Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak mi sme prave vyprevadili kamaratku, co mi upravovala popolnocne saty, sadli mi ako usite na mna. Juj taka som rada, ale este tam nieco musi upravit, ale uz su hotove, takze toto tiez budem mat z krku.
Odpovedať
potom dáš fotku do albumu? nech vidíme aká budeš čaja. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ci dam, kamaratka aj doniesla fotak, ale nemala ten kabel, tak vlastne nemam zatial fotky a kamaratka zije v BB, tak neviem ako, ale pokusim sa.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja baby cely vikend pracujem - pisem tu rigoroznu pracu, nech uz to mam z krku :-S , uz ma aj oci bolia, tak asi uz aj prestanem. So svadbou mam na chvilu pokoj :-) do buduceho vikendu, ked idem domov. Teda sspon s vybavovackami mam nateraz pokoj
Odpovedať
my sme boli u toho chlapíka zaplatiť zálohu. som myslela, že je starší, ale má okolo 35. taký sympoš.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate dobre, bude sa s nim dat lepsie dohodnut ;-)
Odpovedať
no dúfam, že sa s ním bude dať dohodnúť. pýtal sa nás aký chceme prvý tanec, ja som chcela niečo ako viedenský valčík lebo je to pomalé. lenže z drahého som nevedela vypáčiť či to je pomalý tanec (chcela som sa uistiť), tak budeme mať neaký slaďák a basta! ja sa tam strapňovať nebudem. nenechám sa totiž pri tanci viesť a tancovať som sa v živote neučila. to čo viem som sa naučila na svadbách mojich príbuzných. samozrejme som chcela nech ma Vili doma trocha učí... no sľuby sa sľubujú, blázni sa radujú. ]-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to mame opacne, ja som zas chcela toho svojho priucit, ale on ma vzdy nejaku vyhorku, preco to nemoze byt dnes, preco nie zajtra a pritom mi stale hovori, ako trapne sa bude citit, ked nevie tancovat :-) Asi si musim poriadne dupnut, lebo mi maem aj redovy tanec a na zaver ma so mnou tancovat cardas, tak na toto som najviac zvedava. Len mu to este musim povedat :-)
Odpovedať
no ja sa sťažujem, že nebudem vedieť tancovať a tak. robila som si srandu, že hneď na začiatku mu ako manželka spravím hanbu. on mi na to "no a?!" :-S jemu je to úplne ukradnuté! aj celá svadba. tak som mu vysvetlovala prečo je to pre mňa dvôležité "nerobiť mu hanbu" a prečo si robím toľko starostí s výzdobou. že je to pre mňa významný deň. on: "veď je to len veľká oslava kde nemôžem ani piť." :-( viem že to vravel vrámci srandy, viem že to neprežíva až tak (rozumej vôbec). ale aspoň trošku, aspoň štipku nadšenia som chcela na ňom vidieť. asi je to zbytočné...
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ericca, ze vacsina chlapov je takych, ten moj si tiez utahuje a sranduje, ked mu hovorim, ze mi na tom zalezi. Cest vynimkam. Ten moj uz tri mesiace hovori to iste: este je skoro. On sa proste ide bavit a nic ostatne ho nezaujima. Pod slovom bavit rozumej kecat s kamaratmi, trochu si vypit, ale v ziadnom pripade netancovat so svojom manzelkou, nestarat sa o vyzdobu, fotky a zabavu ostatnych. Stale mu hovorim, ze sa netesi a on ze sa tesi. A ked sa spytatm, ze na co sa to tesi, tak povie, ze na mna, ako sa ja tesim :-S Najradsej by som ho vtedy zabila. Som mu povedala, ze ked mi s ytm nepomoze, nemusi to ani byt, lebo ja sa uz na to ani netesim. Co je aj pravda, som takej faze, ked by som tym najradsej prastila. Ale aspon si uz vybral oblek a topanky, on je v podstate uz vybaveny a tiez chysta menicko. To beriem, ale ostatne .....
