Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ak sa nudim alebo nemam co robit, tak sa samozrejme venujem svadbe, ale momentalne som rada za kazdu volnu chvilu, tiez som sa potom dostala do fazy, ked som zistila, ze som sice nasla strasne vela krasnych inspiracii, ale ze su na Slovensku nerealizovatelne, a tak sa to snazim co najviac obmedzit
Odpovedať
čo máš na mysli? čo také sa u nás nedá spraviť?
Odpovedať
Tak nevestičky ja sa na dnes lúči ale zajtra sa určite ozvem :-D ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, napr. tie manzetove gombiky, alebo postavicky na tortu, alebo balonova vyzdoba a ine, samozrejme, ze sa daju, ale su bud drahe, alebo sa k im neviem dopracovat ja
Odpovedať
mne sa balónová výzdoba páčila, ale teraz po pol roku mi to pripadá ako v cirkuse. tým ťa nechcem odradiť. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze balony nie su zle,tiez som nad nimi uvazovala, ale vsetko treba s mierou, vsak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela len par, do vstupnej haly, nech nie je taka prazdna a robi to pekny zaber pri vstupe, ale ja mam taku inu predstavu, nie klasicku balonu vyzdobu a potrebujem helium, ktore neviem zohnat, firmy su len v KE a ziadna mi to tam v sobotu neurobi
Odpovedať
Sice k vam nepatrim, ale rada by som sa pridala do tejto debaty, a to obladom balonikov a vyzdoby. ja by som chcela iba to balonove srdce a pr balonikov na heliove vyznanie lasky, ako bolo na svadobnom veltrhu, aby sa ludia trosku zabavili aj heliom, je s tym velka stranka, my sme sa zabavili riadne, chi chi. No tiez zhanam dodavatela, ktory by mi spravil to balonove srdce a zaroven, kto by mi predal aspol litrovu flasku helia..? netusim kde kupit a obvolala som uz vselico cez internet, seagull, ak by si na nieco prisla, tak daj vediet, prosim ta. inak pekny datum - 21.06.2008 prvy letny den a vtedy ma aj moja maminka narodeniny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to kotenko: dakujem :-) Ja som nasla jednu firmu v Kosiciach, co spravia, co len chces, ale helium vydrzi 12 hodin a ja si neviem predstavit, kto by po to siel do Ke, ako by to dopravil a tak. V kvetinarstve mamka zistovala, ze im to tiez robi nejaka firma. Tak uvidime. Ak nieco najdem, dam vediet
Odpovedať
vidis, to je napad, opytam sa v kvetinarstvach. diky za typ. ja som nasla iba jednu firmu, boli aj na svadobnom veltrhu - balonkit (aj tu mali reklamu kedysi), ale tiez sa mi nepaci to, ze helium vydrzi iba 12h... ved to ej taak malicko.. asi si ho budeme doplnat samy potom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Nam urobi to srdiecko z balonou firma Kovac servis.tiez boli na veltrhu.urobia nam to v sobotu,lebo zevraj keby to urobili v piatok tak by to nebolo na druhy den take pekne.ale nevraveli ze to vydrzi iba 12 hodin :-. asi si tu vyzdobu este prehodnotim ci sa za to oplati dat peniaze.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som chcela len par balonov, takze som myslela, ze si len kupil balony a poprosim niekeho, kto vie zohnat helium, aby ich nafukal, ale zatial sa nedari. Helium vydrzi v balone aj dlhsie, ale postupne redne a balony sa zmensuju, klesaju a su take makke
Odpovedať
Článok sa načítava...
Prajem dobre ránko :-) ako ste ssa vyspali?
Odpovedať
celkom dobre, dnes tu s vami nepobudnem. idem na hodinu s vlkolakom. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko to cfh156: co ty robis, ze si uz o 6stej v robote? ja som dnes normalne zaspala :-S
Odpovedať
aj ja som sa jej uz pytala.
Odpovedať
Profilova fotka
a napisala? :-) moj obdiv, ja vtedy vyliezam z postele
Odpovedať
Však začínam vtedy pracovať mala by som síce začínať až o siedmej ale drahý chodí na aute tak chodím s nim a začínam skôr :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co teda robis?
Odpovedať
no vybavuje reklamácie v jednej firme - paierovačky. ja musím mať rano všetko nahodene aby mi mohli servisací opravovať a tak chodím radšej skôr aby som sa potom nenahlila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne a mozes potom aj skor odist?
Odpovedať
Môžem ale to sa mi podari tak 1-2 krat do mesiaca odísť skôr :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak to nie je kto vie co ja zas mozem, ked pridem rano skor, poobede mozem odist okolo tretej, ale ja si to vacsinou setrim na piatok a vtedy vypadnem okolo jednej - druhej, vdaka bohu za taku robotu
Odpovedať
Halo je tu niekto :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) ja som tu ;-)
Odpovedať
ahoj čo máš nové :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zatial nic - nepokrocila som v nicom :-) cez vikend sa chystam pokukat dake topanky, snad daco normalne najdem ;-) ty budes mat aku velku svadbu?
Odpovedať
My ideme mať malú svadbu cca 20 ludí :-)
Odpovedať
A vy idete mat aku svadbu
Odpovedať
Profilova fotka
podstatne vacsiu :-D cca 80 ludi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?