Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte junovky, mate sa na co tesit x-) erika si myslim prva na rade tak si to uzivaj stoji to zato a akslat na akzdy detail na tych vobec nezalezi, je to uzasny den a terba si to vychutnat. tina my sme samozrejme ratali s jedlom aj pre kameramana fotografa a dj, hadam ich neenchame ohlade, mali sme prvy chod normalne veceru to mali vsetci a potom svedsky stol si kazdy zobral co chcel kolko chcel kedy chcel a stale to bolo teple az do rana, a neskor este kapustnica pribudla, atzke bolo toho dost a este nam aj poostavalo
Odpovedať
Profilova fotka
droby vsetko najlepsie a vela vela lasky a stastia, nech vam to vyjde :-) Kedy pridas svadobne fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, presne ako droby pise, vzdy nieco nevyjde uplne podla predstav ale to su povacsine detaily ktore casom podla mna vysumia. Uzivajte si to baby...a k jedlu, no my sme automaticky zaratali + 3 (DJ, foto, kamera) do vsetkeho, prislo by mi hlupe aby nejedli a nepili...a to ci si daju alkohol alebo nie, podla mna by si mali oni uvedomit, kolko a ci znesu...
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeem x-) este enmam profi foto len par od kamosky, aj tie musim pozmensovat tak snad vecer pojdem zachvilku na tom popracovat
Odpovedať
Profilova fotka
droby...tebe aj manzelovi prajem vela stastia, lasky a porozumenia na spolocnej ceste zivotom
Odpovedať
Profilova fotka
ja len dufam,ze neochoriem, lebo ma cosi chyta, trosku sa mi zvysila teplota, tak lezim a fotiek sa uz neviem dockat,aj od witchky aj od droby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oooooooooooooo Mirka, dakujeme...hovorim ze tie moje budu mozno az o mesiac :-( nieco som dala aspon do pripravneho, akoze navnada, nech sa mate na co tesit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som to uz skontrolovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prezila si, tak je dobre ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale ale, jasne ze ano, preto sa uz neviem dockat :-) sa mi to pacilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
oooo
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ja som od prirody velmi zvedava :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a uz mam albumik x-) amatersky ale predsa. seagul ja som este dva dni pred svadbou mala njaku vnutornu horucky sa mi zacala vyhadzovat na sutacha hrdleo ma par dni pred svadbou bolelo, az v piatok a na svadbe som bola uplne fit:-) len sa pekne liec bude to OK
Odpovedať
Profilova fotka
no, to dufam, lebo sa mi to ani trosku nepaci :-) ale myslim, ze je to z klimy, od zajtra ju zakazem :-D albumik som videla, pisala som, ze si bola nadherna a bola :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pravdu povedaic neskromne aj som sa tak citila :-D :-D jaj klima je roadna mrcha ]-( tiez mi casto dava zabrat
Odpovedať
Profilova fotka
no, o tom by to aj malo byt - citit sa ako princezna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
x-) no uzasny pocit. skodaze na jediny den, ale este to doznieva, hlavne som zvedava kak budem na profi foto. joj kocky aj ja to chcem mat este pred sebou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne s tymto pocitom bojujem uz asi mesiac - zastavit cas :-) ale iste nas potom cakaju aj krajsie chvile ;-) inak by to bolo cele na figu
Odpovedať
Profilova fotka
ale jasne aj posvadbe je to super ked si uvedomujem ze sme naozaj manzelia a amme naozaj krasne spomienky na ten den, tak krasny obrad by som, priala kazdemu, este aj ti co kostol zdaleka obchadzaju boli nadseni. par tyzdnov pred svadbou som s tym aj ja bojovala, ale to potom preslo a zacala som si skludom uzivat tie posledne chvilky priprav :-)
Odpovedať
ahojte, prepáčte, že sa neako neaozývam, ale bola som v škole. profákovi sa pokazilo auto, tak sme ho čakali do štvrť na jednu. napísali sme zápočet, potom som rovno zo stanice frčala na skúšku ku kaderníčke. prídem domov ledva sa najem a niečo poriešim okolo svadby už zvonili hostia. sme dostali prvé dary. :-) aj pohladnice pribúdajú. je to také fajn. Droby super fotky, sa teším na tie ďalšie. ste krásny párik.
Odpovedať
Profilova fotka
juj erika uz to mas len zahcvilku x-) tak len v pohodeicke vsetko dotiahni dokonca auzivaj si naozaj kazdy chvilku, nedaj sa nicim rozhodit nic vam predsa ten den nepokazi, nam ani to ze sme enmali vyzdobene auto, lebo smemnakoneic mali uplne ine :-D a lubime sa aj bez toho
Odpovedať
Lubi budem sa toho držať. :-) budem si užívať každú jednu sekund čo najviac.
Odpovedať
Profilova fotka
je si co uzivat, ja som, bola od stvrtku vecera uplne happy a kazdy moment som si vychutnavala, posledne doladovanie upravi, polnocne zehlenie zavoja, nechty mi lakovala mama, drzim vam palceky nech vam to vsetko super vypali, poriadnu zabavu
Odpovedať
začínajú sa vo mne miešať pocity. som strašne šťastná ale cítim aj neakú neistotu. nie z toho, že sa ideme brať. to chcem, ale skôr z toho čo bude potom. viem, nič závratné sa nestane, ale aj tak. Lubi cítiš neakú zmenu?
Odpovedať
Profilova fotka
vies co v nedelu a pondelok ked sme sli spolu vratit saty a na obed k svokrovcoma potom k nasim som sa citil ako no ako manzelka svojho manzela, naozaj to bol iny pocit ako doteraz kazdu chvilku si hovorime manzelik moj, manzelka moja, urcite je to prijemne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko myslim, ze je normalne mat zmiesane pocity :-) ja sa tesim uz na piatok, zacina to take ozaj svadobne - ideme urobit nakup na sobotu, ked pridu chalani a baby na rozlucku, a potom uz idem domov a tak, vcera mi volali zo svadobneho salonu, aby som nezabudla prist v pondelok na skusku :-) osobne si myslim, ze ta zmena ako hovori droby naozaj pride, ze clovek ma pocit, ze patri k tomu cloveku uz natrvalo a ze sa mu to v spolocnosti dava aj najavo :-), ale zeby sa nieco ine zmenilo, tak to asi ani nie, lubit sa budete tak ci tak a ak spolu byvate, tak sa to bude take ako predtym, aspon ja mam taky pocit :-) ozaj droby: ma polnocne zehlenie zavoja nejaky vyznam?
Odpovedať
Profilova fotka
junovky sa flakaju :-D pekne, pekne :-) ale nie, iste mate vela prace, jedny z pripravami a druhe s vybavovackami po, juuuj, ja uz sa neviem dockat piatka, potom uz nemusim do prace
Odpovedať
Profilova fotka
nasla som zaujimavu stranku k pocasiu, neviem, ci sa na nu da spolahnut, ale ked tam vidno slniecko a nie dazdik, tak to kazdu potesi :-) http://pocasie.pozri.sk/
Odpovedať
ahojte Lubi ďakujem, tých pár slov mi strašne pomohlo. :-) Mirka ja som sa nedávno zobudila. :-D ešte len raňajkujem.
Odpovedať
Mirka dobrú stránku si našla, aj tá predpoveď na sobotu je skvelá. aspoň nebude zbytočne horko. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?