Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ale je dobre ze uz mas tie svoje avies ze su naj.. ja uz by som tiez najradsej mala vybrate, lebo este bkym ich ibjednam, usiju a dovezu potrva mozno dva mesiace a az ked budem mat saty doma knim mozem robit doplnky, sperky, hladat topanky a vymyslat ucesy. uz som nasla njake inspiracie a pridala do albumu aj taky naj som si nasla co mi skusala podobne k satam a ten najviac pasuje, chcem mat aspon trocha roPustene vlasy nie cele vypnute. presne, vypnuty vrch, celenka, zavoj a pod nim rozpustene :-) hej zatra este idem skusat, na plane su dva salony viac asi nestihnem, ale to uplne staci, tak som zvedava ako to dopadne. co ti este chyba na svadbu?
Odpovedať
droby tie saty su krasne, aj ja som take chcela a nemali :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Aky mate nazor na poziciavany oblek pre zenicha. Moj drahusik je presvedceny, ze by to bolo najlepsie, lebo vraj nepotrebuje dalsi oblek. Jeho nazor je asi ovplyvneny aj tym, ze je v obleku stale, kvoli praci, ale to su take klasika obleky a ja by som mu chcela kupit nejaky kvalitny, znackovy, ktory by nenosil denne do prace. Tak co vy na to? Obaja pracujeme v Ziline, hoci svadba bude v Trebisove a tak ho asi budeme vyberat v ZA. Nepoznate nejake dobre obchody? Ozaj, ake saty planujete na redovy tanec, resp. po polnoci, ja by som chcela len jedny, ale neviem ake sa hodia a ani kde ich zhanat.
Odpovedať
tak dobrý oblek sa na slávnostné príležitosti vždy zíde podľa mňa.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky,...my sme tiez nedavno kupili priatelovi oblek, dost drahy a kvalitny, ktory zatial mal iba 2 x na sebe. A na rozdiel od tvojho milacika, Seagull, moj nenosi vobec obleky. Takze duplom mi pripada zbytocne mu kupovat dalsi oblek a este k tomu podobny...kedze nechce svetly.Co sa tyka siat po polnoci, nemam este vybrate,ale to ma cas a o redovom tanci este rozmyslam,ci ho mam vobec urobit.Aky mate na to nazor?
Odpovedať
my ho mať budeme,voláme to nevestin tanec a a tancuje s ešte v svadobných až potom sa pôjdem prezliecť aj s drahým.
Odpovedať
Profilova fotka
No u nas je redovy zvykom, dost tradicnym a ja sa na neho aj celkom tesim. Mne sa to na svadbach vzdy pacilo, ma to tu symboliku, ze polnocou sa nevesta meni na vydatu zenu, "zacepia" ju a uvedu ju medzi vydate zeny. pride mi to take symbolicke. Ja rada tancujem, tak sa teda tesim. A okrem toho si neviem ani predstavit, ako by reagovala rodinka. je to akousi bodkou za klasickym programom na svadbe, potom u niektori hostia aj odchadzaju. Chcela by som aby bol ten oblek fakt kvalitny, aby ked trebalo niekam, na nejaky ples alebo recepciu, na ktore z casu na cas chodieva, aby bol. A tiez chcem, aby aj mal na sebe nieco ine, ako bezne nosi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme oblek kupili, ale lacny ale perfektny, nepotrpi si na drahe ked to mam na dve prilezitosti. ale poziciavat sme enchceli lebo vzdy sa zide a a dva mesiace po nasej svadbe ide na svadbu sestre tak sa mu zide a popripade na plesy a divadlo vyuzije aspon budem mat vyhovorku aby ma vzal :-D inak akocky uz som poskusala kadejake saty vyber mam tu http://www.mojasvadba.sk/album/album.... ale jasne favoritky z nicolu :-)
Odpovedať
droby pozerala som, krasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Droby, v tych satach pronovias mas taky osi pas ;-) seknu ti...Hrozne som chcela aj ja saty z tejto kolekcie,ale som z KE a najblizsi salon Nicole je az vo Zvolene...takze nic z toho.co sa tyka redoveho, ano je to tradicia,len mi je luto tych ludi,kolko peniazkov minu na samotnu svadbu a este aj na redovom..to zacepcenie moze byt fajn,my take nemame..a tiez je super,seagull, ze sa to deje este v svadobnych satach.Ja si musim pozerat zvlast saty na redovy a potom este popolnocne saty...
Odpovedať
Profilova fotka
Kamcatka1, chapem aj to nad cim rzomyslas,tiez sme zvazovali, ale mamka mi povedala, ze redovy je aj o tom, ze si nevesta musi peniazky vytancovat, ze s tym kazdy rata a da kolko chce, nie je to verejne, ak nemoze dat, tak proste neda :-) Saty na tancovanie redoveho tanca vsak ale musim mat ine a tak chcem uz len jedny, teda na redovy i popolnocne rovnake.
