Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
aj ja som v podstate na vsetko sama - este,ze tu mam dream team ;-) maminky moc nemaju cas a kamosky mam vsetko mimo KE takze su rozlietane, ale aspon sa tesia, ked si piseme maily.... ;-)
Odpovedať
a tiez pozyvam na svadbu len cca 3 kamosky plus ich partnerov a to je vsetko - jednu kamosku som skrtla, lebo ta sa o moju svadbu absolutne nezaujimala a uvedomila som si, ze ju vobec nezaujimam ani ja....ona este o tom nevie, ale oznamko jej urcite neposlem :-D mam ju dost rada a mrzi ma to, ale myslim si, ze je treba urobit razny koniec :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Aj ja pozyvam na svadbu iba 3 kamosky.Take,o ktorych viem ze ma nikdy nesklamu.A taktiez to beriem moc citlivo,celu svadbu a strasne sa na ten den tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
V tomto smere sme asi vsetky rovnake. Svadbaje takou zalezitostou. POzvala som byvaleho kolegu s manzelkou,lebo su kamarati a este manesklamali, kamosku, co chape,ake dolezite to pre mna je a chcel by somaby prisla jedna kamoska,ona je Holandanka a akurat konci skolu, tak snad jej to vyjde. A potom chalanov,ktori su nasimi spolocnymi znamymi a niektori maju priatelky uz dlhsie tak pridu s nimi,s tymi sa poznam len tak zbezne. To ale staci,lebo tam budu aj ludia,ktorych si proste pozval niekto iny a mne sa to az tak nepaci,ale co narobim.
Odpovedať
tak ja sa nastastie poznam so vsetkymi totiz moje kamosky chodia s chalanmi, s ktorymi som ich ja zoznamila a niektori z tych chalanov su mojho priatela kamosi - takze sa vsetci pozname a je to super :-D ja nemam rada, keby tam niekto prisiel co ho moc nepoznam :-S takze u nas sa bude na svadbe kazdy poznat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved prave, mne sa to nepaci tiez,ale co narobim,poviem,ze nech pridu,ale sami?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ktora ma svadbu v juni v BB? baby viete mi poradit pre aku miestnost sa mam rozhodnut? pre malu (bojim sa ze s kruhom na satach budem mat problem prejst...) ale s terasou na posedenie von a peknym zelenym/prirodnym prostredim pred restikou (na fotenie), alebo peknu vasciu miestnost, osvetlenu, s parketom, barom, podiom pre Dja, ale bez terasy na druhom poschodi, pri ceste, bez prirody von......... mozno sa vam to nezda problem ale ja niekedy nemozem kvoli tomu spat. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to verim, ze kvoli tomu nespavas. Bozuial,ja ti neporadim,tusim som v BB ani nebola.
Odpovedať
K tym kamoskam sa musim vyjadrit aj ja. Ja mam vsetky mimo, este doma, tu nemam ziadnu taku, co by som na svoju pozyvala, len priatelove kamosky pojdu. Ja musim moje najlepsie informovat len cez net :-( takze o nicom, tiez sa nemam s kym potesit, ze som nieco nove objavila alebo kupila a moj priatel chudak je z toho uz skoro otraveny :-D, to nie je ako s babami :) no ale sak nejak to zvladneme. Nastastie mam super mamu a sestru, ktore sa tesia so mnou a pomahaju mi vo vsetkom. (aj ked minule mna nastvali, lebo nam skritizovali oznamka :-( , ze su prepchate textom, ale ked my sme tam museli natrepat dva jazyky, to nie je len tak...)
Odpovedať
kleopatris tak mojej mamine sa napr. nepaci restika, kde budeme mat svadbu, ale ja to neriesim = proste sme sa tak rozhodli - ona chcela nieco luxusnejsie :-|
Odpovedať
kleopatris my sme dali oznamká zvlášť slovenské zvlášť maďarské. aj tak s tým neznížiš ich počet. tak ale v podstate je to jedno, hlavne že sa to páči vám. mne napr. sestra vyčíta prečo chcem mať len malý drdol a nič vyčesané. 8-) alebo že prečo nebudeme mať pytačky (ináč to sa robí na zásnubách).
