Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to majkaa: 110 ludi je horna hranica, real vidim tak na 90 ludi, to by sa tam dalo aj dychat :-)
Odpovedať
baby vy ste toho popísali. majka keď to tak vezmem aj ja mám skoro toľko pozariaďovaného ako witchka, ja som chcela zariaďovať už v októbri. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez nemyslim, ze mam nejaky naskok alebo co. Uz dosiel aj zavoj, len som to nechcela este poobede pisat, lebo som objednala aj sestre a chcela som jej ho dat jak prekvapko, pred chvilou od nas odisla, tak som nechcela skor pisat, aby si tu neprecitala ;-)
Odpovedať
ja budem mať všetky tieto veci požičané spolu so šatami, neviem kam by som to dala potom. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sme sa so sestrou smiali, ze dame dietatu nad postielku, jak ona povedala "proti moskytom" tak sme sa rehotali, ze ci idu zit do Brazilie, ked proti moskytom :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D to je nápad, aspoň to využiješ. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ericca a to si Vili mysli,ze ja hryziem,ked si mas na mna davat pozor? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kedysi to tak bolo, ze sa zo tavojov robili tie zavesy na kolisky, najma v slachtickych rodinach, zavoj bol akokeby sucastou vena a vybavy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes tu nikto nie je? ja nemam sefa v praci a kym tlacim nejake veci, nudim sa :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne? som netusila ake vyuzitie moze mat zavoj :-D ja si ho poziciam k satam, nad kolisku pojde baldachin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bolo kedysi, vtedy boli take latky drahe a tak sa to vyuzivalo takto, a boli aj dost dlhe, takze nebol problem, dnes uz ani velmi kolisky nie su, skor su hned postielky
Odpovedať
Profilova fotka
seagull dik, my vlastne sme zo slachtickeho rodu, len som to nechcela napisat tak narovinu :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
AHOOOOJTE babenky :-) Ako sa dari s pripravami okolo svadby? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Lenuska ahoj, ja som ti ani neodpisala na IPcku :-| :-| :-| sorac, pripravy v poho a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
rada som pomohla :-D aj nabuduce, co sa tyka historie, celkom som doma
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie, ja somsi robila srandu s tym slachtickym rodom, ale fajn naucit sa nieco nove, dobre to padne a rozsiria sa cloveku obzory 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, neuverite ale so zakuskami sme sa uz dohodli s maminkou. Ona to trosku inak myslela ten pocet. Tak sme sa dohodli, ze takych 15-20zakuskov na osobu, ale v tom je aj vysluzka, a objedna naviac 2 torty, lebo u svokrovco sa to robi tak, ze tak kazdy napecie a tam bude strasne vela tort. Takze kolace mam z krku to uz ma maminka na starosti.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, majka super ze ste poriesili zakusky a myslim ze tak akurat, my budemem mat jendu hlavnu tortu, njke donesu svokrovci teda oni jednu, niekto z ich strany dufam nei a my este jednu dame robit, jedna velka hlavnaa dve mensie, to staci aj tak viacej pojdu zakusky a objedname aj partyzakusky take male, to bude asi najlepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
droby aj ja som rada, lebo naozaj sa mi nechce este toto riesit a hlavne to, ze keby som nahodou zle objednala tak by maminka hundrala a to ja nerada, ale ten pocet sa mi vtedy zdal strasne vela, ale ked povedala potom tento pocet, tak dobre. Ja si tiez myslim, ze zakusky pojdu viac na odbyt, ale u nich je to tak, ze sa nekupuju zakusky ale kazda rodina donesie a ked mala priatelova sestra tak som tam videla velmi vela tort, ale mne je to jedno, lebo ja sladke moc nemusim, len teraz trosku, lebo sa snazim drzat dietu a tak som si kupila jednu taku sladku sisku a vcera som mala polovicku a dnes polovicku, je to aj drahe, ale snazim sa schudnut, tak teraz ju tak dobkam. :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
joj to ja strasne mozem sladke sa tesim na svadbe na vsetky zakusky a torty :-D co ja viem ten zvyk ze sa nosia torty som nepoznala az u draheho, bolo tam vela tort a co si pamatam sa ani nezjedli, tak neviem co s nimi... tak mi neobjedname len jednu malinku aby sa zas stalo ze nebude a doense jeho rodina... tak vela sil pridietke zelam, na to ja teda nemam aby som este aj dietky drzala :-N tazke amte dalsiu vec z krru to je super, moze sa ist na dalsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj u svokrovej rodiny je to zvykom, ale im to neberem, neviem proste ja kolace nejak neriesim, lebo mi moc nechutia, tak preto som aj velmi rada, ze to mam z krku. Moja maminka tiez bojedna len 2 torty, viac som jej povedala ze nie, ale tiez pre istotu keby nepriniesli oni. Teraz by som sa mala vrhnut do kadernicky a vizazistky, ale tak sa mi nechce, lebo nikoho nepoznam a urcte ich budem potrebovat, lebo ja sa namalovat neviem a ani kamaratky a kadernicku treba. Ale praveze tym, ze nebude priatel doma, tak asistentka pojde, ale som jej velmi tazka po schodoch, tak musim najst jednu, ktora robi aj kadernicku aj vizaz a ktora by prisla domov a taaaaaaaaak sa mi to nechce vybavovat.
