Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
na jeseň sa nedalo poorať takže to treba dohnať, ale ak bude pršať tak asi nič moc neporobíme.
Odpovedať
Profilova fotka
budes orat? :-S
Odpovedať
s traktorom? ja nie :-D a čo budeš robiť cez víkend ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ideme domov na vychod, mame v plane nejaku zurku dnes vecer a zajtra mame nauku
Odpovedať
tak to treba využiť... 8-) sa dobre zabavte.
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, ci vydrzim, som hore od skoreho rana a o chvilu ma caka 4-hodinova cesta na vychod
Odpovedať
tak to ti nezávidím, my ideme autom len 30km ale aj to mi stačí.
Odpovedať
Profilova fotka
cfh156 no zapacili sa ti nejake obrucky s tych stranok co som ti poslala?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj rybiicka.aj ja ta pekne vitam.tak do toho vhupneme v jeden den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
potrebovala som sa zrelaxovat po tej ceste, tak pisem, ale tu uz asi nikto nie je :-(
Odpovedať
Ahoj cfh156 skús sa mrknúť na Podbreziny v markete majú pekné obrúčky. Aspon ja som si vybrala. A aj cenovo najlepšie v LM
Odpovedať
ahojte, ja tu s vami dnes moc nepobunem. musim pisat poznamky. :-S mozno zajtra. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte poradíte mi prosím niekto neviete nejakú kapelu z okolia Žiliny? ja som práve zistila že ta čo sme mali mať je práve na náš termín obsadená prosím ak niekto viete o dobreja kapele ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
druni ja ti z kapelou nepomozem, lebo teraz skor idu DJ, ale neboj urcite sa niekto ozve.
Odpovedať
Dobre ránko. k.c. a ty už máš vybrate obručky? a kolko si za ne dala ak sa smiem spýtť?
Odpovedať
Dobré ránko, ako sa darí nevesty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vyborne, boli sme si v sobotu pre obrucky, mam vybrane stichy od piatku takze uz len aby sa jazvy dali ako-tak dokopy a bude fajn :-D
Odpovedať
super, už nebudeš krivkať ;-)
Odpovedať
ahojte čo máte dneska na pláne, kto ide pracovať, študovať a kto odychovať. Ja už pracujem od 6:00 :-|
Odpovedať
ja idem písať poznámky... ešte stále :-S ale sem tam sem zavítam 8-)
Odpovedať
a ako pokračuju prípravy na svadbu?
Odpovedať
dobre, otec bude objednávať víno. zatiaľ toľko. hľadám topánky, ale všade sú len špicaté. ja chcem guľaté a na cca 5cm opätku. keby som našla bolo by super.
Odpovedať
No ja už topánky mám. a my sme sd prípravami nepokročili :-N
Odpovedať
strašne mi to vadí, že je to teraz také ako keby sa nič nedielo. keby som nechodila do školy asi by ma kleplo v robote. som strašne nedočkavá. kam sa chystáte na svadobnú cestu?
Odpovedať
Ty si presne ako ja, ja som tiež strašne nedočkavá, ešte že ste tu vy a môžem s vami aspoň o tom písačť. na svadobnu cestu tento rok asi nejdeme ale až na budúci, bo teraz chceme kupovať auto.
Odpovedať
my tiež pôjdeme až budúci rok, teraz sa chceme vybrať niekam do okolia Komárna hľadám kam. okrem Patiniec neviem kam by sa dalo ísť...
Odpovedať
Pozerala som si tvoj album a ten náromok a náhrdelník su krásne, to si si už kupila a kde si to zohnala. ja hladam daku bižu že by som si cez internet objednala ale nič som nenašla :-(
Odpovedať
nájsť som našla ale nekúpila, v Kn jednej predajni majú. to len rozmýšlam či by sa mi to hodilo k šatám. čo povieš?
Odpovedať
ako je to krásne ale to by bolo najlepšie keby si si to vyskúšala k šatám. ja si myslim ale že by ti to aj šlo
Odpovedať
veď uvidím, neako to vymyslím dovtedy. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?