Odpovedať
hm... tak to sme na tom rovnako. najhoršie je, že mi tým svojím správaním a vôbec nezáujmom kazí náladu. je mu je všetko jedno, síce som ho presvedčila, že nie je dosť času, ale h... z toho. je to smutné, ale vtedy mi napadne prečo si ho beriem? (to sú také tie stavy beznádeje, našťastie veeeeeľmi zriedkavé. :-N )
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, sice to kazi naladu a budi dojem, ze su lahostajni k veciam, ktore su velmi dolezite pre nas, ale ked som sa vcera trosku pohadala s mamkou cez telefon kvoli vyzdobe - vybehli mi slzicky a on hned prisiel, napustal mi vanu, ze nech si od teho celeho oddychnem, ze uz som unavena, tak som si povedala, ze ma v podstate pravdu, ze nema vyznam sa pre svadbu tak rozculovat a ze vsetky tie pripravy na nu nie su tym najpodstatnejsim na fakte, ze sa vobec chceme brat
Odpovedať
Článok sa načítava...
vidíš, u môjho som zaregistrovala zmenu. lebo keď mi vybehnú slzičky pre neaku prkotinu okolo svadby jeho to rozhodí, rozčúli čo nikdy predtým nerobil. neviem, zdá sa mi to čudné. predtým by ma utešil. môže to byť tým že bývame spolu???
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslim si, skor je to tym, ze to s tou svadbou tak trosku uz aj prehaname a vsetko berieme strasne vazne, riesime kazdy detail a oni na to nie su stvoreni. Vies, my byvame spolu uz skoro rok a pol a nemysim, ze je to tym. Ale ak mas o tom pochybnosti, tak to treba prerozpravat.
Odpovedať
asi máš pravdu, a ja tiež niekedy zbytočne robím vedu zo všetkého. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to asi vsetky baby, najhorsou nasou vlastnostou je, ze si domyslame a mse schpne si v hlave vyprodukovat vselijake scenare, ktore nie su pravdou. Mne uz viaceri povedali, ze to bud uz prehanam, alebo riesim uplne hluposti a vacsinou to boli chlapi. Oni maju casto zamer co najmenej nam zavadzat a dovolit nam, aby sme si ten nas velky den nachystali, ako my chceme. to ale znamena, ze ich nemame otravovat takymi hlupostami, ako napr. ci kupovat perlicky bielej alebo bezovej farby, pretoze oni ani nedokazu vidiet rozdiel medzi nimi :-) mne akurat dnes prisli prve navrhy tych nasich oznamiek a su krasne, len este treba upravit par veci a potesilo ma, ze ked som to preposlala drahemu do prace, volal mi a prediskutovali sme si to, co este treba zmenit, to beriem ako uzasnu vec a som za nu vdacna ozaj, ericca, idete vy na nejaku svadobnu cestu?
Odpovedať
drahý nemá dosť dovolenky na tento rok, musel neakú vybrať, tak sme sa dohodli že pôjdeme na budúci rok. asi do španielska. :-) ja som si už tiež pár krát vymyslela také scenáre, že by aj film mohli z tých mojich výplodov natočiť. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, ja tiez ja by som strasne chcela ist na medove tyzdne - aspon na par medovych dni, len moj milacik stale hovori, ze na to nemame peniazky, ale ja si myslim, ze to stoji za to, ist aspon na par dni prec, hoci len tu na slovensko, my sme kupili pozemocek a asi zacneme na jesen stavat, tak ho chapem, ale neviem si pomoct
Odpovedať
tak mi to dostaneme ako svadobný dar od jeho krsnej. na iné ich nedostaneme, my zatiaľ neplánujeme stavať, takže je v pláne dovolenka.
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak to mate dobre, mne mamka aj hovorila, ze ked si vytancujem na redovy peniazky, takze mozeme ist, ale ked Ivko mi zas povie, ze to treba pouzit na ine. Mozno ma aj pravdu, len zazitky su zazitky a my sme este nikde spolu takto samy neboli.
Odpovedať
Ahojte babulky, prečítala som si Váš dialóg, ktorý tu vediete a trošku chcem priliať aj ja zo svojich skúseností :-N Ericca, neboj, to že bývate nemá žiadny vplyv na to.... Chlapi sú proste takí... My bývame spolu rok a naučila som sa jedno... Zasnúbili sme sa v júli minulý rok a všetky veci okolo svadby a moje nadšenie zdielam s mamčou a kamoškami :-D , s drahým riešim veci len k čomu ho potrebujem, lebo keď chlapi vidia akú máme mániu zo svadby, trošku sa boja, úprimne niekedy som sa zľakla aj samej seba :-D Proste treba to s našimi ženíchmi riešiť s chladnou hlavou a hrať sa ako by to bola tá najobyčajnejšia vec na svete. Aspoň ja to mám tak doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte, ako kukam tak sa riesi svadobna cesta, tak mi to mame vyriesene, lebo jedna organizacia organizuje Siravu a ma nejake sponzorstvo, cize mi doplatime cca 3000sk za tyzden, kde je bazen, ubytovanie a strava, chodia tam nasi kamarati, ktori su tiez postihnuty a dufam, ze tolko vyzbierame peniazkov. Inac idem sa pochvalit dnes sme si boli po obrucky, taaaaaaaaaake su krasne, juj tak sa tesime obaja.
