Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Obaja niesme priamo z LM skorej to okolie. A vy ste priamo?
Odpovedať
nie my sme tiež okolie
Odpovedať
my k pierkam dávame ešte zelené ale neviem teraz si spomenuť ako sa to volá už viem Mirta :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bola som trocha zaneprazdnena... x-) ja mam info, ze najlepšie je pochodit kvetinarstva a priamo tam sa spytat, kolko dopredu treba objednat kyticu,lebo niektore uz mozu ma objednavky a niektore este nie a niekde sa uz moze objednavat aj 3 mesiace pred svadbou... :-) pierka pre hosti mam uz kupene :-) a pre svedkov a rodicov budu trocha vacsie - s tym mi tiez pomohla skvela kamoska majka :-)
Odpovedať
rybiicka ďakujem za názor. drobná otázka, odkiaľ ste vzali prezývky? ja z mena.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tak isto :-D
Odpovedať
ako ti vzniklo z mena rybiicka? :-o mne vymyslel prezývku kamarát keď ma namiesto erika začal volať erica. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja to mam z priezviska :-) a nesie sa to so mnou uz veeeeeelmi dlho :-D
Odpovedať
a ja som si to vymyslela podla jednej firmy lebo iné čo som dala tak všetko už niekto používal :-D
Odpovedať
podľa firmy? to by mne asi nenapdlo.
Odpovedať
no ja som vedla seba akurat mala paier tej firmy a to je skratka
Odpovedať
Profilova fotka
erika, nevies nahodou o dakom dobrom kameramanovi v okoli nz? lebo to nam este stale chyba :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
kto čo robíte? ja študujem na VŠ v zámkoch. podnikanie v obchode a cestovnom ruchu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som uz par rokov po VS, nuz zarezavam v praci ;-)
Odpovedať
no keby si mala iný termín poradila by som ti toho nášho z kn, ale nepoznám to tu veľmi. napadá mi len Bertok video, ale tí sú z DS.
Odpovedať
Profilova fotka
konecne mam chvilocku, ale uz nestiham za vami ja som si pierka robila sama, ale material som musela nakupit, tak sa mi vidi, ze to vyslo narovnako,akurat, ze tie moje su moje a robila som ich sama
Odpovedať
Profilova fotka
a v akej farbe budete mat vyzdobu?
Odpovedať
ako si na tom z rigorozkou? veľa ešte treba?
Odpovedať
ja pracujem v jednej firme - vybavujem reklamácie - papierovačky.
Odpovedať
Profilova fotka
moja rigorozka sa ma bezo mna fajn, rovnako ja bez nej :-) Uz sa to trosku rozbehlo, uz mi treba len 2 projekty a nejake obkecy okolo toho, ale ja mam len problem z casom, lebo na to, aby som vypotila nieco normalne, potrebujem viac casu naraz a nie po hodinke kazdy den. okrem toho mam aj v praci dost, nemozem odbehnut skor, ale snad to prezijem, cez VN si na to este poriadne sadnem a snad to uz dokoncim - a potom budem stresovat kvoli promociam, lebo mi nejak vychadza, ze budu v juni, tak dufam, ze den pred svadbou, aby ma vystrelo ja som si tvrdo vybojovala zlatu, zelenu a bielu farbu
Odpovedať
ja som vybrala červenú farbu, presne neviem akú červenú, ale nie bordovú, neakú takú aké sú aj ruže. rigorozka je potom niečo ako bakalárska práca, nie? ja dúfam, že sa k nej dostanem a vytiahnem neakú tému čo my sadne. veľa by som chcela čo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rigorozka je postrgradualna praca, nieco ako doktorat, ja uz mam Mgr., a teraz by som rada PadDr. -doktor pedagogiky nemyslim, ze chces vela, treba vela chciet
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si vybrala prave bordovu v kombinacii s kremovou :-) seagull tak zelam vela stastia pri pisani prace, poznam tie stresy ;-)
Odpovedať
rybiicka ty máš akú VŠ?
Odpovedať
Profilova fotka
chodila som do BB na ekonomicku
Odpovedať
a aj pracuješ v odbore?
Odpovedať
Profilova fotka
:-) robila som v pribuznom, ale teraz uz nie ;-)
Odpovedať
no kam ste sa podeli?
Odpovedať
prajem dobre ránko nevestičky. :-)
Odpovedať
ahoj :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?