Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta my sme organizovali svadbu z Uk a vobec som nemal stres, lebo som si povedala, ze pre mna to bude najkrajsi den v zivote tak ci tak lebo si beriem fantastickeho cloveka. Take veci ako kameraman, miestnost som mala pred odchodom a tiez aj knaza,ale pred prichodom co je cca 1,5 som doladila na 100% aj knaza a vsetky drobnosti. Nakoniec svabda dopadla super. Hlavne bez stresu.
Odpovedať
jasne kelemka - mna len sem tam napadne, ze co ak sa nieco nestihne...totiz my robime svadbu tajne pre rodinu ako prekvapko s nejakych dovodov ....a tak je to tazsie, ale ma nam potom pomoct priatelov brat aspon s niecim ;-)
Odpovedať
witchka ja ešte stále nemám vybavené papiere na matrike! a bez toho sa nepohnem, mám len miestnosť. drahý mi vraví veď máme čas a to ma dožiera!
Odpovedať
juj ani ja to este nemam ved mas cas mas rovnaky termin ako ja :-D , ale ak chces mat svadbu na matrike tak to by uz trebalo, lebo ja si rezervujem len kostol a na matriku zajdem az zaciatkom maja spisat zapisnicu ;-)
Odpovedať
svadba bude len na matrike. raz som tam bola lebo sme potrebovali delegačku z miesta trvalého bydliska, potom sme išli na matriku do Kn. tam nám teta povedala, že delegačka má platnosť len pol roka, ale nech nemám strach lebo v Kn nie je až toľko svadieb. len problém je že odvtedy nedokážem prehovoriť drahého nech to vybavíme čo najskôr.
Odpovedať
no to zavisi od toho kolko tam je svadieb - u nas v kostole tiez nie je vela svadieb tak planujem rezervovat kostol az tak februar marec...., ale to mam zistene, ze to tam nie je busy a tiez, ze keby v najhorsom bolo rezerovane tak mame este jeden kostol ktori sa nam paci tak mam rezervu ;-)
Odpovedať
tak nezvykne tu byť veľa svadieb... ale keby dačo tak v mieste trvalého bydliska.
Odpovedať
baby prajem vam vsetkym do noveho roku vela stastia a zdravia a lasky...stastny novy rok 2008...
Odpovedať
Profilova fotka
kocky vsetko dobre do noveho roku, nech sa nam tie junove svadbicky krasne vydaria, zelam vam uspesny a stastny rok 2008 :-)
Odpovedať
kocky, vsetko vsetucko dobre do noveho roku 2008, vsetko co vam uz urcite za tych par hodin bolo zazelane, ale hlavne, nech su tie nase svadbicky tie najkrajsie, najdokonalejsie, najuzasnejsie, ake len mozu byt a ake si vobec dokazeme predstavit..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby vsetko len to naj v novom roku a hlavne nech nam svadby a cely manzelsky zivot dopadnu na vybornu:)
Odpovedať
baby, prajem vám len to naj do roku 2008, nech sa vám splnia všetky sny a nech sú tie naše júnové svadby všetky vydarené a veselé!!! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
pripajam sa junovky, len to najsamlepsie do Noveho roku, nech je 2008x lepsejsi nez ten uplynulyyyyyyyyy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
stastny novy rok 2008 ,nech nam vsetko vyjde podla nasich predstav ;-)nech je plny lasky a prijemnych zmien :-)
Odpovedať
aha kocky, mam par noviniek, co to sme pocas sviatkov s drahym ;-) ;-) ;-) postihali, napr. mame salu, oznamenia pripravenee na tlac, odchodenu polku poucenia a neviem co este.... tak som vcelku tesiva, tak sa to zacina pekne vykristalizovavat....... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bebecko - fiha to ste hoho teda dost postihali :-) to gratulujem, len tak dalej. skoda ze nam neukazes co uz mate a ake :-( my sme este moc nepostihali, cez sviatky sme si akurat zmerali velkosti prstenov aby sme vedeli objednat, tot vsetko
Odpovedať
no aj na prstenoch sme troska popracovali, tak uvidime, aku cenu nam hodi pan klenotnik..... :-p a ukazat, co mam ukazat? sala je na www.hotelprestige.sk, saty, tak tie zatial nemam, to nechavam az na marec, kvetinky, no to si necham asi radsej poradit, aj ked som povodne chcela biele tulipany, ale ved uvidime a popolnocne, tie mam vybrate, ale este nie su usite teraz rozmyslam, ci sa mam dat licit Alexovi, alebo nie, no mam z toho normalne dilemu...
