Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moj bol nedobry, nejak sa mi nevydaril a teraz tak vonku fuka, ze sa bojim, ze nam odrapi okna.
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, my sme dnes cestovali 5 hodin a najpr nas zavievalo snehom a potom zalievalo lejakom. Uz sa tesim na zajtra do prace :-S cez vikend som sa nevyspala, tak som zvedava, ale som rada, ze uz mame fotografa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky děvčátka jsem už půl roku registrovaná na českém beremese.cz budu mít svatbu v červnu tak jsem zavítala i mezi vás mrknout nebude vadit když občas zaskočím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne barca, ze nevadi, pridajte sa kludne aj ostatne :-) pekne pripravy prajem
Odpovedať
ja som mala konecne kludny vikend, teraz sa chystam do skoly, skoro som nevstala, nepocula som budik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ericca: fiha, vstanes a bezis na blog, ake mi je to zname :-) Pribehnem do roboty a uz som tu barca vitaj, sledujem aj temu okolo 21.6.2008 tak sa trosku pozname :-) Vzdy ked tam skocim, mam vycitky svedomia, ze nechodim cvicit, hoci by som chcela :-)
Odpovedať
ahojte ja som mala vikend nic moc v nedelu ma chytila horucka :-(
Odpovedať
seagull to je taký menší absťák že som sa celý víkend nedostala k netu, obsadil ho drahý. :-D ako vám idú vybavovačky? ja mám to "najhoršie" za sebou. teraz vyberáme oznamká. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme vybavili restiku a kostol bol obsadeny tak si musime zhanat novy a zistili sme ze svokra objednala kolace takze to mame nove
Odpovedať
droby to je super, len škoda, že ti ten kostol obsadili.
Odpovedať
Profilova fotka
no skoda veklmi sme ho chceli ale museli by sme to prehodit na 14.6 tak uvidime, ale nakoniec sme dosli k tomu ze lepsie bude ak bude kostoli blizko restiky, lebo restika je mimo mesta a kostol mal byt na opacnom konci mesta tazke sme nalsi jeden priamo na derdinke kde je restika a pojdeme sa spytat tam. snad to uz bude ok a budeme mat aj termin nech mozu byt oznamka. ty si uz upustila od samovyroby?
Odpovedať
hej upustila, nemala som na to nervy sa s tým hrajkať. takto to je jednoduchšie pre mňa. zajtra idem konečne domov pozrieť našich a chystám sa aj na svadobný veľtrh do pko. tak skúsim niečo pofotiť a poskúšať neaké šaty, veď aj tak už na to moc príležitostí mať nebudem. :-p :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
do bratislavy ides na veltrh? ja sa asi nechystam njak tam uz nemam co pozerat. jasne treba vyuzit skusanie, viac prilezitosti uz nebude. jasne, tak pekne vyberte tie naj. mozno aj na veltrhunsa podari najst
Odpovedať
no čo sa oznamiek týka, treba vybrať už iba z tých dvoch. drah sa na to vykašlal nech je podľ môjho :-D a ja neviem ktoré z tých dvoch.
Odpovedať
Profilova fotka
no tazky vyber obe su krasne, mne sa viac tie prve pozdavaju, su take insie.. jaj niekedy je super ze rozhodnutie nechavaju na ans a niekedy by sa zislo aby sami povedali, ja som nevedela ci menovky klasicke a ci cokomenovky ale rozhodokl ze cokomenovky tak je to jasne
Odpovedať
no aj menovky by som mala robiť, ani to neviem ako na to. možno poprosím kamaráta nech mi to ukáže, je taký menší počítačový maniak. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, kolko ste popisali musim mat viac casu vsetko precitat a nieco aj napisat, musim ale uz ist, po vikende doma treba nakupit a este par veci vybavit, tak snad budem mat cas vecer, ak nie, tak neviem kedy, zajtra mam tazky den, otvarame jeden kurz, tak budem cely den tam :-) Urcite budem mat abstinencny priznaky :-) tak zatial
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vela ste nepopisali za ten cas :-) ja uz radsej na veltrh nejdem, aby som si nahodou neskomplikovala zivot chcela som nachystat specialne menovky, ale rozhodli sme samat vsetko v jednom motive, rovnakom ako oznamko, taksa mi zjednodusi situacia. V piatok mame stretko,ci nam vedia urobit take,ake chceme, tak dufam, ze to bude dobre
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence prave mi volala mamka, ze na matrike musime vyplnit jedno tlacivo,hoci mame obrad v kostole. To by mi nevadilo,ale poculi ste o tom, ze musim to tlacivo vypisat strojom, pisacim strojom?!?!? Neda sa to online, ani perom, ani nijako inak. Stroj ani neviem, kde zozeniem, nehovoriac o tom, ze na nom neviem pisat, nie ze sa este trafit do koloniek. Cos tym mam robit?
