Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ste si al naplanovai tie svadby, sama narodeninova oslava, u nas len moj tatik bude mat narodeni pred svadbou no, mne uz tiez zace tento rok tahat na 30 :-D , budem mat v aprily 26 :-S , mame s priatelom rovnako rockov a spolu sme relativne kratko, v maji budu 2 roky
Odpovedať
ved kukam, ze blizenci :-) a baby pracujete alebo studujete?
Odpovedať
1.6.2008 to bude 5rokov čo sme spolu a rok čo bývame spolu, síce u svokrovcov ale čo už. to ina dovtedy kým dokončím výšku.
Odpovedať
no my sme chceli svadbu v maji, len tam kde sme to chceli mat mali vsetky soboty v maji uz obsadene a len tento jeden volny termin v juni. :-)
Odpovedať
Ja už pracujem. A my tiež bývame spolu u svokrovcov ale my máme vlastne cele jedno poschodie a podomnou býva moja švagrina a na spodku svokra.
Odpovedať
ja som chcela mať pekný darček na narodky :-) maželíka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jun je predsa najkrajsi mesiac v roku :-), ja pracujem, skoncila som ucitelstvo,mam Aj a dejepis, ale dlho som to nevydrzala, my sme boli spolu len par tyzdnov a ja som uz vedela, ze s nim pojdem do ZA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) som si len nedavno vsimla, ze je tu aj takato tema :-) tak sa pridavam k vam, junove nevesticky :-) trutka vidim, ze budeme mat v ten isty den svadbu :-)
Odpovedať
No my sme chceli mať svadbu cez leto a môj drahý navrhol tento termín že to bude môj darček k narodeninám. A to bude ten najkraši darček :-)
Odpovedať
Ahoj rybička, vitaj medzi nami
Odpovedať
ďalšia novozámčanka :-) :-) :-) niekto kto je aj ku mne blízko :-D
Odpovedať
rybicka ja mam tiež svadbu 14 juna 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujem :-) ja som s mojim drahym uz 5 rokov a tento rok sme to aj pekne oslavili - sme si spravili vylet do londyna :-) vidim, ze uz mate zajednanych kopu veci.... ja dako zaostavam, nestiham sa cudovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zacinam sa citit v mensine :-D ale som rada, ze nas je stale viac
Odpovedať
ja ešte nemám také veci ako víno, koláče, tortu, sviečky, obálky, topánky, popolnočné šaty, drahý nemá oblek lebo veď je ešte skoro... neboj neaostávaš veľmi.
Odpovedať
ja si myslim že ja som tá ktora zaostáva bo ja nemam skoro nič ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja napr. nemam ani kameramana :-) a taktiez tie vsetky veci, co si vymenovala :-) a svadobne saty by som chcela tento vikend alebo buduci tyzden vybavit... uz mam dake vyhliadnute, len niet casu tam zajst :-D a drahy ten povie na vsetko, ved je este cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mozno ale je to aj tvojou vyhodou, my uz teraz to, co mame nezmenime, a ty si mozes stale vyberat ;-)
Odpovedať
jj to je pravda. ja už šaty asi nevymením...
Odpovedať
no môj drahy reaguje takisto, ja som bola minulý týždeň prvý krat skúšat šaty ale nevybrala som si ešte
Odpovedať
to všetci chlapy majú neako podozrivo veľa času. :-p :-D
Odpovedať
Ericca ty si teda vyskušala hodne tých šiat
Odpovedať
ináč ak si všimnete niektoré sú rovnaké, len prvý krát boli fotené mobilom a sú v zlej kvalite.
Odpovedať
Profilova fotka
chlapov a ich "este mame cas" uz neriesim, ale vychutnaj si to, nemusis si vybrat hned na prvy krat, je krasny pocit, ak sa o teba vedia v salone dobre postarat Vychutnavaj!!!
Odpovedať
Baby ja sa inač ospravedlnujem že nemám ani foto ani album ale ja som tu len krátko, len nedávno my kamoška poradila tuto stranku :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja si to uz radsej nevsimam a vybavujem aspon svoje veci - saty a pod :-) ericca a kde si skusala saty, ze ti dovolili fotit? kde som ja bola (v nz a v nr) som nemohla fotit, len v nr v diamonde nam dovolili sa odfotit :-|
Odpovedať
a neviete my dakora poradiť kde by som mohla najsť pekne obručky v okli LM alebo v okli Poprad :-S
Odpovedať
ja som si myslela, ze to v pohode mozme fotit? ja idem v piatok aj s fotakom aby som mohla ukazat foto. a moj drahy tiez nic neriesi, ja to vsetko vybavujem :-)
Odpovedať
v komáren, salón Glória a jeden novootvorený v meste, neviem ako sa volá. tam maly šaty San Patrick. všetky mi boli veľké,no nemám do nich prsia. :-D
Odpovedať
alebo aspoň ak viete daku internetovu stranku kde su obručky :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?