm, ako ja. My sme cez vikend tak predpezne zapijali slobodu, lebo niektori priatelovi spoluziaci sa o svadbe dozvedeli az teraz a trebalo to zapit :-), lebo "ak uz jeden z partie zacne, budu musiet vsetci a to je vec, ktoru treba spachnut" :-D Tak sme sa aj pobavili, my dievcata sme si zas dohodli damsku jazdu a hotovo. Ale bolo nam fajn. S pripravami som sice nepokrocila, ale uz pomalicky zacnem tento tyzden behat po obchodoch a zhanat vestu do obleku. A co vy?
Odpovedať
Ahoj, ja som tu skoro stále, ale keď mi nikto neodpíše tak čo už. Ja pôjdem buď tento alebo budúci týždeň za cukrárkov, aby rátala s nami. Cez leto mávajú viac akcií na ktoré pečú. Ocko vybavil vínko. Kamaráta som poprosila nech mi spraví vignety na flaše. Čakám kedy mi zavolajú, že sú hotové oznámenia nech ich môžem vyzdvihnúť a kúpiť k nim obálky. Ináč by som sa mala učiť na skúšku a menšiu písomku z hospodárskej geografie. Dnes si idem kúpiť bundu na jar. Cez víkend som zobrala svokrovcov k nám domov do Ba. Z autobusu som im poukazovala čo sa dalo. Cesta naspäť bola o to dlhšia že meškal vlak, ale meškanie dohnal našťastie.
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak to mas vela veci rozrobenych :-) Ale aj ucit sa treba, ze? Len keby sa chcelo :-( Mne tiez ta moja rigorozka stoji. Kup si peknu bundicku :-)
Odpovedať
Ahoj, som späť aj s novou bundičkou :-) no s tým učením, lenivá som ako voš :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to si bola dost rychla :-) Si ju uz mala vybratu? ked som studovala, nechcelo sa mi ucit, a teraz, ked pracujem, tak rada by som studovala :-) Som si aj myslela, ze dnesny den pojde v pohode, ale od rana ma kazdy vytaca pre hluposti, normalne som si musela dat aspirin, tak ma hlava bolela
Odpovedať
nemala som vyhliadnutú, ale bola to láska na prvý pohľad :-D no ako mňa to baví, na hodinách si aj dosť zapamätám našťastie, len to samoštúdium mi nejde neako bohvie ako. otec mi doniesol vytlačené na papriry také heslo: " Dobrá nálada nevyrieši všetky vaše problémy, ale nasere tľko ľudí, že stojí za to si ju udržať!" sa tým riadim :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to hej, casto na to zabudam, neznasam, ked v dnesnej dobe musim vsetko vybavovat behanim, ked sa to da poslat mailom, srasne vela casu sa tak usetri, ale nejak mi dnes neslo vysvetlovanie, uz sa neviem dockat, ked pridem domov a to sa zas zacal ozyvat moj siesty zmysel - sem-tam citim, ze sa stane nieco zle a pisal mi kamarat, ze ma problemy s priatelkou a sned za nou ide, tak som zvedava, co napise, ale mam zly citak, kiez by som sa dnes mylila ale co ma tesi, nasla som firmu, ktora by nam mohla urobit tie obrucky v kombinacii biele zlato a titan, musime to este vecer prebrat, ale sa aj tesim, ze riesenie existuje, len ci si ho vyberieme, to neviem
Odpovedať
tak to je super s tými obrúčkami. s tým pocitom to poznám. neraz sa mi to stalo. síce v poslednej dobe ani nie. teraz mám strašne často dežaví (neviem ako sa to píše :-N ). normálne mám pocit, že sa mi opakuje deň.
Odpovedať
Profilova fotka
mna dejavu dost desi, ale sa mi uz davno nestalo, nastastie snad tie obrucky vyjdu, a budeme mat vybavenu dalsiu dolezitu vec, este tak pozhanat latku na vestu pre mojho buduceho manzelika
Odpovedať
ja nechcem drahému dopredu kupovať veľmi, lebo čo keď mi pribere :-N má troška bruško no. to dejavu no neviem, nie je to až také hrozivé podľa mňa, len neviem či sa mi to sníva alebo nie. teraz to už síce nie je až také zlé. menej si to uvedomujem.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?