Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
krížik som mala ny mysli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, no jasne, prepac :-) musim ich este vidiet nazivo, zatial su len na fotke, mamka ma vcera zasobila zabermi, tak mam aj ja co dat do albumu
Odpovedať
super fotky. brat bude fešný. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved sa aj staral, taky bol nestastny, ze nemoze mat motylika a bol sklamany aj z toho, ze zenich nebude mat frak, a teda ani on, si to predstavoval ako v tych americkych filmoch, ze zenich a druzbovia pri oltari su rovnako obleceny :-) aale nakoniec je spokojny, inac by tak nepozoval. tesil sa, ze hohnal oblek s hrubsimi pasikmi a ked su modre, pojdu mu k ociam :-) , len ta cervena kosela tam nesedi, musim este kupit modru
Odpovedať
toľko nadšenia z jedného obleku. moja sestra sa teší, že si bude môcť kúpiť krásne šaty aké na svojej svadbe mať nemohla, lebo bola tehotná. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, uz som sa naucila, ze svadba moze byt zamienkou na nakup novych siat, zvlast, ak su to este studaci a mamka proste nekupi saty, ak ich uz netreba, tak ako tera ta moja sesternica, ked uz tak, dvoje chce, ze aj ona sa po polnoci prezlecie :-) u tvojej sestry je to ine, ked nemohla kvoli tehotenstvu :-), baby sa vacsinou tesia, ze mozu nieco nove a aani manzel nedudre :-) Asi budes mat na svadbe dost deti. My ziadne, najmladsim je 13 rocna sesternica. :-(
Odpovedať
dve krsňatá, jedno moje 2ročné, jedno Viliho 3ročné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas strasne fajn, deticky su milucke a vravi sa, ze by malo byt dieta na svadbe a nevesta by ho mala podrzat v naruci, potom sa manzelstve "naplni" :-(
Odpovedať
no tak to bude bordel :-D malý je taký živí, že až až (ako môj synovec), druhý je trochu umiernenejší aj keď svokra ho rozmaznala, jeho nemusím moc.
Odpovedať
Profilova fotka
erica robila som, a kedy budes posielat oznamka?
Odpovedať
tak v apríly aby to bolo 2mesiace dopredu. väčšinu rozdáme rovno.
Odpovedať
Profilova fotka
ako rovno, hned ked pridu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie myslím osobne rozniesť, pre rodinu je to zvyk a veľa kamarátov je poruke tak načo by som im to posielala poštou.pozývať sa u nás rodina pozýva osobne.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas sa tiez rodina pozyva osobne,ale ja si to vobec neviem predstavit, ze ako to my stihneme, ked nie sme doma, travit vikendy chodenim po navstevach a pocuvat stale sookola tie iste pribehy (ked maju novu obet, tak to vacsinou len tak fici)
Odpovedať
ahojte, ja sa chystam dnes do skoly na hospodarsku geografiu, drte mi palce nech nezaspim. ;-) nezazivny predmet...
Odpovedať
Ahojte. Ericca držim palce a skús nezaspať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
drzime, ja mam volno, ale musim pisat ;-(
Odpovedať
Halo tu všetci makaju alebo študuju? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja robim oboje naraz :-)
Odpovedať
aha tak nebudem rušiť, len s aopýtam ako pokračujú prípravy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja tiez pracujem ako drak :-) ale teraz mam chvilu volno, nuz mi nedalo nenapisat vam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moje pripravy su momentalne trosku zastavene, lebo nestihame a v podstate nam treba uz len take mensie veci, takze to moze este pockat, hoci by som radsej robila nieco okolo svadby ako tu pisat o koncentracnych taboroch a pozerat tie hrozostrasne obrazky
Odpovedať
ahojte, prežila som a nezaspala. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ak ste mali tam doel take skarede pocasie ako bolo tu, tak mas moj obdiv
Odpovedať
Dobre ránko ako ste sa vyspali ja už makam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ty si sikovna, uz od 6:16 :-) ja mam volno aj dnes, ale tiez som vstavala skoro a pisem a pisem ... ale poobede uz cestujeme domov na vychod
Odpovedať
ahojte, 6.16 som makala aby som nezmeškala vlak :-S 6hodín angličtiny, dalo sa ale teraz tá cesta domov... zamračené a pokazilo mi to náladu, pritom celý deň sme blbli aj profou 8-). seagull kedy odovzdávaš tú prácu? cfh čo robíš,že vstávaš tak skoro??? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
6 hodin anglictiny, to mi tak chyba, ale pocasie je aj tu skarede, normalne prsi tak vstavam kazdy den do prace, a ked mam volno, tak ma bud zobudi priatelov budik alebo ja sama, ked som uz tak nastavena pracu by som chcela dokoncit do velkej noci ake plany na vikend?
Odpovedať
ideme na záhradu s rodičmi mojimi,drahý ide na zabíjačku so svojimi ku krsnému. mala by som robiť poznámky z 200stán, ale je to tak nezáživné. musím sa k tomu neako dokopať... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, to je blbe a co budete v takom necase robit na zahrade?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?