Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Ahojte, ste ešte tu??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj.uz som tu.rande mame natocene.len som nesla na tu skusku licenia.jaksi nam odpadla jedna suciastka z auta :-D a bude az zajtra.tak ked sa mi ani zajtra nepodari tak len v sobotu na ostro :-o
Odpovedať
a ako sa ti páčilo natáčanie? nebolo to trochu divné, že točia len vás?
Odpovedať
Profilova fotka
divne ani nie,celkom fajn sme sa zabavali.aj vy budete mat nieco take?uz si bola skusat satocky?ktore to budu nakoniec?a co vlasky?
Odpovedať
bola som skúšať ešte v pondelok, zostávajú pôvodné. aj na skúške u kaderníčky som bola, bude to super. my ideme natáčať v piatok.
Odpovedať
Profilova fotka
tak si to potom uzite.ja som si myslela ze to bude take silene,a bolo velmi uvolnene,sa mi to pacilo a aj mojmu
Odpovedať
my máme toho istého kameramana čo mala aj sestra, vravela mi že sa s ním veľmi dobre spolupracovalo, celé to bolo uvoľnené a nič násilné. tak sa teším. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha baby, tak ked si predstavim, ze ma toto caka buduci tyzden... nastastie my nejdeme nic natacat, to uz neviem, kedy by som stihla, ale akurat som sa dohadovala na case skusky licenia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja to prave robim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som prave dozehlila postelne pradlo na sobotu, pre chalanov, aby mali kde spat :-S "maskujem sa", aby ta tvar ako tak vyzerala, tak sa mi uz nechce do prace :-N som dnes strasne zmokla, taka burka, ze ani tenh moj velky dazdnik mi nepomohol :-) ja uz nemam energiu stale niekomu vysvetlovat, ze si ten tyzden doma chcem aj oddychnut - zaprataju mi kazdu volnu chvilu, ale kaslat na to, urobim, len co budem musiet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka kasli na to naozaj, alebo im povedz na rovinu, ze nemas cas na to a to....ja som robila este vo stvrtok, v piatok mi volali klienti a od pondelka makam zas naplno, dnes od osmej este stale a potiahnem este...no neda sa inak, ja som vobec nemala kludny predsvadobny tyzden. Uz ten piatok bola taka ina naladicka ale predtym nie. A naozaj si uzite ten vas den D, leti neskutocne rychlo a skoda stracat cas vecami, ktore aj tak nezmenite...
Odpovedať
ja našťastie tým, že nerobím mám dosť času na všetko. neviem čo by som robila na vašom mieste. ešte aj robotu musíte stíhať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no,verim, ze su to len reci, ze skutocnost bude ina, len mi je niekedy smutno, ze sa ja musim prisposobovat, ked ide o mna :-D ale nevadi, clovek aspon vie, na com je, co nebudem chciet, proste neurobim, budem delegovat pracu a vybavene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ranko :-) ericca: krasne su tie nechtiky ;-) mne sa tiez paci ten mandlovy tvar, nie tie hranate, ako sa ti s nimi zije, zvykla si si?
