Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ahojte, no veru trosku ste to tu rozdychali vasimi pocitmi "mesiac po" :-) u nas je to taktiez krasne...niekedy sa mi nechce verit ze to prebehlo a uplne bezproblemovo...ale krasna obrucka na prste mi to pripomenie.. ked sa bavit o byvani...tak my sme na tom mozno trosku lepsie...my uz mame vlastny byt :-) a uz nam chyba len to dietatko :-) tka dufam ze ako sa hovori "do roka a do dna" ;-) uvdime ako nam ten tam hore nadeli inak som dala v praci vypoved...resp povedala som ze odchadzam, ked najdem niekoho na moje miesto...zobrali to celkom dobre..aj ked sa boja co bude teraz...ale myslim ze schopnych OM je strasne vela, cize niekto sa najde na miesto mna a ja mozem s kludom odist...elbo tiez nechcem aby tam prisiel niekto total dezorganizovany....ked som si to tam tak vypiplala :-) tak ais tolko moje novinky...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,dlho som tu nebola - boli sme na festivale, tak som dospavala a dopracovali sme sak oficialnym fotkam, tak sa tu s nimi hrajkam :-) vcera si manzel tak povzdychol, ze keby smeuz mali vlastne byvanie a mohli si zadovazit "maleho fagana" :-D
Odpovedať
barbike aj ty meníš prácu? no toto. Mirka to neako rozbehla. :-) včera sme boli navšíviť kamaráta čo mal cez víkend svadbu. kúpili si vlastný byt. tak sme sa začali baviť o našom bývaní a že ja by som rada išla do domčeku čo som vám spomínala, že rodičia postavili. a Vili povedal, že by to bral. tak sme sa dohosli, že kým dokončím školu to neako vydržíme so svokrovcami a radšej si kúpime auto. :-)
Odpovedať
ahoj holky tak sa po case ozyvam inak barbike co robis som nejako mimo ja tiez chcem menit pracu, ale az tak po septembri, lebo dovtedy nemam cas :-D
Odpovedať
neviem či som sa už pýtala, a nieviem ani koho som sa pýtala, ale čo robíte, akú máte prácu?
Odpovedať
ahojte....dnes total nestiham, teraz obedujem tak aspon co to napisem..no ja pracujem ako office manager v jednej advokatskej kancelarii..napln prace ok...eln uz citim ze potrebujem zmenu - taksom sa rozhodla ze zmenim....najradsje by om sla na matersku ale ono to nie je tak, ze "a teraz chcem dieta" a do 9 mesiacov je na svete...cize nechcem tu cakat na nieco co sa mozno ani nedockam....este myslmi ze poriadne vyuzijem svoje schopnosti inde..
Odpovedať
ahojte tak ja pracujem v ekonomickej oblasti v mzdach robim norske mzdy to som tu uz sa mi zda pisala, ale tiez necakam nejaky zazrak a tak som sa rozhodla, ze je cas odist :-N nechcem ist na matersku z tejto firmy radsej uz cchem byt niekde inde :-)
Odpovedať
ahojte ja pracujem ako quality engineer v jednej americkej automobilke, takze travim v robote tak 12h a uz ma to jaksi prestava bavit a hovorim si, ze tie peniaze za to tusim nestoja...lenze kedze chceme stavat, tak to musim do materskej vydrzat. ak daka bude :-(
Odpovedať
ahojte tak to ste všetky maximálne pracovne vyťažené. ja teraz robím conzultanta v kozmetike a výživových doplnkoch. robím to len 2týždne, taká pohodová prácička. pracovný čas si určujem sama, klientov si zháňam sama. no všetko má svoje výhody aj nevýhody. :-) Mon pozerám, že ty si zo Skalice, poznáš niekoho aj z Gbelov? ja tam mám kamarádku, bývalú spolužiačku. jej zomrela mama predminulý týžden.
Odpovedať
ahoj ericca, poznam, byva(la) byvala spoluziacka z gyma, ale to je asi vsetko.....
Odpovedať
ahojte baby, tak aký ste mali víkend? my sme mali v dedine hody tak bolo veselo. a čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
cauko.u nas v NZ bola porciunkula,jarmok a tak 3 dni.tak som behla kuknut. tato tema uz naozaj vymiera :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte :-) trutka, ja som tiez bola omrknut aj som si nakupila zase nejake somariny navyse :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ako inak aj ja ;-) ale comu sa najviac tesim,som si kupila take krasne umele slnecnice do stojanceka.musela som si sama kupit kvetinku,bo manzel robil :-D
Odpovedať
čo všetko ste si nakúpili? bol aj neaký program?
