Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my este nemame obrucky :-( nejak na tonie je cas,ale stale si hovorim,ze je este cas
Odpovedať
Profilova fotka
ale je este cas, len vies ja som taka, ze sa da urobit dnes urobim radsej mesiac dopredu. Niekedy ma to hneva, lebo aj od prace sa neviem odtrhnut, proste robim az do noci, len aby to uz bolo hotove.
Odpovedať
Profilova fotka
my zas nemame este kopec inych veci, tiez si vravime, ze je na to este cas...a ano, obrucky su do mesiaca doma my tam tiez nemame zatial nic napisane ;-)
Odpovedať
seagull baby z mojasvadba sa zbierajú majke na vozík formou 2%
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj,tak to poznam,keby bolo po mojom, uz by sme ich mali :-),ale je to tak dobre. Mam drahusika,ktory ma trosku brzdi a dobre robi. Ale je na to aj iny dovod, chcem si na to vyclenit viac casu a zatial som ho nemala.
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si obrucky uz vybrali staci ich len objednat a si by sme mali cim skor, lebo ja zacinam vymyslat a uz som dnes nasla zas ine :-D
Odpovedať
my máme obrúčky aj ako snubné takže ich nosíme asi 2roky. ale tiež mi kopec vecí chýba. baby kedy treba objednať koláče a koľko? a koľko vína a koľko tvrdého a koľko nealko??? v tom mám chaos a každý tvrdí niečo iné u nás doma... drahý vravý stačí 100litrov naši vravia 150... x-) :-S
Odpovedať
Profilova fotka
nooo ericca, tak to je zlozite aj pre mna...ale buduci tyzden by som mala mat tieto informacie, tak ti dam vediet... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme alko nalko uz objednali, lebo ho musime brat z restiky tazke ked sme chceli kalkulaciu museli sme nahlasit vsetko co chceme, ale mzome to menit este. takze to uz amme zkrku, kolace kapitola sama o sebe svokra uz za svoju polovicu davno objednala - podotykam ze sme este nemali ani termin isty, no nevadi ale budeme matbstarosti ich doviest z nitry a stale ponahla aby sme je povedali ci aj my njake chceme a kolko ze uz musi objednat a mamina bola dnes v jednej cukrarni u nas ktora ma aj male party zakusky a take by sme chceli radsej a ty povedali ze staci tyzden pred svadbou objednat kludne, tazke dva protiklady. zalezi kto co pije kto kolko asi vypije tvrdeho mame malo len sym,bolicky, vodka fernet slivka a pre mna a sesterky malibu a bayleys inak vino a pivo, viem ze mame sud piva sud kofoly a asi liter vina na osobu plus 20litrov cerveneho a najke minerelky fanty.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, no ja som starost o alko a nealko nechala na tatika, ten sa vyzna, a za nasu rodinu vie presne, kto co pije. Buduci svorok ma vlastne vino, tak to zas necham na neho, najako sa musim spolahnut, lebo ak by som este aj na to myslela, tak uz neviem, kde by som tu hlavu nosila. Kolaciky mamky objednali uz teraz, lebo ja mam specialne poziadavky - chcem totiz, aby boli z masla a nie margarinu a tak to nie kazda cukrarka robi. Ale tiez som pocula, ze to staci aj neskor, slo len o to, aby si poznacili datum. Torta bola vacsia kovbojka, lebo som narocna :-), tak to sme museli rezervovat skor, pretoze v januari mala ta pani uz obsadene niektore junove terminy. Pocet kolacov zavisi asi na pocte ludi, plus treba ratat nejaku vysluzku a ked treba napr. zobrat kolace do prace, tak ako my, ked sme v ZA a svadba je na vychode. Mamka objednala 300 ks, svokruska tiez. Hosti mame cca 60. Ale viem, ze krstna nieco upecie, ja budem robit pernicky. Tak si myslim, ze sa aj zvysi.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak dnes sme boli na matrike, vypisali ziadost a tak uz mame vsetko vybavene, este sme boli v kostole v ktorom sme mali mat sobas /kvoli bydlisku/ a boli sme po papier, ze povoluje sobas v druhom kostole, tak uz mame vsetko. Prsi tu, tak sa mi chce aj spat. Vy uz mate vybavenu matriku?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my este nie, nie sme doma,ale tlacivo uz mame vypisane, tak nam treba len peciatku. Keby sme nemuseli ist osobne,bolo by to jednoduchsie. Ale co narobim, vezmem si volno a pojdem si to sar opeciatkovat.Preco mate iny kostol?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
lebo kostol, pod ktory spadame sa mi nepaci, je to taky novy kostol, ktory vyzera ako sportova hala, a po druhe nema parkovisko, cize musime zastat pri ceste a je to velmi riskatne, ked by ma vykladali.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) jasne,chapem.Mna nenapadlo riesit aj taku alternativu. Uz som si vsimla, ze niektore veci ma nejako ani nenapadnu, az ked citam nieco tu alebo mi niekto nieco povie, tak si spomeniem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ano, aj ja som vela veci si hned zapisala ked som zistila, ze vlastne ano na to som zabudla. Ale myslim, ze je to normalne. Dnes sme sa znova s priatelom rozpravali aky pekny datum sme si vybrali, prvy letny den, 20. juna sme spolu zacali chodit a v ten den ma aj svokor narodeniny. Vy ste si podla coho vybrali termin?