Odpovedať
Profilova fotka
su take kocky co to robia, no v ba by som poradila ale takto neviem. ja mam koamosku vizazistku, ta ma bude licit aj cesat, mame dohodu ja jej strazim dcerku a ona ma vyfinti na svadbe, a obe sme spokojne. no take tie vychytene budu aj drahe :-| chcelo by to najst niekoho co sa tom,u venuje, ale nebere stasne peniaze, napis niekde do temy o vizazistkach alebo madzi martincanky urcite sa najde.
Odpovedať
Profilova fotka
napisala som dievcatam co uz mali svadbu, tak mi poslali nejaky kontakt, ale vies presne ako je ta tema ze odhlasili tu majku a tebe ten album, zasa budem musiet vsetky obvolat a stretnut sa s nimi a takto to proste vidim, napr. keby tu mala nejaka kadernicka ucesy co robi, tak si len vyberiem a je a nie vsetko obehavat, lebo ma to velmi vycerpava. Ale musim to tak spravit. A to, nechcem dat za uces a make up nehorazne peniaze, ale zasa chcem byt aspon raz velmi pekna.
Odpovedať
Profilova fotka
majka, som rada, ze ste to tak lahko zvladli. Ja v podstate kontrolujem len svoju rodinu a tak netusim, kto co donesie, ale viem, ze krstna mama nevesty u nas dava piect tu hlavnu a najkrajsiu tortu, ale sa mi zda, ze aj maminka nieco da upiect a svokruska sa tiez vyjadrila. Viem, ze aj moje babky si neodpustia a budu piect, takze tort bude strasne vela, tak si nabalime vsetkym, a vezmeme aj do prace a kamaratom, co nebudu na svadbe :-) majka, skus sa dohodnut s tymi kadernickami a vizazistkami, aby prisli, napr. za prepletenie nakladov na cestu, nech zohladnia tvoje moznosti,mozno skor tie, co maju mensie salony, alebo majuu kadernictva na dedinach.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja sa tiez vobec nestaram, ze co u svokrovcov, lebo oni uz mali jednu svadbu a viem, ze oni nosia kolace, tak preto nebude problem. Co sa tyka toho ucesu a make up, tak to uz naozaj nepoznam tie co su na dedine, ale mam nejake kontakty, len by som bola najradsej keby to niekto za mna vybavil a dal sa za mna namalovat a ucesat a ja by som sla uz len na ostro, to sa neda :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vela kaderniciek chodi domov k neveste, vypytaj sikontakty uces si najdi na nete a posielaj ci by ti taky spravili, potom staci skuska a budes vediet...
Odpovedať
Profilova fotka
no, to sa asi neda :-) ale neboj, treba si uzit aj pripravy na to a potom aj ten den, lebo musime byt vtedy tie najkrajsie, ono to na kamere a fotkach strasne vidno, ak je baba neupravena a to je potom skoda, ked to budu nase spomienky :-) Ak sa ti podari najst ochotnu babu, tak to urcite bude prijemne a aj zabava to bude :-)
Odpovedať
Profilova fotka
droby keby sa to dale cez internet riesit, tak to mi neni problem, ale takto osobne, ja som dost hambliva a ked sa hambim, tak vela rozpravam a ked vela rozpravam tak rozpravam blbosti. Skoda, ze niektora nebyvate v Martine.
Odpovedať
Profilova fotka
seagull a nasla si nieco z toho helia?
Odpovedať
Profilova fotka
a nie su njake salony s meilami? ze by si to tak riesila?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?