Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie este nie :-), ale chystam sa buduci vikend domov, tak uvidime kadernicky su zvyknute na to, ze sa vela rozprava, myslim, ze budu len rady a vizazistka ti rozpravat nedovoli,lebo ta potom nebude moct namalovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, ze som ziadnu nenasla co ma aj e-mail a tie co maju e-mail, tak su to asi velke salony, ktore su aj pekne drahe. Budem to musiet nejak vyriesit, ale bude ma to musiet chytit.
Odpovedať
Profilova fotka
a keby si sa s nimi dohodla telefonicky a potom im ten obrazok poslala bud po priatelovi alebo niekom z rodiny a nasledne zase dohodla telefonom?
Odpovedať
Profilova fotka
juj po priatelovi to by bolo komplikovane, asi budem musiet zajst niekam a uvidim mozno sa to podari na prvykrat. Maju to tie dievcata dobre, ktore maju kamaratku kadernicku...aj ja chcem :-( :-)
Odpovedať
ahojte, kočky :-) trutka Vili sa o mňa bojí i keď nechápem prečo som si mala dávať pozor pri stretnutí s tebou. treba to brať s rezervou. 8-) ináč mohli by sme sa stretnúť niekedy. budúci piatok mám anglinu a už o jedej končíme. čo povieš? baby mne napadla taká blbosť v noci lebo som nevedela spať. ako pôjdem v svadobných na záchod? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja ericca to vobec neriesim a to si predstav ze som na voziku, asi si dam plienky :-D
Odpovedať
to fakt? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
:-) myslim,ze to nejak uz poriesime, ked to zvladli vsetky pred nami, ja som zas uvazovala, ze nebudem chodit na zachod v restike,ale pojdem radsej vzdy do izby, kde budem mat veci,tam je velka kupelna, tak si nejak poradim a ked sa nebude dat, pouzijemmajkyn napad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nie nedam si plienky, ale tiez naozaj neviem ako budem chodit na wc, ale asi budem menej pit a tam menej chodit na wc
Odpovedať
Profilova fotka
viete co, tak ja si naplanujem cestu domov kvoli kadernicke, aby sme vyskusali uces a teraz sa ku mne dostane ze ide do nemocnice
Odpovedať
Profilova fotka
tak som ta nadchla, ale nerozumiem tu nemocnicu?
Odpovedať
tak to ti mohla zavolať že to ruší nie? kamarát v škole mi poradil, že veď obruče nahnem, ale ako s toaletným?! :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, kadernicka ide do nemeocnice,aj mi je jej luto, aj ma stve, ze som si kvoli nej zmenila program a aj som sa strasne tesila ono je to fakt problem s tym WC :-) Musim si to nejako natrenovat
Odpovedať
ja sa ešte spýtam sestry ako to vyriešila, len ona mala menšiu spodničku ako budem mať ja. baby dnes som mala hodinu s profkou čo má prezývku vlkodlak, to ste mali vidieť a počuť ako 50ľudí skoro ani nedýchalo. :-D a nakoniec sa z nej vykľula fajn ženská, cestou na stanicu som sa s ňou vykecávala. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D si si robila ocko? ;-) len pozor,lebo to niekedy byva tak,ze sa ako vlkodlak prejavi az na skuskach
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja neviem tiez ako s wc, lebo su tam neni bezbarierove, cize take uzke vecka a tak asistenka sa tam len zmesti a to musi drzat mna a zaroven mi davat hore suknu, ale nejak to neriesim, tak poviem potom uz manzelovi nech ideme do lesika a tam ma ta ako miminko cikat :-D . Tak to z tou kadernickou mi je luto. Vlkodlakova, tak to by som nechcela, to by som si asi nechala svoje meno.
Odpovedať
ona dopredu povedala, že nikomu nedá skúšku zadarmo. je to marketingová aplikácia, znie to hrozne, ale perfektne to vysvetlila dnes. ešte sa doučím z knihy, kázala nám vlastnoručne poznámky. kto bude mať na PC robí prednášku. :-N ona má len prezývku vlkodlak, volá sa ináč radšej nenapíšem. v pondelok idem konečne riešiť oznamká, budú asi tie väčšie, lebo tam sa zmestí aj pozvanie k stolu a nemusí to byť na zvlášť kartičke. aj tým sa ušetrí. dúfam, že sa to bude dať.
Odpovedať
Profilova fotka
a tym, co nechces pozvat na svadbu posles ine? To je nejake divne, vacsinou chcu vsetko na PC a nie rucne.
Odpovedať
tí čo nie sú pozvaný dostanú klasické oznamko, tí čo sú pozvaný budú mať v oznamku plus text čo by bol inak na kartičke. no hej, odvôvodnila to tak, že keď si píšeš poznámky rozmýšlaš nad tým keď to čítaš, a ešte si to zopakuješ, lebo to prepisuješ.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, chapem, svojim sposobom ma pravdu akurat som s priatelom rozoberala chodenie na WC, nasmiali sme sa,ale mi pvedal, ze ked si zdvihnem obruc, potom uz budem sama vediet ako :-)
Odpovedať
vieš že to isté mi povedal ten môj??? :-o :-D si čítajú myšlienky???
Odpovedať
Profilova fotka
su to proste chlapi a nase mini problemy asi nikdy nepochopia, tak ako my nikdy nepochopime ich sutazivost, nenavist k nakupom a pod.
Odpovedať
hej, nemá to zmysel rozoberať ich myslenie. sú proste z marsu a my z venuše. 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a chvalabohu ze je to tak
Odpovedať
Profilova fotka
ericca asi nam ani tentokrat to stretko nevide,mala by som mat zase poobednu,ale i tak ked ju budem mat tak beriem dovolenku a s drahym budeme behat po vybavovackach....konecne si pojdeme dat spravit oznamenia,zakusky treba riesit..a tak.a zase navecer nas caka dalsie poucenie pred sobasom.jaj ale uz iba 2 krat a mame to z krku.
Odpovedať
nevadí, veď snáď nám to už konečne niekedy vyjde. ;-) čísla máme, keby dačo.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, juj ja som stastna, maminka uz zarezervovala cukrara, tak pre 26 ludi asi 450kolacov a 2 torty. Som rada, ze uvazovala takto. Ale asi k tomu dopomohol ocko, lebo som mu povedala, ze nech jej dohovoril, a on to vie, tak sa podla mna porozpravali a dohovoril jej. A tak sme vsetci spokojny:-)
Odpovedať
Profilova fotka
majka super, my musime niekedy skocit do tych Bojnic doriesit pocty a torty...chcela osm ist tento vikend, ale zas na otocku sa neoplati a spat tam teraz tiez nie, lebo frajer, ze ved pojdeme do kupelov a na hrad...uz sme tak raz boli v bojniciach, vo februari, skoro sme na tom zamku zmrzli a ja teraz jak som zosita sa kupat nemozem, tak inokedyyyyy Erika marketingove aplikacie? To sme my nemali, co je to preboha za predmet???
Odpovedať
no máš marketing a marketingové aplikácie sú o tom ako sa využíva marketing v rôznych odvetviech.
Odpovedať
Ahojte, tak ako sa dnes máte? My ideme dnes zaplatiť zálohu kapele. Celkom sa uý teším, že budem mať ďalšiu drobnosť vybavenú. Zajtra sa idem vrhnúť na tie oznamká a možno pobehám neaké obchody s dekoráciou. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?