Odpovedať
Profilova fotka
vyberal milacik :-) a dodnes neviem, preco, ale snad si to kvoli tomu aj zapamata :-D mne sa paci,lebo je to najdlhsi den v roku a aj prvy letny den. Ja mam jun najradsej a tak som rada, ze vybral prave tento datum. Moj ocino ma tesne predtym narodeniny:-) Povodne som chcela mat svadbu vonku na zahrade pod junovou ceresnou :-)
Odpovedať
ahojte, tak vidím že ste povybavovali. ja som v doma v Ba a zajtra sa chystám do Kn kvôli škole. s tými koláčmi a pitím neviem čo bude, všetko riešim ja. z čoho koľko atď. =-) tak ale neako sa to zvládne. u nás som dátum vybrala ja, v júni sme sa dali dokopy na deň detí a v júni mám aj narodeniny 16-ho. tak aby si to drahý pamätal. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kupi ti mega kyticu v juni a ma vybavene :-D alebo sa pri kupovani kvetov ani nezastavi, co by bol ten zelany pripad :-) kolacmi a pitim sa netrap, iste su ludia, co vedia poradit, napr. v restike, kolko mate hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslim, ze s pitim sa nemusis trapit a hlavne treba trosku tieto veci nechat aj na rodicoch, lebo vies tebe moze chutit nieco ine a im nieco ine, nech si kazda strana urcit co bude asi pit a kolko aby nebolo potom na teba zle.
Odpovedať
máme 60 hostí vrátane nás, kapely, atď. ináč ja som myslela tak že 1flaša na osobu (víno) a nealko a alko to sa ešte dorieši... no to nie je zlý nápad dostať jednu mega kyticu :-D brala by som
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez mame 60, zakuskov mame objednanych spolu z oboch stran 600 s ty, ze budem robit aj medovniky a este tety nieco prinesu,aby aj doma bolo, v tom je zaratane aj to, ze treba vysluzku alkohol - to neviem, asi by som ratala flasu vina na osobu, ako si pisala,tvrde neviem odhadnut, ale ked som sa pytala milacika,povedal mi teraz, ze mame 800 l vina v sude :-), ale to ti asi nepomoze :-) Myslim,ze restika, kde to mas ma zasoby tak, aby ak ti chybalo, doplnia a vy to potom doplatite.
Odpovedať
to áno ale tak by ma to vyšlo drahšie, ako keď mi to mama vybavý z roboty. robí vo veľkosklade a máme možnosť nakúpiť tam na mieste vyplatiť len 50% z ceny a zvyško sa dorovná podľa toho koľko zostane neotvoreného.
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to mas potom v pohode, sprav si rezervu, pocitaj asi tak 2l nealko na osobu, aj to sa mi zda, ze sa zvysi mozem sa este opytat ocka, robil v hotely, kolko sa toho asi minie,ale neviem kedy
Odpovedať
to by bolo fajn, aspoň by som mala predstavu koľko sa toho asi vypije. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok,ked mi budu nasi volat, spytam sa na jeho odhad :-)
Odpovedať
pozerám že dobré fotky si pozbierala pre inšpiráciu, kráááásne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) dalo zabrat, kym som si vybrala,co vlastne chcem :-) a ani teraz nie som presvedcena na 100% ci to,co som si vybrala je ok
Odpovedať
tak to ani ja, hlavne mám pochybnosti keď vidím aké iné šaty by som mohla mať, napr. dnes keď som išla okolo salóna Nicol tak už som mala pochybnosti. ale potom si pozriem tie svoje na fotke a viem že sú také aké som chcela. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericca vies na modelke mozu byt tie saty nadherne, ale oblecies si ich a neni to ono, a aj naopak, nemusia sa ti ani tak moc pacit a ked si ich oblecies, tak ako keby boli na teba site. Je tazke vyberat podla obrazkov a modelov. My sme to zistili hlavne pri obruckach, ked sa nam pacili na obrazku rozne, ale ked sme si ich vyskusali, ak vobec neboli pekne, proste musia tebe aj partnerovi sadnut, cize je tazke vyberat obrucky podla obrazku. Mali sme aj take, co boli vo vytrine a myslela som si, ze su to tie prave, a ked som si ho dala na prst, vobec sa mi nepacil. Vsetko treba vyskusat.
Odpovedať
Profilova fotka
poznam ten pocit,len ja uz obrazky so satami resp. pozeranie do vykladov svad.siat radsej vynechavam.Pre istotu. Skor pochybujem o vyzdobe a este nedoriesenych veciach ako obrucky,pozvanky, phare a pod.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?