Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie, len toho bolo po svadbe strasne vela, najprv doklady, lebo v sobotu uz ideme spat do ziliny, jednak na mna dolahla ta unava z priprav, ktore sme si si komplet robili samy a potom aj to neustale premiestnovanie sa, ale ja sa citim strasne spokojna a nezalezi mi uz na hlupostiach a zvykam si na nove meno :-)
Odpovedať
ja idem občiansky vybaviť až zajtra. ja neviem ja vôbec nemám pocit že bol neaký zhon. všetko sa v pohode vrátilo po svadbe, poupratalo. a budeš mať teda meno bez ová?
Odpovedať
Profilova fotka
u nas ani nie je zhon, skor strasne vela podnetov a clovek je z toho potom unaveny, ale tak pozitivne, kym som pozbierala fotecky od kazdeho, kto mal fotacik, tak to trvalo :-) meno mam bez ova, mam uz aj vsetky doklady, co sa vydavali ihned, to sme museli vybavit rychlo
Odpovedať
ja ešte stále zbieram fotky. u nás to neako viazne s nimi. jedine od kamaráta čo nás fotil som ich vypítala hneď. a od hostí postupne. to je fajn že sa ti podarilo vybaviť všetky doklady. a aké to je s novým menom? ja som ešte nemala šancu to odskúšať.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som si na to meno este nezvykla, podpis este tiez velmi nefunguje, ale isto budu problemy, lebo dnes v nemocnici mi pisali s ova, lebo "oni pisu mena po slovensky" :-D a pri druhom mi zmenili zenske krstne meno na muzske :-D :-D
Odpovedať
tak to je teda milé od nich. ja by som im asi strčila pod nos občiansky a dala napísať znova. :-p
Odpovedať
baby..co to mate zajtra..drzte sa a uzite si svoj den ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
som im aj vysvetlila, ze oni nie su jazykovedny ustav, ale nepomohlo, nakoniec som bola rada, ze mi tie vysledky dali :-) ja som strasne stastna, mame same dobre ohlasy na svadbu a mne je tak strasne dobre (az na tie este stale nezahojene otlaky :-), skoncila som nakoniec v zabkach a poopolnocne topanky som si ani neobula :-D ) dnesnym nevestam zo srdiecka vela lasky, statsia a dnes hlavne pohodu a uzivanie si velkeho dna
Odpovedať
ahojte, tak uz sme my doma po mini svadobnej ceste. bolo uzasne, krasne sme sa opalili, oddychli, uzili si seba....no a zajtra do prace :-| strasne sa mi nechce....tusim som zabudla aj heslo do PC :-p a to je este koniec mesiaca, takze treba robit uzavierky, dochadzky atd...desne sa mi nechce..ten cas tak rychlo utiekol ... naozaj ked kocky vraveli ze vychutnaajte si kazdy moment tak mali pravdu...velmi rychlo to leti ... s menom som ja este nemala problemy, este som ho nikde nepouzila..akurat zajtra mi nas IT zmeni mail a zacnem sa predstavovat inak...som zvedava ze ako mi to pojde :) a vy baby planujete nejaku svadobnu cestu? a kam?
Odpovedať
ahojte, tak ja som dorazila domov do ba, zajtra idem vybavovať občiansky tak na mňa myslite. :-N ja som si víkend perfektne užila, opálila som sa pri trhaní buriny :-D :-D :-D , večer sme boli s manželom! x-) na zábava. no perfektný víkend. úplná pohodička. barbike my ideme na svadobnú cestu až budúci rok, tento august ideme len tak na víkend do kúpelov.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.my sme dnes mali pekny den.boli sme sa kupat.sme tak jemne do cervena ;-) my ideme na svadobnu cestu az v septembri,do Egypta,drahy sa uz nevie dockat :-D ale aj ja ;-)
Odpovedať
jej, Egypt, tam je krasne, najma poberte snorchle! to more a flora, fauna v nom naozaj stoji za to! a chcete ist na last minute ci uz mate nieco zajednane? odporucam all inclusive hotel - najma kvoli vode, lebo je vsade v tych tankoch a ked mas polpenziu, tak si ju musis kupovat. Ja som minuly rok minula len asi cca 4000 Sk ako vreckove ato v tom uz bol aj zajazd do luxoru, nejake suveniry, zajazd do puste a nejake blbosti. nic viac inak tam nie je treba, najma ta voda. okrem toho all inclusive hotel ma aj animacne programy ako beach volley, potapanie, diskoteky, vecerne programy atd... pri polpenzii take nieco nie je. my sme inak viac taki "trekeri" - chceli by sme ist na svadobku niekam poriadne "poslapat" - napr. pod anapurnu do Nepalu, juzna amerika, parky v USA atd. este sme sa nerozhodli....nech sa poriadne spozname v extremnych podmienkach :) hihi btw - ake ste dostali dary? len peniazky, ci niektori dali aj vecne dary?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ranko, tak ja som v praci :-) strasne sa mi nechcelo vstavat, ale uz dobre, doniesla som tortu, v podstate sa idem aj rozlucit, lebo som tu dnes posledny krat :-) u nas svadobna cesta asi nehrozi, lebo chceme na jar zacat stavat, ale ja by som tak strasne rada niekam sla, rozmyslame nad nejakym vikendom niekde mimo, uvidime, ale cez vikend ideme do Rajeckych :-) my sme dostali strasne vela penazi, necakali sme ani tolko, dost som aj vytancovala na redovy, fakt, vcera sme si uz boli kupit pracku :-), dostali sme aj dary, ale take prakticke, co sme v podstate aj chceli - kvalitny pribor, obedovu supravu, uteraky a take...