Odpovedať
Profilova fotka
seagul :-o to je riadna blbost, ved to nemozu ziadat od vsetkych, ja o tom neviem ze sa to robi, len som pocula ze tam potom odenieme njake tlacivoked dohodneme vsetky formality v kostole... nemozu ziadat nic na stroji vesd to je do neba volajuca hlupost v dnesnej dobe.
Odpovedať
Profilova fotka
to seagull, aj my mame obrad v kostole a ano museli sme ist na matriku pre tlacivo, kde vam ho tetuska automaticky vypise,( na tom stroji), takze sa nemusis bat ako a cim, ona je tam od toho a potom tu ziadost o uzavreti manzelstva zanesiete na faru a fararko si tu ziadost uschova, ale proste taky je postup aj ked chcete mat svadbu v kostole ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ninap: dakujem, maminku ale poslala pani parcovnicka domov s tym,ze ci si mamka vsimla, zeby tam ta pani mala stroj na to,aby tlacivo vypisala. Som taka vytocena. Musim si kvoli tomu zobrat dovolenku a prist domov.
Odpovedať
Profilova fotka
no to je ine ked to na tom striji oni vypisuju a neziadaju po vas/nas. tiez to budeme musiet riesit, ale este nemame kostol vybaveny
Odpovedať
Profilova fotka
po mne to ale ziadaju, chcu, aby sme si to sami vypisali alebo nech nam to spravia na fare. Tam som videla kaplanika vypisovat na PC takym stylo, ze na stroji to iste nezvladne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to seagull, tak ta pani by tam mala byt skutocne od toho, musela byt naozaj velmi neochotna a co si mas ten stroj vycucat? ved v dnesnej modernej dobe mas problem najst este taky stroj a co maminke poradila ta sikovna pani? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, ochotne nasla riesenie - mame ist na faru, ze to tam vypisu, tak mamka zavolala starym znamym z Jednoty a ti este mauju stroje pre taky pripad a mozno sa nam podari vypisat to tam bez toho, aby sme si museli brat dovolenku. Clovek by cakal, ze ked ide o take veci, ostatni budu ustretovejsi,ale pani to asi otravovala a chcela ist skor domov. Aleak to aj mamka vypise, dam si tu namahu zajst tam a s tou pani sa porozpravam. Pripadam si ako za sociku.
Odpovedať
seagull tak to tej pani pekne vytmav, zaslúži si to, lebo od toho tam je, aby aj papiere vypisovala. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, dufam, ze budem mat cas ist na to spytat. Inak sa nam uz par ludi ponuklo, ze maju doma stare stroje a ze nam to vypisu aj tu v ZA. Tak uvidim, ako to poriesim Ako pokracuju pripravy? Chystate sa na svadobny salon?
Odpovedať
ahoj seagulll no co tu pocujem - ja by som ti to vypisala mala som strojopis par rokov na skole a nemam problem ani s tlacivami.... :-D to sa da vypisat nie len na starom stroji, ale aj na tom novsom elektronickom ci ako sa vola ja taky mam doma v KE.... :-D inak vobec nechapem mne to na matrike vypisala teta rucne a ja som to len s priatelom podpisala :-D
Odpovedať
ahoj, ja sa chystám zajtra na veľtrh, zlanárila som aj kamošky :-D. niečo aj pofotím, potom to hodím do albumu. ;-) momentálne stagnujem ja s prípravamy, strážim synovca.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?