Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
keď tie šaty budem mať iba raz v živote na sebe. a v ten deň chcem byť prosto princezná, aj keď je to trochu infantilné a detinské. tak ale je to svadba!!!
Odpovedať
Profilova fotka
aspon v ten jeden den sa mozeme vsetky citit ako princezne
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslim, ze je to detinske, ja som doma mamke povedal, ked sme len uvazovali nad tym, aky asi typ siat by som chcela, ze chcem byt princezna a chcem vyzerat tak, ze toho svojho fesaka na chvilu zbavim slov :-) Maminka bola prekvapena, ake typy som si vyberala, lebo ja nosievam taky jednoduchy styl, vacsinou bez vzorov, krajok a podobnych ozdob a tak sa jej velmi pacilo, ze si vyberam ine a ze budem celkom ina. je to len raz a tak nech to stoji za to!!!
Odpovedať
súhlasím s tebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, ani sa neviem dockat, ale ani nechcem, aby to slo prilis rychlo
Odpovedať
no tak v tomto máš znova pravdu. už chcem aby som mala svadbu a nechcem aby sa to rýchlo skončilo. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) vsetky sme asi v tomto smere rovnake :-) dnes som si kupila k satockam po polnoci topanocky, isla som len tak nahodou okolo a tam som ich zdali. Vynimocne mali len moje cislo a nebolo co riesit. Mam rada take nakupy.
Odpovedať
to je super. ja neviem žiadne nájsť :-( chcem na nie moc vysokom opätku a s okrúhlou špičkou, ale všede sú len špicaté. chcela som sa spýtať, na jednej fotke mám výzdobu kde sú hrubé sviečky s hranatým svietnikom. nevideli ste niekde také? neviete kde by sa dali kúpiť?
Odpovedať
Profilova fotka
pozriem sa a dam ti vediet. Moje su spicate, ale ja take potrebujem a opatocek nie je vysoky, dam ich do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
ak myslis v tom druhom albume, pod tymi orchideami v skle, tak konkretne tie som nevidela,ale nieco podobne by mohli mat v takych stylovych obchodoch s bytovymi doplnkami niekde v BA. Asi budu drahe
Odpovedať
ten obrázok pod ktorým je modrý oblek. také biele svietniky, možno sú to taniere ako tak pozerám.
Odpovedať
Profilova fotka
no, to sa da zohnat uz lahsie viem, ze v IKEA nieco podobne maju, ale aj v nejakych velkoskladoch na kvety a dekoracie, resp. v Baumaxe, Hornbachu a tak, ale urcite aj bezne v obchodoch, kde maju dekoracie, resp. v kvetinarstvach
Odpovedať
Článok sa načítava...
vidíš to je dobrý nápad, keď sa znova dostanem do Ba pôjdem pozreť.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si take pojdem kupit, len nebdu mat hore rohy do velkoobchodu na kvety a dekoracie, takze to iste bude kade-tade, ale IKEA u mna jednoznacne vyhrava
Odpovedať
ahojte. baby akú budete mať výzdobu sály?
Odpovedať
ahoj ericca tak ja mam bielu z kal a nieco do zelena kombinacia take sa mi paci ;-)
Odpovedať
a chceť vlelín, alebo nepriesvitnú látku, poprípade také tie kocky čo sa asymericky uložia?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zlatu orzanzu, bielo - zelene kvety
Odpovedať
ja neviem ci to bude oranza alebo nieco ine lebo nam to robi agentura dekoracna tak ja neviem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne venovalo jedno dievca bordovu organizu, viete aka je krasna
Odpovedať
mne sa neako organza nepáči ani vlizelín, pripomína mi to vlizelín čo sme používali pri šití. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a co chces mat
Odpovedať
niečo ako čo nepresvitá, pozri v albume.
Odpovedať
Profilova fotka
si myslim, ze to je taky uzsi obrus, pekne ale asi trosku neprakticke, lebo urcite to bude velmi drahe ako organza a vlizelin
Odpovedať
ja to nebudem kupovať, mne robí výzdobu hotel.
Odpovedať
Profilova fotka
a aj za tu vyzdobu budes platit, alebo to bude v cene?
Odpovedať
no je to naša známa, takže mi platíme len za osoby 800sk na jednu a všetko je v cene, neplatíme zvlášť za sálu.
Odpovedať
Profilova fotka
chi, my budeme prvi, co budu mat v tom penzione svadbu, takze som sa dohodla s buducim svokrom (majitelom), ze si mam kupit, co chcem a on to potom kupi pre penzion, aspon usetrim :-D a nebudem skromna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate obe vyborne. My tiez nebudem platit zvlast za salu, len za stravu, ale vyzdobu si budeme robit sami.
Odpovedať
dobre robíš ;-) treba využiť ak sa dá.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?