Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemusia ale robie va sa to aj tak, ze vacsie pierka maju rodicia envesty a zenicha a aj svedkovia aby bolo vidno ze maju dolesitu ulohu. ale to vobec nie jepovinne, ani som to neplanoval ale nakoneic som kupilaj par ruziciek a tie bud len pre nich,sa mi paci ze sa to odlisi. no ja neviem u nas je stale nieco nejasne... svakra so zakuskami :-S moja mam zas nevie ci bude ok restika vonku, co ak bude zima, dazd.... tak je to cele nijake a problem s prstienkami, zlte nechceme, nenosime zlte zlato, biele je nekvalitne aja chcem aby namprstene vydrzali a nie akzdy rok osuchali a este aj casom zltli, tazke zohnat ocelove je fakt nocna mora ked nechcem sive a hrube hranate
Odpovedať
u nás je to také pokojné, až sa mi to nezdá. mám taký pocit, že to buchne až v ten deň. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Aj u nas je to pokojne.Ale mna vobec to nadsenie neopustilo.aspon zatial.a pripravy si dokonale vychutnavam.
Odpovedať
juj mňa to teraz znova tak strašne chytilo! u mňa to je ako príliv a odliv :-D . my napadlo, aké budete mať menu? nad tým som ešte ani nerozmýšlala. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
spytam sa tu, co napisete na dakovnu pohladnicu, alebo list, aku basnicku?
Odpovedať
u nás to nie je zvyk takže neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
no, vidim, ze to tu ozilo :-) nejak nestiham a musim pracovat :-) a nechce sa mi, ja by som len svadbu riesila a asi tym kazdemu leziem na nervy :-) Maminka mi dnes posielala obrazky, co s krtsnou mamou naaranzovali na auto a na steny, tak som zas v tom zivle, ale ked sme vybavili tie velke veci, tak sa mi tiez zda, ze je to uz kludnejsie. len uz nestiham vnimat co je a co nie je pripravene, najma ak ide o detaily, tak si chcem vecer spisat zoznam a odskrtat si ho obrucky tiez nemame, presne preto, co spominala drobby Chcem sa baby spytat, aspon tie, co robite normalne v nejakej firme, ale ostatne. Ako to mam spravit v praci. Kolegovia mavaju vacsinou nieco ako posedenie pres dvadbou s kolegami, prinesu nejake vinko a kolaciky. Ale ja tu nic nemam, svadba bude v TV a ja som v ZA. Najradsej by som to spravila po svadbe, priniesla zakusky zo svadby a tak. len zas neviem, kedy sa po svadbe do ZA vratim, ked treba vybavovat vsetky doklady na aderse trvaleho bydliska. Takze teraz neviem, ako to urobit. A urobit to treba. A ako mam urobit rozlucku so slobodou, ked mam kamosky tu v ZA aj v TV. Dve oslavy by asi neboli na skodu, ale ked rozdelim jednu na dve, tak tam bude malicko bab a nebude asi az taka sranda. Som myslela, ze pozvem vychodniarky sem, lebo zilincanky maju vacsinou babatka, ale neviem, kde budu a ci by vobec stihali prist. Co vy na to vsetko?
Odpovedať
majkaa podla mna pierka nie su povinnostou u nas ich bude mat len zenich a svedkovia.....ostatnym nedavame, lebo nie su moc za pierka... ;-) u nas pripravy stagnuju mame take najdolezitejsie veci a ostatne mame cas teraz momentalne davame robit oznamenia a pozvanky a cca v marci posielame ;-)
Odpovedať
seagull môj drahý bude robiť posedenie po svadbe, zoberie víno a koláče. s rozlúčkou to tiež neviem ako bude, ja by som najradšej šla na neaký wellnes deň :-D to sa ešte uvidí.