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, tak uz som aj ja tu mne sa akurat ozvali dve kamosky, ze sa im strasne pacia tie veci,co chystam,ale to tiez len preto, ze som im to poslala, je sice pravda, ze jedan ma male miminko a tak mi to nevadi :-) Ta druha je trosku uletena, mam ju ale rada, len je daleko. Akurat mi pisala, ze s priatelom to sleduju - myslim tie nase pripravy, ako serial na pokracovanie. Mne maminka a krstna velmi pomahaju, ak sa i aj nieco nepaci, tak to so mnou prejdu a nejaky kompromis najdeme,ale to sa skor tyka praktickosti mojich uletenych napadov. Chcu, aby som mala vsetko po com tuzim,a ja som im za to strasne vdacna. Len starsia druzicka ma stve, len na seba sa sutredi,ake saty bude ona mat a aky uces. Brrr.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja nastastie druzicky necem :-D je to pekne, ale nie pre mna proste ja na take niesom.... ;-)
Odpovedať
možno to vyznie blbo,ale aj ona sa teší, len nie tak ako by si ty chcela.veď uvidíš čo z toho bude.
Odpovedať
Profilova fotka
mam len jednu druzicku, tiez som nechcela,ale nejak sa v tej nasej rodine vzdy zilo s tym, ze nou bude moja sesternica, ale ona je este take decko pubertalne, to je presne take obdobie, ked sa clovek zameriava na seba. Mne to az tak nevadilo,kym si nekupila biele saty na obrad, som myslela, ze ma porazi,ale uz je to ok. Najviac ma ale stve, ze mi vzdy povie, ze este je na vsetko dost casu a neda si povedat, ked jej vysvetlujem, ze to nie je tak.
Odpovedať
ericca nam neslo o znizenie poctu, len o to ze moj drahy ich potreboval max. 15 ks a minimum na tlac bol 30 ks a zdalo sa nam zbytocne 15 ks mat len tak pre radost doma :-) tak sme dali vsetko na jedno
Odpovedať
aj ja mam len jednu hlavnu druzicku, ktora mna bude o polnoci "odčepovať", ostatne su len hostia
Odpovedať
seagull tak s pubertiak mi je to oničom, viem aké blbosti som robila a to som to neprežívala až tak. (len tak pomimo, vraví sa že puberta ťa môže chytiť aj po 18 :-D ) a to fakt bude mať biele šaty??? to by som si nenechala aj keď som tolerantná. kleopatris a keby to bolo zvlášť ako u nás tak by muselo byť min. 30 v slovenčine a min. 30 v cudzom jazyku??? to tak funguje?
Odpovedať
Profilova fotka
presvedcili sme ju, ze si ich prezlecie po polnoci a ze na obrad bude mat ine,ale strasne vystraja,lebo nechce dlhu suknu, mne je to jedno,ale jej maminky, moja krstna, to strasne preziva a ma pocit,ze dlha sukna je elegantna.Mne je to jedno a nech si to riesia.Stale mi posiela nejake umelecke fotky v kadejakych satach a samozrejme, ze sa nezhodneme. Mame iny vkus,ale kedze ja mam nejake tie skusenosti s image a takymi vecami, tak viem,ci jej to pristane alebo nie. Ale co sa budem hadat. Radsej som sa zamerala na zhananie satociek po polnoci pre mna,ked uz na redovy budem mat kroj.
Odpovedať
dobre si spravila, nehadaj sa s nou. ved ako pises je to zbytocne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) piseme si cez icq, tak to ani nemoze byt take dramaticke. Mam dost inych starosti, nez aby som nieco take riesila. Veci asi ani nie su take horuce, ako sa zdaju. Ako pokracuju pripravy?
Odpovedať
ja sa buduci tyzden chystam za hudobnikmi vyplatit zalohu. zatial tolko. a objednat oznamenia, drahy rezignoval, nech to vybavim ja. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a uz ste si teda vybrali tie oznamka? my dnes mali nakupny den. Zohnala som satocky po polnoci, drahemu sme kupili to´panky, koselu a popolnocnu kravatu. Celkom som spokojna.
Odpovedať
no mam rozhodnut ja o oznamkach, a ja sa neako neviem rozhodnut lebo sa mi pacia obidve. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacia tie, co mas prve v albume, ale ja mam urcite iny vkus, oznamky mozu zavisiet aj od toho, aky styl svadby chcete, napr. elegantnu, alebo skor milu, alebo v style starodavnosti.
Odpovedať
ale ved uvidim. mne sa jeden den paci viac to prve potom druhy den to druhe. teraz to neriesim, sa mi zas zacala skola tak mam ine starosti.
Odpovedať
Profilova fotka
ok, tak nech to vsetko zvladnes v pohode, ja uz druhy den robim na rogorozke :-S, takze ta chapem a drzim palce
Odpovedať
co to robis?
Odpovedať
Profilova fotka
rigoroznu pracu - doktorat a uz by mi ju bolo treba aj pomalicky dokoncit :-( , len nejak nestiham
Odpovedať
a o com pises?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?