Odpovedať
tak to ani mi, ja sa len toho bojím, že si to drahý rozmyslí a nepôjdeme ani budúci rok. lebo veď máme čas... 8-( tak ja viem že asi strašne túžič ísť na dovolenku s ním, len aj on má pravdu v tom, že keď staviate asi by to bolo lepšie vraziť do toho tie peniažky. tu sa ťažko radí, to si musíte vydiskutovať hlavne vy dvaja.
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem ericca, len tych "par korun" sa v dome strati len tak suchne a svadobnu cestu by to zariadilo paradne. Este nestaviame, len pozemok mame a ani sa do toho nepustime, kym nebudem mat iste, ze to financne unesieme. Takze radsej nic o svadobnej ceste nehovorim, len v tichosti uavzujem. :-) to majka: ja Siravu poznam ako svoju dlan. Aj hostinu budeme mat tam. Ak vam vyjde pocasie, bude vam tam dobre.
Odpovedať
majka super, teším sa s tebou. nataska, ja sa môžem akurát podeliť o radosť tu s babami, mamina to tiež neako extra neprežíva, nebola za svadbu, ale ani mi ju nechce kaziť. seagull stavba žerie peniaze stále a nie je to vydieť, naši stavajú dom cca od 1991 a ešte stále nie je hotový úplne, ale už by sa v ňom dalo bývať.
Odpovedať
Profilova fotka
my sa s tebou rady delime, u mna je to podobne :-D ja viem, kolko penazi zerie stavba, cele moje detstvo nasi stavali, ja viem, ako to chodi, len ak sa pustime do stavby skor nez pojdeme na nejaku dovolenku, tak uz na nu tak skoro nepojdeme, pocitam tak, ze asi tak o 5 rokov, ak nebudeme mat malinke deticky. Preto sa mi zda lepsie ist aspon niekam. Je to len moja tuzba, neverim, ze by sa splnila a ani nebudem naliehat. Z praktickeho hladiska je lepsie byvat, ale zazitkovo je to ine. Musim viac makat, aby som fesaka mohla zobrat do Kanady na olympiadu. Nas spolocny a ani trochu nenarocny ciel :-D
Odpovedať
tak mu to skús povedať práve takto. že vieš, že stavba je dvôležitá, ale keď začnete stavať sa tak skoro na dovolenku nedostanete. skús mu to takto vysvetliť a možno zmení názor. ;-) no tak ja tu nemám kamošky v kn čo už so mnou. nikam nechodím, nikoho nepoznám. mám fajn spolužiačku čo so mnou sem tam zabehne keď niečo potrebujem. to mi pripomína, objednala som svietniky. priesvitné sklenné na jednu hrubú sviečku. 5ks a chcem to striedať s kvetmy. jeden bude na hl.stole a po 2 na bočných radoch. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to sa mi paci, myslim to so svieckami, ja to chcem podobne, mam svietniky z IKEA, take nizke a vo vyssich poharoch budu orchidei :-) s kamoskami sme na tom asi podbne, ja tu sice v ZA par mam, ale dve maju uplne malinke babatka a tretia stale dudre, ze ked sa ona vydavala, take nebolo a nechybalo im (ale ona sa vydavala pred 5 rokmi a nemali vela casu na pripravy, lebo cakali babatko), s tou nerada nieco. ozaj, zostanete byvat v Komarne?
Odpovedať
tak kým chodím do školy do Zámkov ostaneme bývať u svokrovcov Komárne. potom by sme chceli ísť bývať na dom čo stavajú naši. je tam viac izieb a keby sa chceli presťahovať aj oni tak sa lepšie pomestíme. sú tam 2izby na poschidí s kúpeľňou. na prízemý je obývačka, kúpeľka s wc, kuchyňa, špajza a taká mini izba. celý dom je podpivničený. staviameho už ani nepamätám, stršne dlho.
Odpovedať
Profilova fotka
a kde to maju vasi ten dom? niekde pri BA? My sme sa pre dom rozhodli, lebo v ZA je momentalne dom lacnejsi ako byt.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?