Odpovedať
ahojte! fufuuuuu...tka uz len o dni. inak baby som desne rozcarovana...tento tyzden sme mali mat hotove obrucky a so mtam volala ze budu az buducu stredu! to je 2 dni pred svadbou! ato sme si ich dali robit v Sherone..za vela penazi a mali byt do 3-4 tyznov...a objednavali sme si ich tam v aprili! myslim ze v tejto sieti zlatnictiev uz nikdy nic nekupim..a to sme este nevideli vysledny produkt...no ale nebudem si z tohzo robit velku hlavu...vsetko sa vzdy da poriesit a neurverite..uz som si spisala aj zoznam veci co este treba robit...az teraz - tyzden pred svadbou 8-) a to som office manazer co vyzaduje v praci total poriadok od svojej podriatenej a time management..no asi ta svadba nie je moj zivotny projekt ako u niektorych inych neviest :-o ericca..nechty su velmi pekne...ja vsak do gelovych nepojdem...nepaci sa mi to...resp. som taka "natural" holka..cize vsetko umele je mi proti srsti :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, to potesi, ked ste mali mat obrucky niekedy v maji :-) parada
Odpovedať
ahojte, junónky, tak ideme v sobotu na to? ;-)..u nás to zajtra bude už ostré, musíme všetko poprevážať na miesto svadby 60km, ale už sa na to všetko tešííííímmm:)))...a vy ostatné ste na tom ako?..myslím na tie "motýliky v bruchu" :-)
Odpovedať
ahojte, tak ja som dnes behala hore dole. boli sme nakupit neake ovocie na hostinu, mineralky a malinovky, vsetko sme to odniesli do hotela, otec so svagrom priniesli vinko a slane, doniesli nam aj keg piva s vycapom a alko nealko. teraz som prisla domov. zajtra si idem pre saty na 10tu, poobede ideme tocit, vecer pre zakusky. potom uz len sa prespat ak budem moct. x-) ako ste sa mali? dakujem,s nechtikmi som velmi spokojna, mam ich uz od soboty tak som si na ne aj zvykla.
Odpovedať
Profilova fotka
babulky sobotňajšie, držím palčeky, nech je ten váš vysnívaný deň naj v živote a nech vám vyjde presne podľa vašich predstáv x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.trosku casu som si konecne nasla.ale este idem dalej :-o my zajtra ideme pre zakusky,treba poznasat na miesto hostiny mineralky,alko a vsetky potrebne veci.aspon okukam vyzdobu co nam robi Majka.potom rychlo pre saty,na nechty,za kameramanom dohodnut detaily.asi sa zase stavim az vecer. tina008 mne tie motyliky asi uleteli :-D lebo som este stale celkom pokojna ;-)
Odpovedať
mna stresy nechytaju, len by som rada odpapulovala niekedy... ale radsej mlcim
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano tak vam zelam nech zvladnete dnesny pripravovy den v pohodicke a bez nervov a zajtra nech to najkrajsi den vo vasom zivote, plny lasky, stastia a usmevov, budem na vas myslit, dufam, ze potom skoro napisete, ako ste sa mali, nech aj ja skoro posledna viem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to witchka: ta fotka, co si pridala do albumu, je krasna, myslim tym, ze si tam nadherna, taka nezna a elegantna, krasa a manzel je tiez fesacik, taky tmavy typ ;-)
Odpovedať
ahojte, ja som ako na ihlách o 10tej si mám ísť pre šatičky. x-) witchka ty si taká krásna na tých fotkách :-) :-) :-) manžel tiež je fešák ;-) pristane vám to.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.ja som bola kuk na vyzdobu a budeme ju mat nadhernu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, strasne vam drzim palce, narmalne sa tesim s vami :-)
Odpovedať
ja už mám doma šatičky x-) x-) x-) teraz mám chvíľu voľno do 2hej.
Odpovedať
juuj, baby, na jednu stranu vam zavidim, ze uz to mate zajtra, na druhu som rada, ze sa mi ten predsvadobny osial trochen pretiahne : ) tak sa zajtra drzte nech se krasnucke a vesele, zelam vela stastia!!
Odpovedať
Profilova fotka
a co erika, divas sa na ne, divas? :-D :-D :-D
Odpovedať
waw baby....vy zajtra a ja takto o tyzden uz budem stat pred oltarom :) tiez sa uz tesim....a aj na tu oslavu potom a najma na to ze od utorka mam DOVOLENKU! uz som sa objednala aj na stvrtok na manikuru, pedikuru, cize uz take posledne dolezite veci mam objednane. no ericca - tie saty - to je super...ja sa tiez nemozem na tie moje vynadivat...je to super vediet ze uz si ich oblecies, ze? budeme na teba mysliet a tesit sa na prve fotky :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?