Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) barbike: ja som to tak zhruba vsetko zratala a vyslo nas to cca 150tis (jasne plus minus dake drobne ;-) ) a zaratala som tam aj take veci na bezne nosenie (pancusky, ponozky, kravaty a pod. :-D )
Odpovedať
a to mate uz aj so satami? hostinou a tymi najvacsimi polozkami? no....tak zda sa ze ja som sa asi rozsupla (hihi zacalo to tymi topankami Prada :-) )....u nas to bude cca 250 ..... kolko ste mali ludi? my sme mali 80, hostina bola so vsetkym vsudy cca 112 dnes by som to chcela uzavriet, tak som zvedava...ale veru hrozi, ze to bude suma za ktoru by sme si kupili male auto :-(
Odpovedať
tak ja som neplanovala dat na hostinu 250 aj ked aj take prachy by sa nasli, ale mame hypoteku a nemienila som dat taku palku na svadbu :-) ako som pisala nie su v mojej sume zahrnute take,ze topanky a ine, ale myslim si, ze to takych 160 000 urcite nepresiahlo aspon nepocitala som to, lebo nema to vyznam :-N
Odpovedať
no ved ja viem ze to nema vyznam...ale v podstate ma to celkom zaujima ze kolko nas ta "sranda" vysla :-p aha - to som nepochopila ze ta tvoja suma bola len restika...tak to je celkom hodne...
Odpovedať
Marcelka tu sms, mna sa spytali ci chcem aby ma upozornili ked budem mat hotovy op. tak som nadiktovala cislo. Barbike vsetko dokopy nas vyslo na 130 tis. a este nemame vytlacene fotky, albumy pre rodicov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.erika aj odo mna si pytali cislo,lebo som chcela aby mi poslali sms.no ja som do rozpoctu pocitala vsetko a na 69 osob nas to vyslo do 135 - 140 tis.este nemam zaratane 2 veci,netusim co drahy platil.
Odpovedať
Profilova fotka
caute ja som si rozpocet nerobila, nemam ani predstavu, nasi mi povedali, ze to nemam ratat, ze je to raz v zivote a ma to byt, ake chcem, ale myslim, ze sme aj dost usetrili, ked sme sli co najviac veci cez znamych, my sme mali asi najvacsie polozky za jedlo, saty (moje aj manzelove), foto a kameru.
Odpovedať
ahojte, chcem sa vás spýtať šetríte na neaký účet? ak áno na aký? mne sa zdá teraz dosť výhodný ten sporiaci účet eMAX od mbank. chceli by sme šetriť na auto. keďže sa nám neoplatí ísť do podnájmu a garzónku kupovať je blbosť.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam Maxi Bonus knizku z Istrobanky a ING konto, tam mi vyplatili zivotnu poistku, velmi ale nesetrim, nie je zatial z coho, budeme buduci rok brat hypoteku, a kupili sme pozemok, sporiace ucty mame kvoli tomu, ze nam vyplacali zivotne poistky
Odpovedať
Profilova fotka
to barbike: ano, zaratala som tam vsetko od topanok az po jedlo pre hosti a aj darceky pre nich.... mali sme 70 ludi :-) jedlo dokopy nas vyslo cca 95 tis., takze si myslim, ze sme celkom dobre obisli :-D
Odpovedať
ahojte - uz mame fotky od fotografa - celkom sa mi pacia, len niektore su protected proti upravovaniu :-S takze ich sem neviem dostat - neviete ako na to?
Odpovedať
Profilova fotka
ako protected? to sa smie? ved ak za to platis, mala by si s tym byt schopna disponovat ako sama chces ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to mi pripada, ze si za ne nezaplatila lebo inak by nemali byt no neviem uvidime na svojich co a ako budu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak by som sa pozrela,aby mi niekto dal fotky, za ktore som zaplatila v stave, ze si ich nemozem upravit, akonahle ich zaplatim, am na ne vlastnicke prave a mozem si s nimi robit,co chcem, tak to stoji aj v zmluve, ktoru s nasim fotografom mame
Odpovedať
suhlasim s Mirkou :-) my budeme mat fotky na jednej sukromnej webke - to su nezaplatene a na nej si mozme vybrat ktore budeme chciet na CD a ked si za ne zaplatime tak fotograf sa uz nestara ci si ich zmensime abo zvacsime alebo inako upravime :-)
Odpovedať
ja sa už neviem dočkať dvdčka, my by sme si mali dať konečne vytlačiť fotky pre rodičov a pre hostí.
