Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
jarovce rusovce, poznáme :-)
Odpovedať
tak ja mam pracu v Prahe a svadba v KE tak kolace urcite do prace tahat nebudem - kupim asi do prace tortu, aby bola cerstva inak ja mam tiez vsetke kamosky rozlietane, ale planujem rozlucku so slobodou v Bratislave - este neviem kde, lebo tam zije jedna moja best kamoska a ostatne sa tam dostanu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a palnujete si to same, alebo vam to planuju kamosky? kde su tie jarovce, rusovce?
Odpovedať
seagull veď kúpiš čertvé keby dačo, to nezistia že ni sú "pravé"
Odpovedať
tak mne by to mala zorganizovat - aspon dufam ta kamoska co zije v BA tak dufam, ze nam to vyjde, lebo vsetky sme strasne busy a tazko najst spolocny volny termin ;-)
Odpovedať
no podľa správnosti by ti rozlúčku so slobodou mali zorganizovať družičky alebo svedok, a mali by ti to aj preplatiť, čiže teba by to nemalo výjsť ani korunu. jarovce a rusovce sú za petržalkou.
Odpovedať
Profilova fotka
ja zas mam problem, ze niektore sa navzajom nepoznaju. ja som typ, co chce mat vsetko okolo svadby pod kontrolou a potom mi je luto, ze nie som prekvapena, tak rozmyslam, ze kvoli tomu niektoru poprosim
Odpovedať
veď to zver jednej kamoške, daj jej kontakty na ostatné a uvidíš čo vznikne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rozmyslam nad tym, aj preto, ze chcem byt aj trosku prekvapena, ale aj preto, ze sa mi s tym fakt nechce zaoberat asi to tak urobim
Odpovedať
viete čo teraz zháňam skladby na dvd, kameraman povedal že si môžem vybrať tak hľadám neaké pekné.
Odpovedať
Profilova fotka
seagul su sucastou bratislavy smer asi madarsko? :-N rozlucku si aozrganizujem asi sama, len take pzovanie aposedenie u nas doma s dobrou zabavou.u nas aj ked sa nepoznaju tak ziadnanema problem sa zabavit a sopznat take tohto sa nebojim. kocky mate hostiny vnutry? rieism velky problem co ak bude zima? tak sa idem na mamin pokyn dopatrat k nevestam co mali min rok svadbu v tomto obdobi vonku
Odpovedať
my máme oficiálne hostinu vnútri, ale máme k dispozícii aj terasu, bude síce otvorená aj pre hostí hotela, ale kľudne si tam môžeme posedieť, fajčiary pofajčiť, vnútri sa nesmie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my to tiez tak mame, sala vo vnutri, ale po celej dlhze su dvere na terasu, ktora bude len pre nas, tak ak bude teplo, predpokladam, ze vsetci budu tam, lebo je odtial krasny vyhlad na vodu
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate asi uplne najlespie poriesene, my to mame akurat tak pod strechou, keby jemne prsalo tak sa da, ale inak ked bude velka kosa, alebo hrozny dazd tak neviem, pokazi to svadbu :-| uz sme kusok od restiky vybavili kostol... a enansla som nic ine volne s restikou s terasou :-|
Odpovedať
droby podľa predpovedí v ten deň by malo byť pekne ;-)
Odpovedať
ericca a skadial mas take dlhodobe predpovede aj ja cem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to mas tak dlhodobu predpoved? odkial? juu som myslela ze rezervujeme aj vnutornu restikua tak tyzden pred svadbou uz bude jasna predpoved a jednu zrusime :-N
Odpovedať
hej lodobá predpoveď z meteorologického ústavu v Hurbanove, majú byť 7.6. len prehánky, žiaden dážď.
Odpovedať
a co 14.06???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prehanky??? :-( jaj no to ma moc nepresvedcilo, ked bue zima tak pomrzneme, idem hladat tu predpoved a najst kedy je pekne pocasie, ved este mame kostol rezervovany aj na 14teho juna :-D
Odpovedať
14.6. má byť jasno bezoblačno, deň predtým v piatok má byť dážď.
Odpovedať
Profilova fotka
kde to pozeras? nenasla som taku dlhodobu predpoved.
Odpovedať
to máme doma vytlačené na papiery.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj skoda
Odpovedať
droby som ťa chcela poprosiť či by si mi nespravila menovky na stôl. doma by som si ich už vytlačila.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca tymas uplne uzasne informacie - ako bude 21. juna, nech uz viem aj ja ;-)
Odpovedať
ahojte, ako ma byt 6.6. v BB :-D
Odpovedať
21.6. no nepoteším ťa predpovedajú zrášky, prehánky a aj krupy. tak ale to sa môže meniť! 6.6. prehánky a zrážky. toto je na celé Slovensko.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca tak to si nas naozaj nepotesila a odkial mas tieto info?
Odpovedať
svokor má známeho v meteorologickom ústave v Hurbanove, a od neho máme predpoveď počasia na celý rok. tak ale to je len predbežné, takže sa to môže meniť. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?