Odpovedať
Profilova fotka
my kde mame hostinu tak tam oni davaju svoje menu,my sme si nevyberali.na zaciatok polievocka a potom plnene kuracie prsia v cesticku.potom zamiakovy salat a bravcove masko.asi svieckova alevo masko na hubovej omaske a knedla a to 4 si nepamatam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
seagul a ako mate na plane riesit tie obrucky? my kolegov pozyvame nech pridu vecer, ako sa vravi po polnoci, vo firme sa aj takpracuje az do polnosi tak ti co budu robit pridu rozvno z prace .. no to by bol len uzky vyber ludi, inak im donesieme zakusky, rozmyslam kedy lebo som si vyumyslela taku vec ze chcem mat svadobne fotky aj v praci, sme kolegovia tak by sa nam to moc pacilo, len to nie je tak celkom jednoduche.. tak o polnoci bby sa dalo fotit veselo ale to zu my asi nebudeme suci na fotenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kolko pred svadbou treba roznasat oznamenia?u nas sa chodi kazdemu domov pozvat.a kamaratom a tak posleme postou
Odpovedať
Článok sa načítava...
2 mesiace dopredu, aby mal každý čas sa zariadiť.
Odpovedať
my posielame oznamka v marci, kedze o svadbe este skoro nikto kto je pozvani na veceru este nevie :-D vedia to len moji a priatelovi rodicia + surodenci a niektore kamosky....ostatni nemaju tusenia :-D
Odpovedať
u nás v rodine sa to rozšírilo ako požiar... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak u nas to vedia tiez vsetci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
U nas to vacsina vie ale pacilo by sa mi to drzat do poslednaj chvile v tajnosti...To by bol sok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
trutka vy budete mat az 4 jedla?
Odpovedať
tak mne sa to skoro podarilo ale len skoro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano.tak to maju v cene 430 Sk su az 4 chody,2 kavy,a nealko nejake.
Odpovedať
Profilova fotka
No ja uz musim utekat do prace lebo zmeskaaaaam.Pekny dnik vam prajem
Odpovedať
Profilova fotka
my najblizsej rodine pojdeme dat osobne tak mesiac a pol dopredu a ostatnym v tom case posleme.. rodina o tom uz vie, niektory nevedia datum, ale inak je to jasne
Odpovedať
my budeme dávať osobne koľko sa len dá, otcovim bratom a sestrám musím osobne, lebo by to asi neprežili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mate vybornu cenu za 4 chody.
Odpovedať
my máme 800sk/osoba. ak sa nemýlm sú v tom tudné misy, poloievka, hl.jedlo, kapustnica, káva a pitie čo musíme zobrať.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame jedlo 3 chody 600sk osoba, ale musim eod nich brat aj pitie a alkohol tak sa to uz predrazuje a aj s poplatkom pre casnikov mi to vyslo, cela hostina 1400sk osoba. len kolace si mozme doniest a tie nam bnudu robit studaci.
Odpovedať
kde budete mať hostinu droby?
Odpovedať
u nas je to 750 sk a v tom je predjedlo,kava, pripitok, polievka a 3 hlavne jedla ;-) vsetko si nastastie mozme doniest myslim kolaciky aj alko nealko a v tej cene su aj casnici - to je na KE a blizko pri centre este dost lacna restika ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vb malej dedinke pri bratislave - jarovce, fotku z restiky mam v albume, no videla som fotky ked tam boli svadby a je to genialne, drevene, lampasiky dokola na stenach atkze to bude nadhera :-) a cenovo je to na bratislavu dobre
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, ten wellness sa mi aj celkom pozdava, mne by vyhovovala, ze by som nemusela pit a maminkam, ze si oddychnu od deticiek. Len neviem, ci mam az taky prijem, aby sme tam sli, skusim najst nejaku skupinovu zlavu :-) s pracou to mam tak, ze svadba bude 350 km od nej, takze sa patri im kolaciky odniest, len ci sa nepokazia, kym sa ja vratim, ked treba vybavit tolko dokladov :-) to drobby: ani netusim, ako vyriesime tie obrucky, nejak to stale odkladam, lebo som bola znechutena z tych zlatnictiev, aj kvoli vyberu, aj kvoli pristupu. Priatelova mamka ma este prezistit u nejakych dodavatelov, tak uvidim. este som myslela, ze skocime cez vikend na veltrh do BB, ze mozno najdeme nieco tam, ale priatelovi sa nejak extra nechce a ani mne az zas tak, aby som ho presviedcala. ma este niekto nejaky napad na tu rozlucku s kamoskami, ak je kazda niekde inde?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?