Odpovedať
Profilova fotka
dik kamcatka x-) som rada ze tie moje favoritky sa pacia. inak vobec som nechela take saty, mala som predstavu o inych - no zial take maju len na stranke a v salone nie, som bola nastvana veru, ale co uz tak som skusila co mali a toto bolo najlepsie a nakniec najlepsie zo vsetkych salonov :-) redovy u nas nebyva, tazke nebude, osobne sami nepaci ze treba potom trojo siat. inak je to zaujimavy a celkom pekny zvyk, ma svoju podstatu, asi je to aj lokalitou kde to byva zvykom. ja som sa o tom dozvedela az na tejto stranke. a odcepcenie musi byt to byva hadam na kazdej svadbe. ved popolnoci nie sme nevesty ale manzelky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobre ranko :-N
Odpovedať
ahoj ninny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Leni, uz je lepsie? inak caute holky, ja mam vela roboty v poslednej dobe, tak sem vzdy tak akurat hodim oko a to je vsetko :-|
Odpovedať
Profilova fotka
witchka: poslem Ti to co som pisalala bebecko. Juj i ja mam toho vela, ale som teraz velmi rada, ze neviem co skor.. aspon mi rychlejsie prejde cas a nemam cas mysliet na "hluposti" ...
Odpovedať
Profilova fotka
a už v poslednej dobe ani písať neviem, hanba 8-) ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Droby, my tu nemame odcepcenie..este som to nevidela na ziadnej svadbe...aj som rada,lebo ja niesom krojovy typ.Ci na to netreba kroj?S tymi satami to urobim tak, aby som si nemusela kupovat 3-je siat, ze len pozmenim popolnocne o nejaku zasteru,alebo nieco take.Svadobne saty radsej nebudem mat, aby mi ich neroztrhali...
Odpovedať
Profilova fotka
kamcatka, odcepcenie je vlastne ze ti daju dole zavoj a daju cepiec na hlavu zasteru - tak to je u nas nemusi byt kroj. zenichovy daju klobuk s pierkom a maju prvy tanec ako manzelia a potom sa nevesta prezlecie tazke netreba tolko veci na prezliekanie len svadobne a popolnocne, tak to budem mat, ja, ale netusim kto ma bude odcepcovat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no,to je super,to by sa mi viac pacilo..az na tu zasteru na hlave :-D Inac,ako si na tom s pripravami?Pocula som, ze cena zlata ide o 2 tyzdne hore...mate uz obrucky?
Odpovedať
Profilova fotka
mne to pride s tym cepcom mile a inak ten ani nemusi byt, starejsi to robia tak ze davaju noc pod krk a k tiomu je aj piesen ci si nevesta necha vienok snat ci radsej hlavku stat... takze ide o snimanie vienka... cepiec tiez byt nemusi ani zastera len ta symbolika a dole korunka zavoj. pocula som uz o tom zlate, no a pri tych cenach co maju prstene teraz neviem kam to chce stupat este. my mame prstene vybrate a dame si ich vyrobit z ocele, ta ma priaznivejsiu kvalitu kedze chceme matne aj cenu a nestupa alebo keby aj tak pri jej cenach je to jedno.
Odpovedať
Profilova fotka
a prave mi odpisali ze take prstene ako chceme vedia vyrobit aj uz take jedny robili tak mi poslal fotku ako budu vizerat, jaka som ja potesena :-) uz sa len rozhodnut ci chcem jedno ocko alebo tri
Odpovedať
Profilova fotka
posli foto nech sa inspirujem...nam padli do oka jedny z bieleho zlata,ale este som sa chcela ist pozriet inde.Pripadaju mi vsak vsetky na jedno kopyto.Hmm.No nic,idem domkov,zatial papa.
Odpovedať
Profilova fotka
My uz mame obrucky s menami a datumom, a svadba sa zrusila - co s nimi? :(
Odpovedať
Ahojte baby, ja mám konečne vybavenú matriku. Zajtra idem volať starejšiemu, potom ideme vybaviť kameramana a už sa to rozbieha konečne. x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
blahoželám ericca ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vy už riešite obrúčky? to ja ešte len výzdobu Je sice pravda, ze kameramana, hudbu i fotografa uz mam, i na farskom urade som uz bola. A ake si vyberate? Biele ci zlte zlato? Ninny,preco sa svadba zrusila :-( ?
Odpovedať
Profilova fotka
seagull: to je na dlhe rozpravanie, ale je to tak dobre ;-) teraz to uz viem a nakoniec som stastna, ze to dopadlo tak ako dopadlo..
Odpovedať
Profilova fotka
´ho hou, my sme boli vybrat obrucky v sobotu, budu hotove 29.2. a kupili sme aj oblek pre sexiho..ale to som tusim uz aj pisala, ne? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, seagull2404 jasne aj mi uy resime obrucky. Vybrate uz mame ale mi chceme titanove tak objedname s Ciech. No kukam kuma ci som pozadu ale asi som taky normla co ma dost upokojuje. Mi sme vybavili matriku..saty a restiku..fotografa obhaname zakusky uz dodavatela mame. Len tez je problem donutit Zenicha aby si siel vybrat oblek s pozicovne. A ani o zvykoch sme vobec este neuvazovali.. treba vobec nejake.. a este DJ problem zohnat za rozumnu cenu. Takze mame fofry ale asi tak ako vy.. drzim na pestiky..hor sa do toho 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?