Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
som sa pýtala svokry, ona mi pomôže
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis :-) mozno jeto pre nu aj pocta ;-) mna zas chce obliekat kazdy :-D
Odpovedať
ja som chcela aby ma mama obliekla, ale nevychádza to niako. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, je to take mamickovske, ale ked sanema k tebe ako dostat, tak s tymnic neurobis a mozno to trosku zlepsi tvoj vztah so svokrou ;-)
Odpovedať
hej snažím sa brať to z tej lepšej stránky. budem mať aj korunku, závoj aj rukavičky som vybrala pre istotu. definitívne som sa rozhodla pre polorozpustené vlasy.
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, to je spravny pristup :-) a urcite budes mat krasny uces, polorozpustene vyzeraju tak nezne a zensky
Odpovedať
bože tý chlapy sú fakt hrozný niekedy! vravím drahému, že by sme mu mali kúpiť ešte jednu takú šedú košelu lebo biela mu nepasuje k obleku. on že načo?! vraj si to nikto nebude všímať! ]-( Mirka ty už máš asi tiež všetko povybavované, či ešte nie?
Odpovedať
Profilova fotka
preco mu biela nepasuje? ja uz myslim,ze hej, cakaju ma uz len skusky a potom nejake detaily, o ktorych v podstate este neviem :-)
Odpovedať
skúšali sme aj bielu košelu, ale nevyzeralo to dobre podľa mňa. ja to už neriešim. nemišnim sa s ním rozčulovať. nech si oblečie pre mňa za mňa čo chce. neviem či som sa ťa už pýtala, aké šaty si si vybrala?
Odpovedať
ahojte, ericca - s tymi satami som na tom podobne...bez pomoci si ich neobleciem ani nevyzleciem :-p ale dufam ze niekto sa najde...len snad mi tym obliekanim neznicia uces...a potom malovanim saty.. a ta biela je svadobna? preco st ju teda kupili ked nepasuje? a v podstate ma pravdu...FAKT si to nikto nebude vsimat...ved si budu vsimat teba ;-) my musime kupit este jednu poplnocnu aby nebol celu noc v tej spotenej :-) ale to uz je detail..ved kosiel je vsade habadej a sme objavili v auparku obchod s takymi kde maju zuzene strihy a tie sedia priatelovi najlepsie... btw..ericca..ved ty to mas uz TERAZ! trosku ta stresikujem ...hahahah
Odpovedať
Profilova fotka
saty mam La Sposa Melanie :-) ericca: biela kosela pojde k tvojim satockam, bude zladenyk tebe :-)
Odpovedať
my sme bielu nekúpili, kúpili sme takú šedú čo ladí s oblekom. ja nestresujem, momentálne sa nudím. v telke ide futbal. 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jj, futbal, kazdy den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam v tych koseliach chaos, tak aku teda mate?
Odpovedať
Mirka: jasné, veď som ich aj pozerala, som zabudla. :-N ja futbal nemusím, tak sa nudím strašne. hrôza. zajtra idem na zápočet. dúfam, že spravím, nechce sa mi opakovať. vy čo porábate?
Odpovedať
Profilova fotka
ivko pozera futbal a ja si pisem s bratom cez icq, ma zajtra skusku, chcela som zehlit postelne pradlo, aby mali chalani v sobotu kde spat, ale nechce sa mi
Odpovedať
mirka...tak ja som prave ozehlila priatelovi asi 12 kosiel (chodi denne v obleku) a aj svadobnu ...sa zehli uplne hnusne...furt je ako pokrcena...budem jum musiet este nakropit a potom znovu vyzehlit...katastrofa...a to je len 40 bavlna a ostatne umelina....desne sa mi nechcelo zehlit...ale! mam to za sebou...a mozem netovat :-) vy mirka byvate sami s ivkom?
Odpovedať
ja som sa vrhla na knihu, kedze v telke je futbal. chyta ma celkovo neaky nezaujem.