Odpovedať
Profilova fotka
boli aj nejake programy.len uz vecer sme tam nesli.este sme kupili velmi pekne postelne navlecky.a kamaratke sa narodil syncek,tak som neodolala detskej supravicke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky chcela by som predat zavoj.ako na to?
Odpovedať
ja by som skúsila bazár, odfoť závoj, napíš kontakt na seba, cenu za závoj prípadne ak chceš posielať poštou tak aj poštovné.
Odpovedať
Profilova fotka
a to nie je platene?
Odpovedať
nie, iba ak by si chcela predávať stále ako firma. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si tiez nakupila dake tie obliecky na vankuse, lebo nemame tie klasicke velke, ale mensie :-) a aj dake decky na stoliky :-)
Odpovedať
škoda, že táto téma nám "vymiera" mňa strašne bavilo si s vami písať. síce momentálne ani nemám moc o čom... :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej hej pripravy sa skoncili....tak nie je velmi o com. :-S
Odpovedať
presne skončili prípravy. ach jo :-(
Odpovedať
a co holky honeymoon ja sa uz bavim len o tom :-D
Odpovedať
ahojte, my sa s manzelom chystame na Zakyntos na 11 dni....este to nemame booknute bo cakame na last minute, tak snad to vyjde...na bud.tyzden by sme leteli :-) a mozno pojdeme na Korfu alebo Kos. Inak, nadherna je Kreta, tam sme boli pred dvoma rokmi a neviem si vynachvalit
Odpovedať
my sa chystáme na Teneriffe budúci rok. neviete ktorá cestovka má v ponuke túto destináciu?
Odpovedať
monulicka aj my chceme ist na Kretu, ale niektori tvrdia, ze to je nic moc, ze tam nic nie je ci co hmmm =-)
Odpovedať
ahojte, ad bazar: mozete tam predat hocico a zadarmo, ja som chcela moje svadobne saty prenajat a Anaxamon ma upozornila ze to sa neda...takze som ich dala do kolonky predat ale v skutnocnosi by som ich len pozicala..ak sa najde niekto s rovnakymi mierami ;-) ad ericca: Teneriffe ma v ponuke vela cestoviek. ja som dost vyuzivala sluzby www.lastminute.sk oni ponukaju zajazdy z mnohych cestoviek a cenovo to bolo to iste ako kupa v cestovke (maju asi nejake dohody) ad Kreta: bola som na Rhodose, na tychto ostrovoch sa oplati si pozicat auto alebo motorku/skuter a pobehat si to. mna to tam inak dost nudilo...ale to bude mozno tym ze som dost aktivny typ dovolenkara, cize lezat na plazi je pre mna utrpenie..ale zase respektujem ze niekto chce LEN TO na dovolenke robit :-) a este - ja rada snorchlujem a tam je to more oproti napr. Egyptu vemli prazdne. Inak sluzby su na urovni, az na to ze na greckych ostrovoch sa toaletny papier nehadze do zachodovej misy ale do kosa vedla...vraj kvoli uzkym kanalizacnym trubkam :-o ad nas honeymoon - uz sme zacali pozerat moznosti trekov - zatial sa nam pozdava Juzna amerika - bud Patagonia + Ohnova zem, alebo trek pod Aconcaguou - najvyssi vrch juznej ameriky - vraj cista priroda, vela vody okolo, malo ludi. ale rozhodnutie padne az ked si najdem pracu a dohodnem sa s novym zamestnavatelom ci by mi vo februari dal 3 az 4 tyzdne dovolenky. Inak ideme este teraz v august na 4 dnovy splav a mozno este cez tie volne dni niekam na slovensko potrekovat ad toto forum: splnilo svoj ucel, temy sa vycerpali :-| fuha - pozeram ze sem pisem ako v praci - strukturovane, systematicky, ulohovo - profesionalna deformacia :-D
Odpovedať
ericca - tenerife ti odporucim ked sa vratime z dovolenky, ideme buduci piatok... 8-) erica
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?