Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
tak to je blbe nas kameraman vedel presne co tocit asi v tom mal prax :-D
Odpovedať
my tiez este video nemame...aleked vidim to mnozstvo fotiek tak ani mi nechyba...lebo skoro setko je zachytene...okrem dvoch veci...ako ma farar v kostole pri slube pomylil a moj spev pri odobierke 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) nas matiez dost praxe, akurat ze asi nie takej, ako my smechceli, moderne a jednoduche video s tym, ze tam budu zachytene emocie, nie nastylizovane postoje, ma uz dost rokov a mne sa strasne nepaci, ze je skostnateny, ze sa o nic nove nepokusil a ked som si to porovnala s fotografom a hudbou, ktori reagovali na to, co sadialo a ako ludia reagovali, aki sme my, co my chceme,tak mi bolo do placu
Odpovedať
ja som bola s kameramanom veľmi spokojná. zachytil tuším všetko čo som chcela. tak sa veľmi teším na to dvd.
Odpovedať
Profilova fotka
ved ono to nakoniec nemusi byt zle, aspon dufam, stale sa utesujem tym, ze to bol len moj dojem
Odpovedať
na kedy vám sľúbil hotové dvd?
Odpovedať
Profilova fotka
nedohodli sme sa, ja sa totiz nemozem dohodnut na konkretny datum, ak neviem, kedy pojdeme domov na vychod, takze len tak orientacne, zrejme ho ma ale hotove, lebo chcel nejake fotky na DVD obal, ktorealeeste nemame, uvidime,ako sa dohodneme s fotografom, len mi prode divne, ze potrebuje extra zabery, ved dnes sa uz z kamery daju spravit aj zabery
Odpovedať
aj nas kameraman mal pi sebe fotak a spravil nam fotku na obal. jasne ze sa daju spravit fotky aj z video zaznamu, ale mne pridu ako kedy boli tak trochu rozmazane. mi sme sa dohodli tiez len orientacne, ze koncom jula by malo byt dvd hotove.
Odpovedať
baby, aj ste mali nejake kiksy na svadbe? Ja som mala asi tri usmevne napr ked som navliekala manzelovi obrucku, v sieni bolo tak horuco a mne sa tak triasli ruky, ze som mu ju nemohla navliect az uplne na prst, alebo mi oco pristupil pri redovom tanci saty a mne spadol cepiec :-) som zvedava jak to bude vyzerat na DVD, ale asi poviem kameramanovi, nech to tam nedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som prave chcela, aby sa natacali take veci, to je take prirodzene a casom aj mile - mne spadol z hlavy v kostole vencek a akurat bolo ticho a bolo pocut ako zasustal a kaplan na to do mikrofonu, ze uuuuppps :-) a potom som aj na parkete spadla - ale makko, do siat :-D
Odpovedať
ja som tiez nevedela navliect obrucku, aj na fotke co mam v albume je to vidiet. otec mi stupil na saty ako sme isli na poschodie k obradnej sieni. namiesto OP svedkov sme podali matrikarke svoje tak ale to nie je na videu.
Odpovedať
ani mne nevedel v kostole farar navliect obrucku tak mi ju len dal na prst a som si ju zasunula sama :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
u nas to nastastie bolo tak, ze kaplan nam dal prstienky len na zaciatok prsta a Ivko zasunul mne a ja jemu, slo to lahko,aspon tak sapamatam,ale ja mam strasne vela vypadkov,niekedy vobec neviem, co sa dialo, len sadivam na tie fotkyanechapem, u nas bola sranda to, ze jasom v sobotu uz nic neriesila a nic neriadila a vsetci z toho mali chaos, nikto nic nestihal,skoro ma obliekli a nemohla som ist dole, tak chaosili a najlepsie bolo na vypytovanie, lebo to fakt nikto nevedel co sa ma diat, ja som riesila len to, v ktorej ruke mam drzat kyticu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky :-) no ako vas tu citam neda mi nereagovat na tie svadobne dvd - my sme ho mali hotove uz v piatok po svadbe :-) nechapem, co to tym vasim kameramanom tak dlho trva :-D :-D a inak sme sa na nom dobre pobavili, lebo tam boli aj take momenty, ktore som ja napr. nevidela nazivo ... no proste super ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky ;-) ...my sme mali DVD taktiez v stvrtok po svadbe.Urobili nam ho velmi pekne.Stale nan pozerame a spominame ake to bolo krasne,ale velmi rychle.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.no aj my budeme mat dvd az v pondelok.lebo sme museli cakat na fotky z atelieru,ktore som mu potom nemala akosi cas zaniest :-S tak sa to pretiahlo.inak som na to dvd fakt zvedava.aj tomuto nasmu museli ist hovorit rodicia ze treba to natocit alebo to.ma vela skusenosti,len akosi to nezvladol spolocensky ]-(