Odpovedať
Profilova fotka
ranko baby! to barbike: ano aj nie, sem-tam je tu a sem tam u babky :-) mam vacsiu telku :-) ale kosele mu tiez zehlim, tiez nosi kazdy den oblek a ma tiez par hnusne sa zehliacich kuskov :-) co robi ten tvoj? ani sa nepamatam, kedy som naposledy nieco citala :-) uz by som asi nieco mala, ale nic ma zatial neoslovilo ja sa dnes citit dost zle, od rana ma boli hlava :-S
Odpovedať
ahojte. hlava takto zrana? uf...nie dobre...nemam take rana rada...najma ked su spojene aj s takou opickou hompalajucou sa na ramene :-) ale to asi nie je tvoj pripae ;-) moj priatel/snubenec je pravnik a ja som office manager v jednej adv. kancelarii - ono to tak honosne znie, ale v podstate tu robim vsetko od opravy kopirky az po reporty tykajuce sa fakturaciie atd...ale bavi ma to, lebo je to velmi roznorode a zaroven mam slobodu iste veci posuvat dalej :-) ale ako som uz spominala predtym, rada by som sla na dovolenku...taku tu troj a viac rocnu ;-) :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jj, dnes je ten den blbec, citim sa dost divne, vsetko mi pada z ruk, len sa modlim, aby som nic neskazila a den sa rychlo skoncil :-) jj, office manazer - to poznam, mala som chvilu tu cest, ale ja som mala sefa doslova idiota, takze mna to az tak nebavilo, ale je to praca roznoroda :-) teraz uvazujem, ze pojdem ucit, len sa stale neviem rozhodnut, v podstate teraz v praci uz nic nerobim, som tu uz len do piatku, takze uz len take uzatvaracie veci :-p
Odpovedať
a co by si isla ucit? ja som povodom ucitelka - mam vystudovane ped. sluch. postihnutych a ucitelsvo 1 stupna, ale zavialo ma to do administrativy a musim povedat ze ma to velmi bavi. Ja mam sefov celkom ok, aj ked uz som mala 2x take chvile ze som chcela odist...aj co sa tyka firmy tak ponuka take podmienky ze nikde inde som sa s takymi nestretla....a to je vzdy tazsie ist do horsieho...ze?
Odpovedať
Profilova fotka
ved to je to, ja neviem, ci ucenie je to, kam sa mam uberat, ja mam AJ a D, sla by som na sukromnu skolu, cize platovo fajn, len neviem, ci to pomoze mojej kariere, kedze teraz pracujem ako man. vzdelavania
Odpovedať
Profilova fotka
caute zeny my mame svadbu teraz v sobotu a vcera v noci mi mojho zenicha operovali na slepak dobre nie? tak drzte palce nech vsetko dobre dopadne..... ps: ked sa dari, tak sa dari... :-|
Odpovedať
hm...ved to, ze ja som do skolstva nesla, pretoze sa mi to tam zdalo velmi skostnatele, o kazdy kusok papiera som sa musela bit...mozno pojdem ucit, ked budem po materskej, a budem sa chciet venovat rodine viac...ale to je este daleko :-) a nejake ine ponuky nemas? lebo nie je nic horise ako sa zazvarovat v nespravnej praci...
Odpovedať
Profilova fotka
mna klasicke skolstvo nelaka, toto je sukromna skola a bilingualna, takze maju trosku iny system, ja som skor riesila, ze do materskej vydrzim v skole, len je to asi hlupost, ked tak nad tym uvazujem. Zatial nemam ine ponuky, je to teraz take hlupe, aj som poslala zivotpisy, ale firmy nereaguju tak rychlo a aj idem na dovolenku domov, tak aj keby mi volali, tak sa asi len tazko stretneme a ked pridem spat, budem uz v podstate bez prace, co by som nerada tak zostat, som z toho uvazovania a zvazovania celkom mimo a dnes mam ist do tej skoly uz sa nejako dohodnut a ja neviem, co im poviem :-(
Odpovedať
hm...tak to je tazke...ale zase mozes slubit a budes v skusobnej lehote ta by si mohla kludne este hladat dalej...
Odpovedať
Profilova fotka
ved aj hladam :-)
Odpovedať
Ahojte, junónky, už to máme v plnom prúde :-) ...mám taký malý problém, poraďte, počítate pre DJ-a aj s večerou, alebo ako budete riešiť občerstvenie "zaplateným" účastníkom?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, normalne dostane vsetky chody ako ostatni, neviem si predstavit, ako by to vydrzali, akurat alkohol im na stol nepolozim :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?