Odpovedať
Profilova fotka
myslela som album, s vecickamimco chcete, prstene, oznamka co mate nachystane a tak... prstene sme si vybrali, len cakame kedy objedname a ci nenajdeme este ine. no tak ta sala vizera fakt dobre , tam bude super svadba :-) kvetinky aj podla siat a celkovo ako budes vizerat by si mohla vybrat, biele tulipaniky su super a plno inspiracii v albumoch na krasne kyticky z nich. napriklad vacina je kombinovana do bielo zelena tak by to chcelo aj celu vyzdobu doladit ;-) to uz mas premyslene? no ja ani neviem kto je alex :-N
Odpovedať
ahoj bebecko tak to si toho fakt vela stihla :-) ako som uz spominala ja mam stale len miestnost v sobotu idem vybrat saty :-N a ako bolo cez sviatky baby?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute junove nevesty! Ja som jedna z Vas, no mam to trosicku komplikovanejsie ako vy. Mna totiz este 8. juna caka promocia a moju polovicku tiez. Uz sa tesim na ten zhon ;-) . Stoji to vsak za to :-D Nie je to krasne mat svadbu v prvy letny den? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cau crazy, zalezi aka si povaha, ci to bude zhon alebo nie ;-) a skolu uz mate za sebou? bebecko super, si sikula, ale sak ty si vzdy aj bola, priestory supis, tesim sa ;-) inak ked tak pozeram a citam, tak toho mam vybaveneho dost, ale ako som uz hovorila, vela veci je rezervovanych a budu sa riesit tesne pred, takze nemozem to definitivne odfajknut a riesit par dni pred :-)
Odpovedať
ahojte, tak aj ja sa pripajam a prajem vsetko dobre do Noveho roka....ja som tiez stihla plno veci cez sviatky sala, kamera, foto, kostol, hudba, saty-mozte kuk do albumu a stretko s dekoraterkou...akurat rozmyslam kedy davat robit oznamka a kedy posielat, lebo u nas o svadbe este nikto nevie bude to prekvapko - vedia o nej len ludia zo zahranicia, aby stihli objednat let ....kedy by ste posielali oznamko aby to bolo vcas??????
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj witchka! No mne uz chyba len 1 statnica, zapocet a diplomovka, polovicka je na tom o trosku "horsie". ale beriem to vsetko ako "vyzvu" aspon bude sranda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte - tak ja uz navrh na oznamko mam a na druhe - lebo budeme mat dve versie-jedny budeme davat osobne pozvanym na hsotinu a drihe len posielat. no na tie druhe uz mam material a uz len natlacit a porobit posielat budeme mesiac a pol pred.tak v aprili. a uplne som zabudla ze aj kameramana mame, len s fotografom to vidim biedne :-(
Odpovedať
tak ja nemam este stale nic okrem miestnosti, ale v sobotu uz budem mat saty! :-D buduci tyzden dufam vybavime matriku a uz to pojde samo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej super, saticky su asi najkrajsia cast priprav :-) ja som sa pokusala ist na saty predvcerom, ale nedopadlo to dobre, som si zly salon vybrala a stacilo mi viac sa tam nevratim, no ked ma neobsluzili aspon som si saty prezrela... inak si chcem saty objednat z ebay, to co chcem v pozicovniach nemaju a ked sami njake pacia tak stoja nekrestanske prachy jaj cas sa krati treba sa so vsetkym poponahlat :-)
Odpovedať
tak ja planujem posielat oznamko cca februar, lebo u nas o svadbe este nikto nevie len svagor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a je to jasne, zaciatok noveho roku a roboty vyse hlavy :-| posielat by som ja chcela tak v marci, nech do konca aprila na 80% viem kto ide a kto nie, nech sa to potom este podotahuje.Ja mam navrhy na oznamka, menovky, menu, karticky k stolu, na vino hotove uz davno, len to vytlacit..akurat zhanam ceny tlaciarni, ale rada by som to teraz v januari dala do tlace nech mam pokoj potom uz
Odpovedať
witchka ty si si robila sama navrh? doma? ako? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
nee, na toto som ja lava, nasla som si firmu, ktora sa zaobera grafickymi navrhmi, napisala, stretli sme sa, celkom sa mi pozdava ten chalan, skvele ma pochopil a vyplodil, co sa mi paci, takze uz len ta tlac :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?