Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
a kolko ta to vyslo?
Odpovedať
Profilova fotka
navrh toho vsetkeho?
Odpovedať
tak to ste sa tu dnes o tych oznamkach celkom rozbehli, kurnik sopa ja sa na menovky vyprdnem, urobim zasadaci poriadok, kazdy stol bude oznaceny cislom, takze kym sa my budeme fotit, tak oni nech si pekne prezru, kam sa maju usadit a hotovo a saty mam rezervovane, takze sa celkom tesim, este ich chcem raz vyskusat v marci a potom ak sa mi budu stale pacit, tak ich jednoducho zaplatim a hotovo
Odpovedať
Profilova fotka
na oznamka staci graficky program naopad a trocha sikovnosti, ja som si to robila sama, no este to nie je finalna verzia, to budem este vela skusat, tlac ja robievam vo faxcopy ale tlkacim vzdy celu A4 alebo A3 to je njakych 20-38sk kus
Odpovedať
Profilova fotka
no, droby, to neni zly napad faxcopy, to ma vobec nenapadlo do kelu! esteze tam chodievam, ze ano, ja som tava. to co si pisala je pravda, len ze ja na to nemam cas sa s tym vyhrat tak ako by som chcela, takze ja radsej niekomu zaplatim a nech mi da, co chcem ;-)
Odpovedať
aj mne robila firma navrh oznameni a sama si robim akurat navrh menoviek ;-) ostatne este neviem ci budeme mat sa rozhodneme ;-) , ale droby ten program si musim pozriet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
witchka ;-) lepsie ako obehavat tlaciarne a tak neviem ako ti to ta firma robi a ako ti to doda, ja bezne dam oznamka rovno vo svojom programe na jednu A4 a dam to tlacit cele auz len to potom orezat -aj to sa da priamo vo faxcopy na rezacne, tazke ziaden problem. jasne, nevedela som o tom ze su aj take firmy co to takto robia - (okrem mna :-D ) som si myslela ze sa da len oznamko objednat normalena poslu ti ich hotove. tak to je super a ams uz navrh ake budu? ywetta - je to program adobe photoshop, sama si v nom spravis zazraky a vlastne originalne oznamenia, ja napriklad robim pomali kazdy tyzden ine :-D jednam ma to bavi a paci sa mi viacej druhov. menovky aj my budeme mat, no este neviem ake, ale rozhodne si ich sama spravim, mozno cokomenovky, mozno len karticky na niecom uchytene
Odpovedať
Profilova fotka
ja to mam ako pdfka, nie je to na A4 ale ved im to dam, nech mi to pozru a basta..jaska, mam hotove, uz dlhsie, len menu neviem, ci budeme davat a to budem robit (asi aj s menovkami) nakoniec ked bude uplne jasne, co bude na jedenie (zatial je na takych 70%) a kto pride :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ze to zoberies do faxcopy tak v pdfku? ma ani nenapadlo ze to nerobia v jpg... menu myslis tak ze len bdue napisane co sa bude jest? alebo budu mat na vyber? my vyberieme co as bude jest, nebudu si este predtym vyberat hostia, to by dopadlo aby kazdy dostal v inom case, nech je vsetko dopredu pripravene a donesu nam naraz a rovnake, vyberieme nieco neutralne co zachuti kazdemu, uz som tusim pozeraja take v restike, njake plnwene morcacie, a ked pojdeme do restiky zajednavat ju tak aj ochutname.
Odpovedať
witchka: ano navrh toho vsetkeho droby nespravis mi neake pekne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, jasne :-D objednaj si :-D ;-) teraz robim svagrinke, take konvalinkove oznamka, karticky k stolu aj menovky. citam v ienj teme ze poznas krajcirku v petrzalke, sije aj svadobne? nevies ceny nahodou a kde by som ju nasla?
Odpovedať
jasne ze sije aj svadobne, ceny bohuzial neviem, ma malu dielnu pri technopole. velmi mila pani, brigadovala som u nej pocas skoly (povinna 2tyzdena prax zo skoly). ja som to myslela vazne s tymi oznamkami :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ericca, nie si erika? mne sa strasne zle pisu tie cccka tak aby som to nepoplietla :-D vyznam sa v petrzalke - byvaju tu moji rodicia a ja na 30percent s nimi, skusis mi povedat kde ju najdem? aj si videla njake usite sva saty od nej? ci su ako zo salona, pekne. jasne aj vazne ti mozem snimi pomoct, aku mas predstavu?
Odpovedať
ano som erika, no je to medzi dvoma zástavkami 99 pri technopole, ja blbá si nepamätam ulicu. myslím, že je to Romanova. šaty čo som videla boli na fotkách, ale nevesty, ktoré ich mali na sebe vyzerali byť spokojné. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
je to zastavka pred technopolom ci sa? pred technopolom je romanova. keby si si spomenula daj mi vediet, zaskocila by som tam sa informovat, inak by som si saty objednavala z ebay, ale toto by bolo lepsie.
Odpovedať
už som ti poslala kontak aj adresu do IP
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem. kam sa chystas skusat saty?
Odpovedať
v Kn salón Glória, už som tam raz bola pred Vianocami mám fotky v albume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej pekne saty si skusala,prve su super, vtedy si si ziadne nevybrala?
Odpovedať
Profilova fotka
droby, cawkoooo, ak by si chcela , poznam skveleho fotografa, je to moj kamarat, je ochotny cestovat, a ma skvele ceny, fotil svatby uz aj na vychode Slovenska, pozri si fotografika.sk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mandy, ako idu tvoje pripravy? vdaka hned aj kuknem :-) si ma potesila
Odpovedať
Profilova fotka
my este nemame nic :-| , priatel ma stale furu casu, ale do mojich narodenin, ktore su na konci januara, by som to chcela mat ujasnene aby sme to na mojej oslave mohli zvestovat rodine, no uvivime :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no hlavne termin si treba dat a spravit malu predstavu a pomalinky zacat realizovat, my to oznamime az oznameniami, vsetci uz vedia ze svadba sa chysta ale nevedia kedy
Odpovedať
droby a kedy planujete posielat oznamenia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my ich budeme najblizsim a pozvanym na hostinu davat osobne - taketo http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... asi niekedy v aprili, skor zaciatkom nech to vedia dva mesiace pred svadbou a druhe len take na papiery budeme posielat znamim a kamratom aj meilom vsetkym moznymtiez v aprili, po tom co odovzdame prve oznamka.
Odpovedať
jej droby oznamko mas super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dik, to som len teraz tak narychlo robila, doma som to skusala s naozaj skoricou ozdobne ostrihanym papierom, len to natlacit a este maslicky mi chybaju.
Odpovedať
ja som si len raz skusala urobit oznamko na promocie a nedopadlo to dobre, proste nato nie som ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kazdy vie nieco ine robit, ja zas nie som na pecenie :-D :-N sa na to tesim, rada tak vymyslam a majstrujem
Odpovedať
jo mas pravdu kazdy je na nieco ine....ja sa idem venovat priatelovi, lebo vraj som len za PC :-D :-D papa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?