Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ahoj tak čo máš dneska na pláne?
Odpovedať
ešte stále poznámky píšem, a mala by som sa aj učiť. neako mi ten predmet nedáva zmysel. viem na čo slúži marketing, ale tie aplikácie majú s tým pramálospoločné.
Odpovedať
na den D máš niečo nové ;-)
Odpovedať
od včera nič, čakám kedy mi príde sms, že si môžem ísť pre svietniky a oznámenia.
Odpovedať
Halo tu tak poctivo všetky makate? terba aj oddych :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) veru treba aj oddych, ved praca nie je zajac, neutecie :-D
Odpovedať
čo máte nové :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam nove to, ze sa mi chce starsne spat, ale ked tak nad tym uvazujem, tak to vobec nie je nove :-( ja tento tyzden co sa tyka priprav uplne vypustam, nejak na to nemam naladu, cez vikend som poriesila, co sa dalo a teraz si chcem oddychnut, cez vikend konecne ideme niekde mimo, tak sa tesim
Odpovedať
ja by som aj rada riešila, ale momentálne nemám s čím pohnúť ohľadom svadby. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
erika, citas mi myslienky :-D
Odpovedať
nemám do čoho pychnúť... okrem tých poznámok čo sa mi nechce písať. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
som si vcera zacala robit zasadaci poriadok, ale stale mi to este nesedi.... :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
to bola prvá vec ktorú som si spravila po zozname hostí :-D
Odpovedať
No a ja som na tom takisto ako ericca akurat nám treba isť vyberať obrúčky ale drahý nema tento týžden čas :-|
Odpovedať
to je najhoršie na celom to čakanie keď nemáme čo robiť... dožiera ma to
Odpovedať
znova ste všetky na obede? :-D dajte si niečo dobré aj za mňa ;-)
Odpovedať
Hallo je tu niekto :-N
Odpovedať
jedine ja tu trčím celý deň :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu tiez, ale mam dost prace, tak nestiham tolko pisat :-)
Odpovedať
aj ja som tu celý deň ale ked nikto nič nepíše :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja stihma baby len citat :-(
Odpovedať
no dnes sme toho veľa nepopísali, máme stagnáciu v prípravách :-.
Odpovedať
Profilova fotka
som si vsimla, ja tiez, ale ja umyselne, akurat mi maminka poslala este par foto z vyzdoby, co mi krstna nachystala, tak som to stihla zavesit na web ale nechce sa mi momentalne zaoberat svadbou, ani sama neviem preco, ale cez vikend ideme na oravu, tak sa tesim, ze si oddychnem
Odpovedať
mňa by zas bavilo momentálne vybavovať, ale nie je čo. jedine topánky a pierka.
Odpovedať
Profilova fotka
mozno si treba niekedy od toho aj oddychnut, ja uz som bola dost podrazdena, ze to nevychadza, ako chcem a tak som si povedala, ze podstata toho celeho je inde a hlavne ja musim byt v pohode a musim zacat uz teraz, a tak som bola vcera v solarku a relaxujem, kde sa da
Odpovedať
No tak ja som na tom presne tak isto ako ericca :-N Momentálne nemáme čo vybavovať
Odpovedať
tak vy ste podstivo pracujúce ženy, ale keď nemám školu tu trčím a obhliadom mojusvadbu a beremese kedy niekto napíše. závisláčka no. tak ja by som rada zariaďovala, nemám rada keď niečo dlho stojí.
Odpovedať
Ja som zase už nedočkavá :-D preto hladam čo by som mohla zariadovať
Odpovedať
súhlasím s cfh
Odpovedať
Profilova fotka
pridavam sa tiez k erike a cfh :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?