Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a zatial to vychadza ta predpoved?
Odpovedať
zatiaľ celkom vychádza. celý minulý týždeň sedí.
Odpovedať
Profilova fotka
tak niekedy by ani nemuselo vychadzat :-( :-)
Odpovedať
väčšinou keď júni prší, prší až večer okolo tej 9, 10tej a aspoň vám nebude až tak teplo. ;-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas pravdu, ale mohla by si tomu tvojmu ujovi povedat, nech zabezpeci nieco lepsie na ten nas termin. ;-)
Odpovedať
tak to ti neviem zabezpečiť moja. :-(
Odpovedať
mozno nam naprsi stastie, aspon keby prsalo vecer inac fotenie bude tazke :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas pravdu, ale co ak bude krupobytie, tak to nam ale stastie na tie auta moc nenapada :-D , ale musime mysliet pozitivne. Hlavne aby do nejakej 20tej neprsalo a potom uz moze.
Odpovedať
baby ja si myslím, že to nebude zlé s tým počasím a bude vám pekne svietiť slniečko. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, my mame hostinu na Zempl. Sirave a tam sa kumuluju oblaciky,takze ja v podstate s vodou pocitam. Nastastie, v lete to byva tak ako ericca pise k veceru a byva to rychle. Tak snad to bude len na prijemne schladenie. krupy pocas fotenia by ma teda nepotesili. Ale kvapka spadnut moze, nech nam naprsia peniazky a stastie :-) ericca dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
tak tiez v to pevne verim. Chcem sa spytat, mate uz harmonogram dna?
Odpovedať
čo? ani nie, viem že fotiť sa budeme pred celou hostinou a vítaním hostí, o 14.00 by mali prichádzať prvý hostia čo prídu vlastným autom, o 15.00 je obrad na mestkom úrade. zatiaľ toľko. seagull nie je za čo. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my nie a ani ho nejak velmi nechcem, skor len orientacne, ze kedy cca sa kam pojde, pre mna je vychodiskovym obrad a redovy, medzitým mi je jedno, co a kedy bude, len nech mi daju vediet, kam mam ist :-) Iba sa budem zbytocne stresovat, ked nebudeme stihat
Odpovedať
Profilova fotka
kukam ze si asi zabezpecime aj restiku vnutri :-| 14 je asi jediny pekny den zatial erika jasne dalo by sa, stacilo by ti spravit navrh a ty si tam uz len dopises mena? lebo robnic vela menoviak zvlast ja uz naozaj nestiham, mam toho teraz vyse hlavy
Odpovedať
Profilova fotka
ani mi nemame program, ale tak, ze ci mate nejaku predstavu, lebo vobec neviem co bude medzi prichodom do saly a polnocou :-| :-)
Odpovedať
Profilova fotka
majka no predsa tance a zabava, priprichode ta bajskor privitaju casnici s tanierom, su rozne zvyky pri vchode do restiky, krestanskymzvykom su take otazky ohladom svatych a natiemsa odpoveda. jedenie, prvy tanec zavbava tancovacky, njaky program ako som ti uz spomynala ta sutaz zhody manzelov, medzi tym jedenie tancovanie, moze byt tomvbola sutaze a ani sa nenazdas a je polnoc
Odpovedať
hej tak som myslela, či by si mi nespravila jeden návrha a mená by som tam podopĺňala. niečo v červeno-bielom.
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu a myslim si, ze DJ bude vediet co a ako. A pesnicky si vyberate, ktore chcete aby Vam hral, lebo priatel chce vyberat ludovky a mne sa to zda zbytocne.
Odpovedať
Profilova fotka
okje poslem ti navrhy cerveno bielych menoviek uz mam plniu hlavu inspiracii na ne :-D mam njak tvorivu hlavu zrovna ked nemam kde tvorit :-| troska to potrva musi sa mi opravit pc a dokoncim objednavky co mam dokonca tyzdna sopravit na aprilovu svadbu a ohlasim sa ti, este njake indicie? kvet, alebo ornamenty... ja by som dala mozno nieco kombunovane, srdieckoidne trocha... ved uvidis viac moznosti, tak bude najlesie.
Odpovedať
my na to máme starejšieho, my sa nemusíme o nič starať.
Odpovedať
Profilova fotka
my starejsieho nebudeme mat, ale DJ nam slubil, ze nam spravi zabavu a z casti sa bude chovat ako starejsi, mame sa s nim stretnut cca 2 mesiace pred svadbou a dohodnut sa. Vy sa kedy idete dohadovat?
Odpovedať
Profilova fotka
u nas detti dj sa o to postara a prejdeme s nim pesnicky vie co sa na svadbe ma hrat a ked chcem njake nase piesne tak mu ich dodame chcem z toho spravit svadobne cd, a ostane nam na pamiatku, bude mile si piesnami pripomynat svadbu
Odpovedať
my sa stretneme so straejsim mesiac pred svadbou, za hudobnikmi ideme cez vikend dohodnut sa a zaplatit zalohu.
Odpovedať
ahojte, tak ja som si bola dnes ešte raz vyskúšať svoje svadobné lebo ma zožierala neistota. teta bola taká milá,že mi to dovolila. bola tam nevesta s kamarátkami čo tiež skúšali šaty. aj ony mi povedali svoj názor. už nemám pochybnosti o tom že som vybrala správne, na tých fotkách čo mám v albume totiž nevidno aké krásne sú tie šaty v skutočnosti. a keď som sa pozrela do zrkadla, ten pocit... to je niečo úžasné! a aj ja som na to zabudla ako vyzerjú! :-| teraz som si však istá, že budem 14.6. naj nevesta pre svojho drahého. teraz sa teším ešte viac ako kedykoľvek predtým! to som ale cáklá čo?! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ericca.vsak je ten pocit uzasny.ked som ja mala na sebe svoje tak to bol fantasticky pocit.a este ked mi na hlavu dala zavoj.jaaaj.a nikdy nezabudnem na ten mamin pohlad ked ma uvidela v satach...
Odpovedať
presne, to je niečo nádherné. už sa teším keď uvidím drahého pohľad. bo mamina so svokrou boli tiež užesnuté. tak som zvedavá ne neho v teň deň D.
Odpovedať
Profilova fotka
si ma tak navnadila ericca nemozem si tie svoje ist skusit este raz, ale stale si ozivujem ten pocit, ked som ich mala na sebe, kazda z nas z casu na cas pochybuje, najma ak riesi sprostosti a nevie si poradit, ale nakoniec sme si kazda vybrali saty podla pocitu, ktory sme mali, ked sme ich obliekli a to je to spravne
Odpovedať
myslím že máš pravdu. ja som potrebovala mať ten pocit istoty, čo my celý mesiac chýbal. najradšej by som si ich išla skúšať každý mesiac, aby som ich mohla mať na sebe! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja ich po polnoci ani nebudem chciet dat dole :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne, normalne som uvazovala nad tym, ze by som ani nechcela, aby polnoc prisla a kym ich pojdem v pondelok vratit, tak si ich iste este obleciem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?