Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
jojo aj mne už neraz pomohli. a drahý sa hnevá že tu furt trčím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to aj moj, ked vola, pyta sa ci robim, alebo som na www.mojasvadba.sk :-) a ja zatlkam ako sa da :-)
Odpovedať
seagul ty už máš šaty vybrané? čo všetko už máš?
Odpovedať
Profilova fotka
no, v podstate mam vsetky tie zakladne veci: mame kostol, salu, ja mam saty a topanky na svadbu, nemas este ne redovy, resp. popolnocne, oblek je v stadiu kupovania, mame hudbu a kameramana, hladam fotografa, co nestoji viac ako moje pozicane saty, dokupujem veci na vyzdobu, nemame este pozvanky a oznamka (snad bud. tyzden) a ani obrucky, co bude asi trosku problem, lebo ma stve obmedzeny vyber v ZA. Uz riesime len take drobnosti a organizacne veci a tak. Potrebujem to stihnut do aprila, lebo potom mam obhajoby. Co mas ty?
Odpovedať
som na to skoro ako ty. mám matriku vybavenú, rezervovanú sálu, starejšieho, kameramana, fotografa, šaty. ešte treba oznámenia, jemu oblek, mne popolnočné, topánky, spodnú bielizeň. obrúčky máme už vyše roka. no ešte je toho dosť čo treba povybavovať, vôbec neviem odkiaľ zohnať pierka. pozerala som tu v bazáre na stránke ale nepáčia sa mi. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
erika svadobne pierka si mzoes aj sama spravit s malzicky, alebo pozri svadopbne obchody ponuka je obrovska, nam babka pestuje rozmarin tak len na neho uviazem jednu alebo dve maslicky a staci. zajtra mi drzte palce idemem do restiky a kostola dufam ze nam potvrdia termin a zajedname to najdolezitejsie
Odpovedať
mne sa s tym nechce babarat, aj oznamka dam radsej robit :-N ved nieco pohladam. budem na teba zajtra mysliet. ja idem zajtra na skusku, dufam ze ju zvladnem. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
to ericca: pozri sa na www.krasnasvatba.sk, objednavala som odtial vela vec, pierka som si robila sama, mozes pozriet v mojom albume, mna to dost bavilo a nie je to ani tazke, a sa mi zda, ze to aj menej stoji a je to originalne to droby: drzim place
Odpovedať
Profilova fotka
ved je pekna ponuka oznameni a mas o starost menej, ja sa prave troska venujem oznamkam, njake navrhy robim :-) dik som moc zvedava jak dopadnema a na vikend ideme k bud svokrovcom :-N jaj tak to ti budem zajtra drzat palce, uz posledna skuska?
Odpovedať
Profilova fotka
oznamka si aj ja davam robit, ked som zistila, kolko ich nasi chcu, zahlasila som, ze ich ideme dat tlacit, pierka ma bavili na skuske drzim palce
Odpovedať
ešte budem mať 2 ale nedali nám na ne termíny. mám z toho blbý pocit.
Odpovedať
ahojte holky, tak ja mam tiez asi tolko vybavene ako vy a tiez pierka a vyzdobu davame do ruk jednej agenture, lebo nato nemame cas....obrucky planujeme kupit v Prahe je tu super vyber oproti Kosiciam ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juuuj yvettka ani mi nehovor, so uplne zufala z toho minimalneho vyberu a hlavne ma stve ta neochota predavaciek, ako keby som chcela slona z antarktidy,ked poviem,ci mi spravia podla mojho návrhu. Neznasam to, ja som zakaznik, konkurencia je a tak mi maju vyjst v ustrety, zvlasť,ak to nie je lacna vec. to ericca: kam to chodis do skoly?
Odpovedať
mas pravdu seagull - aj my teraz planujeme kupit byt a vsetci su tu taki neochotni no blbe, ale nastastie ten vyber obruciek je tu perfektny ;-)
Odpovedať
juj, ja idem dnes na tú skúšku. mám stresy, dúfam že to dobre dopadne. držte sa aj vy pri vybavovačkách. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
drzim palce ericca daj potom vediet :-)
Odpovedať
spravila som na Dčko, paráda! teraz budem mať malú chvíľu pokoj. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to gratulujem, zasluzis si oddychovat. Uz som sa pytala, kde chodis do skoly?
Odpovedať
na ekonomickú, len nie do ba ale do nz :-D
Odpovedať
aj tam je ekonomicka to som nevedela :-D
Odpovedať
je, to je vysunuté pracovisko z ba
Odpovedať
Profilova fotka
este stale je tam strazovska? to je denne Bc tusim nie?
Odpovedať
vazne no to som uz vobec netusila....,ze je tam vysunute z ba ;-)
Odpovedať
hej Strážovská sa drží :-D minulý pondeolk sme jej sťahovali kanceláriu bo vymieňajú podlahu. ale máme nové záchody. 8-) hej, bakalár tam je, denné.
Odpovedať
Profilova fotka
tak teraz ani neviem , o com sa bavite x-) :-) Ja ma uplne iny odbor, ale je pravda, ze skola mi hrozne chyba. Hned by som menila :-) ozaj baby, kolko chodov ma mat taka svadobna hostina?
Odpovedať
ahoj seagull a aky mas odbor ? ja mam ekonomicku v KE a ma to strasne bavi to co robim ;-) skola mi tiez sem tam chyba, ale kompenzujem si to pracou mame tam aj super kolektiv ;-) skoro ako na vyske ;-), ale je pravda, ze na vyske to bolo lepsie :-D my nebudeme mat vela chodov - myslime si, ze sa to nepopapa - mame skusenosti - ani na svagrovej svadbe sa vela nejedlo.... mame: predjedlo, polievku, hlavne jedlo a potom chceme dat na 2krat svedske stoly pocas vecera - este nevieme presne ako a co na tie stoly to sa dohodneme s restikou, ale viem, ze niektori maju napr. ten prvy chod potom este nejaky druhy a tretie svedske stoly - nam sa to zda vela... ;-) skus si tu najst menu, lebo myslim, ze je tu o tom niekde rozsiahla diskusia.... ;-)
Odpovedať
ahoj, bavili sme sa s witchkou či tam je ešte tá istá šéfová na škole v NZ. to je na dlhšie. :-D ináč môj odbor je podnikanie v obchode a cestovno ruchu. no s tými chodmi budeme mať švédske stoly pred obradom, potom bude večer polievka a hlavné jedlo, ďalej som sa nedostala. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som inak nechodila do NZ, len ona nas ucila, my sme boli bakalari v TO a stale hovorila o tom, ake to je v NZ uzasne...potom na inzinierskom sme mali par ludi aj z NZ, videla som, co s nimi vystraja ona na statniciach a bola som rada, ze som chodila tam, kde som chodila..ale inak v poho, skusky som mala u nej na prvykrat.
Odpovedať
ona je v pohode, len má občas maniere, napr. máme teraz chorú opratovačku a dáva nám umývať dlážku a pod. no čo už, ale keď niečo tereba vybaví hneď. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aute, cely vikend som absentovala :-( pokazil sa mi net a mala som kopec vybavovaciek, ked sme boli na vychode Ja mam vystudovanu anglictinu a dejepis. Robim vo vzdelavacej institucii. Cely vikend som riesila veci okolo svadby, nauku,rozmiestnenie stolov, fotografa a tak.Ale uz je vsetko ok. tak samozem pustit do noveho tyzdna. co vas vikend baby?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?