Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Tak my sme velku nechceli aj ked moja mamina stále vymíšla že aby sme si velku spravili - takže ešte nie je nič 100%, možno bude aj velká cca 70 ludí :-N
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna vzdy je lepsia zabava, ked je viac hosti (a hlavne kamaratov :-D ) ale to je moj nazor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my by sme tiez mali malu svadbu, ale sme si pozvai aj kamaratov, tak sa pocet zvysil a som tomu rada
Odpovedať
Seagull a kolko idete mat vy ludí ?
Odpovedať
Profilova fotka
cca 60 uz aj s DJom, kameramanom a fotografom, ale stale sa to meni, takze +/- 5 ludi
Odpovedať
no dneska sme moc toho nenapisali :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nestiham uz ani odpovedat na emaily, nechapem co je toto za obdobie, este ma klepne a zalahnem do postele akurat mi dnes dosel kompletny navrh oznamka, pozvanok, menoviek a dakovnych karticiek, tak sa aj trosku vytesujem
Odpovedať
ahojte, my máme 60ľudí cakom pakom. akurát riešime víno :-S to je bordel, ale zmestíme sa do 100litrov aj s výslužkami. aj menej to bude.
Odpovedať
Profilova fotka
my este vino velmi neriesime.nas bude okolo 70 mozno 80 a len tak sme debatili ze by malo stacit dokopi 80 litrov.
Odpovedať
ste ešte tu? ako ste sa mali cez deň?
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, baby ja som vcera objednala svadobne vino na vysluzku, lebo mi uz prisli navrhy vinet. A mam radost, ze mi kamoska z Holandska pozhanala svadobnu knihu hosti. Este zohnat tie male zvonceky :-) a mozem spokojne ist na vikend na tu Oravu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) take veci ako vino ci zakusky este u nas maju cas :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby.Ak chcete balóny aj s heliom pozrite katolog firiem- kvety a dekoráciu. Tam to jedna firma ponúka.
Odpovedať
Fiiiha, vy sa chcete so 70 ci 80 ludmi zmestit do 100 tisic?? Tak to fakt zavidim. A to ja velmi nevyskakujem. Budeme mat +- 50 ludi a zatial nech ratam ako ratam, budem rada ked sa zmestime do 120 tis. A to mam pocit, ze este setrim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak snad sa vojdem, ked mame hostinu v penzione u buduceho svokra a vsetko co sa da riesime cez znamych a kadejake kontakty, len aby to nebolo drahe
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez ratame s tym ze by sme sa mali vojst do 120 tisic.zatial sme minuli 30.a este svadobna cesta bude 40 + nejake vreckove...to asi nebude male vreckove :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no, my usetrime aj na tej svadobnej ceste, kedze nikam nejdeme, nechcem utracat take prachy za jeden vecer, takze urcite budem setrit, kde sa da
Odpovedať
Profilova fotka
ja utratim na to co chcem.taky den budem mat len jeden a bude len moj.ale teraz nevravim ze minam nehorazne prachy.si najprv rozmyslim za co zaplatim.setrim aj ja,ale co velmi chcem si kupim
Odpovedať
ahojte, no ako tak rátam do tých 120 tisíc by sme sa mali zmestiť máme 56ľudí vrátane kameramana, starejšieho, ... s tým vínom sme rátali liter na osobu čiže bude 40L bieleho a 20L červeného. k výslužkám budú 0,7L takže to je 20L. dokopy je to 80L a ja som sa bála, že to bude neakých 150L. :-D
Odpovedať
nikde nikto??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu :-)
Odpovedať
vidím, že dnes ste meli tému financie.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa zapojila az na koniec...
Odpovedať
rybiicka mi písala že budete mať stretko v nz, sa pridám k vám.
Odpovedať
mne tak napadlo, že pomaly začnem zháňať spodnú bielizeň keď už budem hľadať tie topánky.
Odpovedať
Profilova fotka
a chces si dat zamodrzky alebo co na nozky.ja netusim samodrzky budu v mojom pripade asi zla volba.ja chcem sandlalky k satam,viac sa mi budu hodit.ale tie este nemaju velmi.to ma cas aj potom v aprili v maji.
Odpovedať
ja chcem radšej s plnou špičkou, ale ak nájdem pekné sandálky budú sandálky. neviem či v tom teple budem mať vôbec niečo, ale keď už tak samodržky. jedny hnedé už mám sú skvelé, nešmýkajú sa. poprípade možno aj biele s neakým vzorom pozrem.
Odpovedať
Profilova fotka
v kazdom pripade si aj ja budem musiet nieco zohnat.uz mame doma oznamenia.len este musime dat dorobit v madarskom jazyku.nemas nejaku basnicku nam?nemyslim teraz ako motto ale co sa dava ako oznamenie o datume a case.po slovensky mame rozhodli sme sa dalej spolocnou cestou ist,manzelskym slubom nasu lasku specatit.Dna... len do madarciny sa to tak prelozi neda
Odpovedať
ja som vybrala z katalógu čo tam mali tieto verše a povedali, že to preložia do maďarčiny. pozriem poprípade oznámenia čo som dostala.
Odpovedať
Profilova fotka
vidim ze si aktivna aj na tej stranke ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?