Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
aj my sme to tak zacali robit cez vianoce sme vsetko povybavovali a este nejake detailiky v aprili ked prideme na SR a potom uz rovno svadba uz sa tesim ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to vy ste mali este nevyhodu, ze tu dlhsie nebudete.Ved aj my vybavime len veci, ktore sa rychlo obsadia.Detaily az neskor ;-)
Odpovedať
no jasne, lebo myslim, ze len zaklad staci a ostatne neskor a mame este na SR spojku buduceho svagra ten nam moc pomaha, ked je nieco treba a napis nieco o seba ako ste sa spoznali kedy, kde :-D
Odpovedať
lucida jasne ze sa vytusujem, neviem sa dockat. :-) yvetta 2007 pripravovat svadbu na rok 2009??? to je strasne skoro.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa svadba rusi.. :-(
Odpovedať
ahoj ninny a preco sa rusi, alebo ju odkladate ;-) errica to je skoro preto si myslim, ze to nie je dobre aspon ja za to niesom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Leni a to preco? napis do IPcky ked nechces sem.
Odpovedať
ninny tak to mi je ľúto ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ericca: diky, ale je to v poriadku.. Teraz to uz viem. Naozaj.. A velke diky witchke e bebecku ;-)
Odpovedať
ninny nemas za co, myslim, ze witchka je velmi dobry posluchac a tiez radca... ;-) a ja pomozem, ak budem vediet a moct, mozes sa spolahnut
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
o bebecko dakujem, mam pre teba akurat rozpisany mail, sorac ze tak neskoro, tebe ninny ma napadla este jedna vec, ti napisem potom....a ze dobry posluchac a radca plati aj o bebecku ;-) som ti vratila teraz
Odpovedať
Článok sa načítava...
co pijes moja???? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko & witchka napisem vam postu neskor, teraz uz nestiham. Ale jedno viem naisto, my sa uz dokopy nedame, u mna to uz je definitivne...
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom si jak ja, vzdy som to riesila definitivne, aj ked to bolelo, toano, iba raz som dvakrat vstupila do tej istej rieky a to bolo najvacsia kravina aku som asi kedy spravila ;-) ked budech hocico potrebovat napis alebo mozme ist na tu kaficu niekedy.
Odpovedať
Profilova fotka
witchka: no tak potom ano, v tomto sme rovnake.. Tesim sa na tu kavu s Tebou, a co bebecko? Neprida sa k nam? ;-)
Odpovedať
mne je z toho normálne smutno ninny :-(
Odpovedať
ninny ty si tu mala aj album predtym nie s priatelom - ci sa mylim este som si hovorila aky pekny par - ale ak som vedla tak ma oprav, ale zda sa mi, ze si to bola ty :-) no je to teraz blbe, ale myslim si, ze je lepsie teraz ako potom rozvod mam jednu kamosku, ktora s priatelom je od 14rokov a mala v 20tke s nim svadbu a teraz ked bude mat 25 sa rozvadzaju no blbe :-S
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta - ano, mala som album, mali sme tam spolocne fotky, fotky priprav... Aj ja som s nim od svojich skoro 15-ich, dali sme sa "dokopy" mesiac pred mojou 15-kou, zo zaciatku to bolo len take nevinne chodenie, je o 9 rokov starsi, ale tusim stratil rozum, alebo ho nikdy nemal a ja som bola pekne zaslepena.. Ale, to uz nie je moj problem. A ericca nema byt Ti preco z toho smutno.. Tak to je to spravne, teraz to uz viem.
Odpovedať
Profilova fotka
ninny, bebecko by urcite rada ale je v Nemecku a pride tusim najskor okolo Velkej noci a jaska lepsie teraz ako riesit potom rozvod, jedna kamoska sa takto brala po 9 rokoch, ze ved co uz sa len moze stat, a do roka boli aj rozvedeni....nuz co, teraz je stastna, tehoska a hovori, ze keby to vedela, urcite by ziadnu svadbu nerobila, ze skoda penazi...
Odpovedať
uff aj ja som so svojím od skoro 15-tych (tak ako ninny), len ten môj je o 12rokov starší. a ideme sa brať. dúfam,že to nie je pravidlo. :-S tak, ale veď uvidím.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby,troška som sem zablúdila a čitala o čom tu píšete.súhlasím s witchkou,že je lepšie skôr ukončiť niečo ked to neide ako neskôr.hovorím z vlastnych skusenosti ;-) ja som bola rozvedená -nemala som sa ani vydávať prvýkrat,ale keby človek vedel,že spadne tak si sadne ;-) a zase tak žiť,že sú tam stále hadky a nedorozumenia sa tiež nedá.na začiatku to boli,ale ako sa hovorí všetko raz preboli.a7.7.2007 som sa znova vydala,a som šťastná,lebo mám pri sebe človeka,ktorého lúbim a ktorý ma tiež lúbi :-N :-N :-N ahoj ericca:neboj sa nemusí to byť pravidlo ;-)
Odpovedať
ja viem, len je to nepríjemné, lebo v poslednej dobe je okolo mňa veľa rozchodov. to je taká menšia obava aby sa to nestalo aj mne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nemaluj čerta na stenu,musiš dúfať a veriť,že to spolu vydržite... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
nevieš neaké stránky kde by som mohla popozerať obleky pre drahého? už som písala do príslušnej témy, ale nikto nič.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca ja taketo veci radšej pozriem v obchodoch,pripadne si dávam šiť ;-) ja mám dosť velkého chlapa a raz sme si objednali z katalogu a nebolo to dobre-odvtedy radšej to vyskušame v normalnom obchode ahned vidime či je to dobre alebo nie a ani čakať nemusíme,že kedy to príde... ;-) nemám skusenosti objednavať cez net,takže radšej pobehame po obchodoch...v tomto ti neporadím :-|
Odpovedať
janechcem objednávať, len pre inšpiráciu :-)
Odpovedať
ninny, witchka jasne ze by som sa rada pridala, ale neviem kedy, ak to dohodnete nejak okolo tej velkej noci, mozno existuje sanca, ze sa dostavim
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte júnovky (tak volá dedko aj jednu cerešňu v záhrade) :-) ! My máme termín 21.júna, tak sa k vám chcem pridať. Tak naivne som si myslela, že keď je svadba až o pol roka,že mám na všetko ešte čas. Rýchlo som vytriezvela, keď mi známy kameraman povedal, že už má objednávky na september. Tak som radšej pustila do príprav už teraz. Tak vás všetky zdravím a hurá do príprav!!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?