Odpovedať
ahojte holky ja som tu len na skok mam dost prace inak aj my ccheme ist do Egypta, ale priatel sa boji, ze dostane faraonovu pomstu a bude mat skazeny cely honeymoon barbike mali ste to ??????? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) my sa chystame tiez az koncom augusta alebo az v septembri asi do grecka, to sme sa este celkom nerozhodli :-) a k tym darom, dostali sme tiez dost penazi (co sme ani necakali, ze hostia budu taki stedri :-N ) a aj kopu vecnych darov - takze mame uz plne vitrinky a skrinky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to yvetta: butilku do kufra a nebude nijaka pomsta :-D
Odpovedať
no svagor mal butilku, ale sa mu ku koncu minula a dostal pomstu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak treba zbalit dve :-) a to nie len pre egypt, ina strava a klima robia svoje :-D inak, bola si taka krasna nevesta, ako snehulienka
Odpovedať
diki moja aj ty si bola uzasna super si to mala urobene vsetko do detailov :-) mna uz stve fotograf umelecky este od neho nemam fotkz :-|
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, dakujem, ja mam ale pocit, ze planovane veci vychadzali len do piatku, cela sobota bola jeden velky chaos, ale v dobrom zmysle slova, nevedela som, kam ist, co robit, v ktorej ruke drzat kyticu, strasne som bola nervozna, bolelo ma brucho a stale som mala pocit, ze som smadna. Preslo to az po kostole :-) Normalne som sa pristihla, ze mam vypadky pamate, nic som ale nepila. Ked pozeram fotky od kamaratov, normalne niekedy neviem, preco sa tak smejem, alebo co som hovorila. My od prof. fotografa budeme mat fotky az za mesiac, musime ist pre ne na vychod, co bude az 18. jula.
Odpovedať
Yvett - ja som ju nedostala, ale maju tam na to liek Antinal, kupila som si ho hned po prichode tam (10 USD)- ked som len trochu nieco citila tak som si ho nasadila a bola som celu dobu v pohode...vraj sa moze pouzivat aj ako prevencia. ale domacu slivku som mala tiez...tkaze mozno kombinaciou tychto dvoch to bolo v pohode :) inak my sme tiez dostali dost vela peniazkov - zda sa ze ludia su dost stedri - a + nejake dary do kuchyne (riad, pohare na vino, na whisky) od kamaratov hammock aj s vankusikom a dekou - krasne...uy sa tesim ked si to rozlozime a vyvalime do toho) celkovo sme spokojni :-) inak v praci som total pomala...sa brodim este stale mailami co mi prisli...a este som si ani nezmenila mail adresu ;-) ale uz jeden podpis s inym menom som urobila ---- velmi tazke!
Odpovedať
tak u nas v praci im zmena mojho mena bude trvat nasi su pomaly ]-( barbike aj ja tak planujem ist, ze budem brat ten liek ako prevenciu - uz som o nom pocula + domacu palenku :-N , ja som v pohode, len priatel sa boji, ze to nezaberie a bude mat skazeny honeymoon on je dost aktivny clovek a sediet len na pokoji a na plazi to ho zabije :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mozno si to len netreba pripustat, lebo ja si myslim, ze co cakas, to dostanes :-) ja som dnes vypisovala nejaky papier do novej roboty, nieco s danami a tam bolo, ze rodinny prislusnici, tak som sa chvilu usmievala a potom tam hrdo napisala manzelovo meno :-)
Odpovedať
ja svojho manzela stale volam priatel :-D
Odpovedať
ahojte, tak ja som chcela vybaviť dnes občiansky, ale dnes ich nerobia nikde, tak som zbytočne ráno vstávala. takže až zajtra. ]-( my sa chystáme do Španielska Tenerife. Viliho sestreka tam býva, už sme sa s ňou bavili, že či bynás nepovodila po ostrvove a tak. bola nadšená, že sa bude mať s kým rozprávať. zatiaľ nerobí lebo sa musí doučiť španielčinu. nadarmo vie anglicky keď nie sú ľudia ochotný sa s ňou po anglicky baviť. :-| k tým darom - dostali sme dosť peniažkov okrem toho 3x šálky na kávu, príbor, súpravu tanierov, tefal hrnce, obliečky. všetko veci čo sa raz zídu do domácnosti. len neviem kedy budeme vo vlastnom. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to su veci, co sa nepokazia, ja som nase dary (teda vacsinu z nich) nechala doma na skrini :-) ja som nechcela za OP tak dlho cakat :-) ale prajem ti vela vydrze, lebo isto budu strasne rady
Odpovedať
ahojte, no o radach mi ani nehovorte! Inak vraj zmenu mena treba do 8 dni hlasit Soc. poistovni, takze ja to musim vybavit zajtra alebo nikdy :) ja okrem toho ja menim aj bydlisko a tusim si dam do OP aj titul...uz nech je to poriadne ;-) na zmenu bydliska potrebujem este aj vypis z katastra a ine veci, tak som zvedava ako dopadnem..ci nieco vybavim... co sa tyka tych darov, ja som tiez velmi spokojna, len este to nemam poukladane v skriniach....ale vsetko pomalicky...naco stresovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
mne zas na socialke povedali,ze to ma urobit zamestnavatel, tak som sa uz ani nestarala
Odpovedať
Profilova fotka
to barbike: krasne fotky a tie saticky ti velmi pristali, najma ozivene tou ruzovou - parada
Odpovedať
no ved to ma urobit zamestnavatel...len potrebuje na to OP alebo sobasny list...a OP este nemam vybaveny :-p cize musim co najskor tam utekat 8-) dakujem Mirka, sama sa cudujem ze ja co nemam az tak velmi prepracovany vlastny styl, ze som bola schopna nas tak zladit ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?