Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam vystudovanu anglictinu a dejepis a toto je taky maly akademicky titul. Vybrala som si holokaust a ako vyucovat holokaust v 3. rocniku na gymnaziu s tym, ze sa v tej teme prelinaju dejepisne veci s anglickymi zdrojmi a prezentaciami. Bola som v Jeruzaleme na 14 dnovy seminar ako ucit o holokauste a nechalo to vo mne strasne mnozstvo zazitkov, tak ich chcem dat na papier.
Odpovedať
tak dufam ze sa ti to podari, o takych vaznych a tragickych veciach ako je holokaust sa tazko pise.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, pise sa tazko, ale zaroven je to do dnesnych skol dost potrebne prajem ti pekny den ostatne baby su kde? nejak je u nas mrtvo
Odpovedať
netusim kde su, ale odkedy sa to rozkuskovalo na datumy tak si tu piseme len my sve...
Odpovedať
Profilova fotka
kuk tak som k vam prisla pozret ked ste ostali uz len same :-) co mate nove? my sa neviem dopatrat k peknym lacnym kavlitnym obruckam :-N odkila a ake mate vy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.ja som iba smirovala ;-)
Odpovedať
ja mam obrucky z Kn, stali 7500sk pred 2rokmi :-N . akurat dnes som bola pozriet v meste nakukla som do vykladu zlatnictva kde sme ich kupovali a nemali ich uz vystavene. =-) fotku mam v albume.
Odpovedať
Profilova fotka
bohuzial nase nebudu vobec lacne a to sme este dali 10 gramov zlata na pracu :-(
Odpovedať
jéééj ahoj trutka, ty si tu fakt dlho nebola. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj.hej.uz som myslela ze ten internet budem mat az na dalsie vianoce.vidim ze si v pripravach pokrocila.vybrala si si krasne saty.
Odpovedať
ahojte holky aj my hladame obrucky, ale nastastie v Prahe je ten vyber dost velky ;-)
Odpovedať
ďakujem, aj keď pôvodne som také vôbec nechcela, ani som nad nimi neuvažovala, ale sadli perfektne.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som ani vela neskusala,vybrala som si prve co mi hned padli do oka ked som vosla do salonu.sadli ako serbel na rit.ale aj tak este pojdem kuk do salonu,ta pani vravela ze vo februari pride nova kolekcia.ale asi nebudem menit.
Odpovedať
to je najlepšie keď ti rovno padnú do oka, tie väčšinou sú tie pravé. potom dáš foto do albumu? ahoj yvetta, už máte aj predstavu aké chcete obrúčky?
Odpovedať
Ahojte :) aj ja som opät tu. My mame tiez uz obrucky objednane, teda uz su aj hotove, ale nemame akosi cas tak zajst si ich vyzdvihnut, ale tento vikend konecne, ta´k uz sa tesim :-) konecne. ale lacne neboli ani nahodou a to sme sa este celkom miernili a vybrali take jemne decentne, ja mam s malym diamantikom a su z bieleho zlata. Vy mate vlastne ake zlato? biele alebo zlte? moj drahy chcel zlte, ale moje spreky su vsetky strieborne a aj zasnubny prstienok mam z bieleho zlata, tak by zlte nepasovalo :-( .
Odpovedať
Inak tento vikend sa chystame aj na nejaky mensi svadobny veltrh tu v mnichove, uvidim ci nieco pekne objavim, ked tak vas informujem, co tu ide :-) . nejake drobnosti by sa zosli :) teraz sme kupili toaletny papier so srdieckami :) ja viem, ze je to trosku crazy, ale ked on je taky pekny a voni :-) a nebol ani az tak drahy, tak som sa rozhodla, ze nase svadobne wc bude ozdobovat srdieckovy papier :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez z bieleho zlata, a to s rovnakeho dovodu ako mas aj ty, ale moj priatel je spokojny, lebo sa mu tiez nepaci zlte zlato. Len ked som to povedala maminke,tak nebola nejak spokojna, ze to sa nenosi, ale si myslim, ze zlte zlato je uz trosku pase, ale kazdy ma iny vkus, hadam som nikoho neurazila. My tiez tento tyzden budeme mat asi obrucky, ale nase boli lacne, ziadne diamant, ale urcite vase budu krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
zial ja som sa nefotila v satockach,a na nete neviem najst ani podobne :-( mi budeme obrucky zo zlteho zlata,to mi aj pasuje k ostatnym sperkom a drahemu sa paci zlte.o 3 tyzdne by mali byt hotove.budem tam mat 3 brilianty tak preto taka hrozna cena.za pracu,za mena do obrucky a co nam tam chybaju 3 gramy je cena 8 500 a brilianty budu zevraj okolo 6 000.hrozne ako vedia zarabat firmy na svadbach.
Odpovedať
my máme žlté zlato, bez diamantu, také gravírované. :-) mne je v podstate jedno či biele alebo žlté zlato. tak ale máme žlté. baby prosím poradte mi ktoré oznamko vybrať, mám foto v albume. neviem sa totiž rozhodnúť.
Odpovedať
tak ja som bola na veltrhu v Prahe, ale nic moc okrem toho, ze tam mali dost obruciek - problem bol asi ten, ze ked uvideli, ze niesom tam ako par s priatelom tak sa mi pri obruckach vobec nevenovali ]-( ericca este nemame vybrate konkretne, ale mame vybrane klenotnictvo kde to chceme kupit :-D my chceme nie velmi drahe obrucky, lebo priatel to nemoze nosit do prace....a chceli by sme kombinovane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa paci to prve oznamko
Odpovedať
Profilova fotka
pekne prstienky mate. mna odrzdza od bieleho zlata to ze zltnea osuchava sa, leskle nechceme paci sa nam matne, tazke to vuizera na ocelove a stymi je sakra problem :-| striebro mi pride lacne ale neviem zu aj nad tym som zacala uvazovat, na drahych kovoch a kamenoch si nepotrpim, aj ked taky diamantik by potesil :-D
Odpovedať
droby strašne sa mi páči to pierko čo si vytvorila. :-) máš môj obdiv, ja som na takéto veci lenivá. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ericca aj mne sa paci to prve oznamko
Odpovedať
Profilova fotka
jej dakujem erika. to som na veltrhu nakupila plno stuziek ahned som musela vyskusat ako to bude vizear a ma z toho radost, len sa muzim dokopat k tomu aby som ich spravila asi 50 :-S ale toto budu len pre rodicov a svetkov, ostatny budu mat bez kvietka.
Odpovedať
Profilova fotka
droby aj mne sa velmi pacia
Odpovedať
ja budem mať rozmarín pre ostatných a pre rodičov musím pohľadať neaké pekné. mám trochu inú predstavu ako stužku.
Odpovedať
neviem ako vy, ale ja ako som dovybavovala tie najdôležitejšie veci ako starejší, hudba, šaty a tak ma trochu prešla chuť organizovať a opadlo nadšenie. teraz ste ma znovu oživili! :-) a zas mám ten skvelý pocit z príprav a zo svadbay :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rodicia musia mat ine pierka ako iny hostia a kto este musi mat ine pierka? To som vobec nevedela :-N
Odpovedať
ešte svedkovia ostatný makú rovnaké.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?