Odpovedať
ahojte holky tak musela som zalozit temu o nasom fotografovi, lebo ma nas..... ]-( ja takych ludi ako je on nechapem 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi by sme to dvd asi mali aj skor, ale na vychod idemeaz 18. takze to je aj tak jedno :-D
Odpovedať
ahojte, náš kameraman bol po našej svadbe na dovolenke a je aj dosť vyťažený, tak preto ho budeme mať až koncom júla. mne to ani nevadí. hlavne že fotky som mala už v nedeľu po svadbe. :-D :-D :-D
Odpovedať
errica aj nas kameraman je na tom podobne a tiez o tom vieme a sme v pohode, len fotograf nas nahneval 8-(
Odpovedať
tak to ti verím. mal vám povedať, že bude fotiť aj inú svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
mne dnes zacali oficialne prazdniny - ale dufam, ze sa aj rychlo skoncia a ja si najdem inu robotku :-D ale nudit sa asi nebudem, zacinam chodit do fitka, budem cvicit s trenerom :-N som strasne zvedava, ako to cele dopadne :-) len keby pocasie nebolo take skarede
Odpovedať
tak to počasie ostane takéto až do stredy a potom prídu znova horúčavy. mňa takéto zmeny dokážu zabiť. vždy keď prší ma bolí hlava a som totálne nepoužiteľná. :-N Mirka a aký druh práce si hľadáš? v akom odbore?
Odpovedať
Profilova fotka
a potom asi aj vikend, citala som, ze bude prst, ci nie? ideme na letny festival, tak by som nerada zmokla mne na take pocasie pomaha sumivy aspirin ;-) ja sa zameriavam na vzdelavaniealeuvidi sa, vezmem kazdu dobru ponuku, ja sa rychlo ucim
Odpovedať
ahojte, tak ako? neako sa neozývate dnes. :-N Barbike tá j123, to čo chce byť za poznámku?
Odpovedať
ericca - neviem - ale podla mna to bolo neskodne....chapem ze je to trosku cudne mat svad. fotky s kravami a teliatkom...takze viem ze nie kazdy to pochopi....som to tam vysvetlila ze preco ako....proste to je nasa buducnost to miesto a tak sme sa rozhodli ze uz fotky zo svadby zacnu tam ;-) ludia niekedy asi potrebuju byt vtipny...a neprecitaju si co napisali predtym ak to odoslu :-S no je to tu zakapate...ja sama vnimam ze uz na tuto stranku chodim menej...pripravne albumy vobec uz nesledujem, svadobne velmi malo..obcas kuknem sem do fora...ale aj to menej....jednoducho...stranka nanila ucel....a teraz uz len ist do dalsieho levelu a to je modrikonik.sk a a modrastrecha.sk...aj ked to bohvie kedy bude :-)
Odpovedať
barbik takze tam aj ja sa tam asi chystam, ale asi radsej na modrehokonika :-D , ale to este je cas :-D
Odpovedať
ja by som sa rada posunula na modru strechu a potom môže prísť modrý koník. :-) aj keď na koníka som začala chodiť sledovať jednu tému, ale to tam iba sem tam mrknem. čítala som článok v Eve o pôrode, či má byť chlap pri tom alebo nie. tak som bola zvedavá na názor. samozrejme sa líšia. ja som sa drahého pýtala či by chcel byť pri pôrode a povedal nie. dosť ma to prekvapilo, ale rešpektujem to. tak mi potom napadlo, že by som nechcela byť pri pôrode len s lekárom a sestrami, hlavne ak narazíte na tie "milé a ochotné". viem, že nie všetky sú také ale tá predstava mi nie je príjmná.
Odpovedať
tak ja som sa nato manzela nepytala no neviem mne je to asi jedno ako sa on rozhodne - je sice pekne ak tam s tebou je, ale ked nechce tak ho nema zmysel nutit alebo prehovarat a ja to chapem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som sa uz na to pytala mojho muza, tiez povedal ze nie, ale mozno sa to nakoniec vyvinie tak, ze tam predsa len bude, ktozvie ako to bude prezivat vtedy, ked uz to bude, mozno bude v nejakej euforii :-) a bude si chciet pockat. Napriek tomu by som tam tiez nechcela byt sama. Jedna z mojich najlepsich kamaratok je doktorka a je velmi mila a empaticka, tak by som poprosila ju aby tam so mnou bola a navyse by aj odborne dohliadla, co tam so mnou stvaraju.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?