Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
neboj su peknucke, ja idem len do jedneho salonu kvoli tomu, ze potom sa nebudem moct rozhodnut pre saty, takto proste v jednom vyskusam a hotovo. :-)
Odpovedať
A chcem sa Vás opytať čo všetko už mate zajednané, pripravené na svadbu?
Odpovedať
ja restiku, obrat, DJ a to je vsetko :-) a este foto + video som zabudla
Odpovedať
Nelly to si dosť šikovna je ešte nemám skoro nič iba oznamka. Ty sa volaš Nelly. Bo mne sa teraz pred týždnom narodilo krsniatko a volá sa Nellinka
Odpovedať
nie ja sa volam inac len toto meno sa mi paci ;-) ja tiez toho moc nemam, ale hlavne veci ano, ved je este cas na tie ine veci
Odpovedať
Erika a ty máš čo všetko už zajednané, ak sa môžem spýtať?
Odpovedať
reštiku, matriku, fotografa, starejšieho, kameramana, obručky, kapelu, šaty, oznámenia, svietniky. to je asi všetko. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame salu,kostol,foto,dj,kamera,ja mam saty,aj popolnocne, k nim topanocky,pohare,v piatok uz aj obrucky,buduci tyzden oznamenia,pohare, na svadobnom veltrhu sme nakupili take drobnosti ako napr. pierka pre hosti...
Odpovedať
A čo obručky už si bola pozerať, máte už dke vybrate?
Odpovedať
no ericca ty mas skoro uz vsetko :-) ja starejsiho nechcem, bude mi to riadit DJ. kolko budete mat ludi? my okolo 30 sme chceli, ale draheho kolegovia chcu prist takze asi okolo 60. a to sme chceli fakt len malinku svadbu. a budu tam sami mladi ludia, sa tesim :-)
Odpovedať
obrucky este vobec nemam sajnu :-) ale viem ze z bieleho zkata budu a chcem take hrubsie. to ma este cas ;-)
Odpovedať
No tak vy ste šikovne, ale mate pravdu aspoň nebudete potom v strese. Ja nemám ani teraz čas bo teraz sa narodila švagrinej mala, tak sme sa okolo nej točili a ešte chystáme ocinovi oslavu na apríl - ide mať 50tku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
No obručky ja som už pozerala ale iba na internete a my chceme kombinované biele zlato zo žltým. My ideme mať malú svadbu okolo 20 ludí
Odpovedať
my budeme mať 55 hostí s kapelou, starejším a kemeramanom. a to prídu ešte kamaráti "po polnoci" ako bude nás habadej to je isté. ja som pozvala 3kamošky aby neboi samý po 50tke, takže bude sranda dúfam a žiadne veľké stresy.
Odpovedať
ved aj my sme chceli, len najblizsiu rodinu, a to sme naratali do 30 aj sfotografom, DJ a tak.no ale veci sa menia 8-)
Odpovedať
Ericca ak sa smiem spýtať kolko máš rokov bo vyzeraš na tej fotke strašne mladučko?
Odpovedať
A naozaj babenky ako ste už dlho so svojími buducími masnželmi 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tu to nejak ozilo. tesim sa! Ja mam nejak perno uz druhy den :-( ale zajtra, aj piatok mam dovolenku :-D ja si uz ani neviem spomenut, co svetko mam vybavene, asi si musim spravit zoznam, lebo to uz nestiham sledovat bozinku, vy mate nejak malo hosti, ja budem rada, ak nas bude len 60 a uz sa nebude pridavat viac ludi
Odpovedať
no aj som budem mať 20 16.6. dve dni po svadbe.
Odpovedať
Profilova fotka
nas bude nieco medzi 65 - 80 ludi.a drahym sme spolu 1 rok 8 mesiacov
Odpovedať
trutka kedy budeš mať trochu voľna???
Odpovedať
No ja mám narodky 15.6 den po svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
hadam ze buduci tyzdem by som uz mala byt
Odpovedať
ty si mladucka ja budem mat o 10 viacej :-D a moj drahy na druhy den po svadbe bude mat tiez narodky 15.6 :-) my sme spolu asi tak 4 roky. z toho rok bol v zahranici a uz pomaly treti rok spolu sami byvame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teda mala by som mat volno
Odpovedať
No my sme s drahým spolu už bude 8 rokov
Odpovedať
Profilova fotka
kde sa na vas hrabem ;-)
Odpovedať
jéj ďalší blíženec :-) no budúci týždeň budem štvrtok, piatok v škole. v piatok končíme asi až o 3tej, štvrtok ešte neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
no v piatok by sa asi aj dalo.ja koncim o 2.ved sa este dohodneme.utekam do roboty.papa
Odpovedať
Tak potom tvoj drahý Nelly dostane pekný darček na narodky - manželku :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?