Odpovedať
Profilova fotka
tak vam zavidim, ze uz budete mat DVDcka afotky, myaz 19. jula po fotky a DVD neviem kedy. to yvetta: na sukromnej webke? to je nejaka fotografova?
Odpovedať
ahojte - no s tymi fotkami - oni su vo velkychformatoch - tj ze jedny su velke 5 MB a potom su nahlady velke cca od 500 Kb do 1,5 MB. a ked ich chcem zmensit cez paint tak to nejde...nejdu ani ulozit v inej forme...len niektore ...nechapem preco...ale v podstate je to jedno...chcela som len par dat sem a to nejde...na picassu sa mozu dat v hocakej velkosti ... a ten link potom budem posielat znamym. su to fokty co sa daju vytlacit do velkosti plagatu - co aj chceme jednu si dat urobit na velkost asi 1 m x 75 cm - doma do obyvacky, alebo nad postel - ako niekedy mali ludia v minulosti :-) a potom chcem album s fotkami velkosti A4 - su fakt tak kvalitne ze az vo velkosti A3 je vidno vsetko co tam ma byt. co sa tyka autorskych prav, tak tie ma vyhradne fotograf, my ich mozeme dat kam chceme, ale ked sa napr on rozhodne niektoru z nich pouzit, tak nam ani nemusi dat vediet, aj ked to vraj vobec nerobi... video my budeme mat tiez neskor, ale ked mam pravdu povedat, tak ho chcem len kvoli niektorym momentom, inak myslim ze to casto pozerat nebudeme.
Odpovedať
Profilova fotka
a skusala si to normalne cez Office Picture Manager? tamje zmena velkosti to viem, ze fotograf moze nase fotky pouzit na propagaciu vlastnej prace, to mne nevadi
Odpovedať
aaaaa. skusila som to cez iny softwer a uz to ide :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak vidis :-) mna take veci strasne bavia :-) uz aby sme aj my mali tie nase
Odpovedať
ahojte babule. tak ako sa mi máte?
Odpovedať
Mirka pozerám, že si doplnila album o fotky zo svadby. fakt krásne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, snazim sa to aktualizovat :-) neviem sa dockat tych oficialnych, od profesionala
Odpovedať
Ahojte Mirka vy ste mali aj kameramana? ja chcem už vidieť naše dvd. x-)
Odpovedať
ahojte tak aj mne sa uz podarilo dostať pár fotiek sem - ďakujem, Mirka za návod : ) na tie profesionálne zatiaľ čakáme, toto je len pár takých od švagra. juj, le bolo to krásne :-D
Odpovedať
aj ja sa uz neviem dockat kedy dostaneme nieco od profika :-D
Odpovedať
Profilova fotka
presne, netrpezlivo cakam cestu na vychod :-) mali sme kamaramana, len mam z neho cudny pocit, tak som zvedava, ako to bude :-)
Odpovedať
ja mam z mojho kameramana tiez blby pocit, lebo urpednostnil dovolenku pred nasim videom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm,mne by to ani tak nevadila, u nas to urobil fotograf,ale mne vadilo, ze netocil, co sme chceli - na terase kazdy tancoval na ludovky a v sale bol jeden par, a on tocil ten par ]-( alebo som kvoli nemu musela opakovat niektore veci, lebo nestihol, resp. ma nenechal robit veci prirodzene, vysnivala som si, ze pojdem po schodoch a Ivo ma uvidi a on ma zastavil na kazdom druhom schode - hlupe to bolo, viackrat som mu zopakovala, aby nas netocil, ked jeme, dvakrat sa na to opytal znovu, a aj tak to urobil :-( :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?