Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no fotky od Janka budu mozno az za mesiac, lebo mozno pojde na dovolenku, skusim sem zajtra hodit aspon nejaku jednu dve co niekto fotil, nech vas navnadim :-D fakt si to uzite, viem ze mudrujem ale je to supis. My sme mali vela roboty pred svadbou aj tento tyzden, cize bolo stresu vela ale nie kvoli svadbe. ´Na par drobnosti nam vsetko vyslo a podla mna celkovy dojem velmi dobry, aj tak ti nikto do oci nepovie, ze to bolo o nicom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, tak to som zvedava na tie fotecky, iste budu vysoko kvalitne :-) ja mam tiez na ten tyzden pred svadbou este vela prace, ked pridem domov, tak iste bude treba este spustu veci podokoncovat a kedze sa velmi nemozem spolahnut na druzicku, tak si to budem musiet odkontrolovat sama, ale to neva, zvladne sa :-) ale ten den si naozaj chcem uzit kazdu jednu sekundu ale mi napada, ze mozno uz mozes poradit, na co treba davat pozor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka napisem dobre ale az vecer ak vydrzite
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ze vydrzime :-)
Odpovedať
witchka GRATULUJEM!!!!!!!! :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
witchka aj ja gratulujem x-) ericca nevies predbezne ako ma byt na buduci vikend? Uz ta chyta nervozita, ty sa vydavas tento vikend!!!!!!!!!!!! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej baby, robite este nieco pred svadbou? myslim nejake vybavovačky
Odpovedať
Profilova fotka
vybavovacky, uz nie. Uz len na skusku siat, za fararom sa dohodnut a na spoved a este take prkotinky. A ty? Len sa bojim ake bude pocasie.
Odpovedať
Profilova fotka
pocasie neovplyvnis, teda sa pre to netreba trapit, iba si zbytocne pokazis naladu :-) tak ja uz teraz nic, az ked pridem domov, tak mam este skusky siat, ucesu a make-upu
Odpovedať
Profilova fotka
baby to pocko nerieste, lebo nam 2 tyzdne hlasili slnko a 30 stupnov, az sa to 3 dni pred po.ralo a vobec nebolo tak teplo ani brutal slnecno. nam pri foteni aj trochen sprchlo, ale celkovo bolo asi dobre by som povedala....mozno lepsie nez 30ky, lebo to by sme sa uvarili.. baby dakujem a krasne pripravy naozaj zelaaaam. Ozaj ericca nebola si mrk ze? si sa odpalila na rozlucke asik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja osobne si myslim, ze trapit sa pre pocasie je uplne zbytocne, ide o nieco ine, ja som sa vcera stresovala, mala som pocit, ze vsetko planovane sa meni a tak a povedala som Ivkovi, ze je vsetko ine ako sa planovalo a ze nic nebude tak, ako ma a on mi na to tak pekne: Ja budem". Uplne ma to dostalo. Ma pravdu. Zmysel toho celeho je niekd uplne inde a je jedno, ci prsi alebo nie (hoci viem, ze prijemne to nie je, ale iste sa to vyriesi priamo na mieste).
Odpovedať
ahoj Mirka, no ja som si v sobotu skusala svadobne saty a pre pokoj v rodine by som do nich mala asi 1kg schudnut ;-) takze teraz obedujem salat :-) co sa tyka vybavovaciek tak my toho mame este velmi vela...ale nechcem to tu vsetko vymenovavat..este by som sa toho zlakla... tiez sa uz na to tesim...najma na tu zabavu a celu rodinu a priatelov pokope :) Witchka tiez sa pripajam s gratulaciou....osobne tiez planujem si svadbu uzit a nie stresovat nad vecami ktore sa pokaslu....a to ze sa pokaslu som si ista.... ;-) ved ako by to inak bolo ..hehe
Odpovedať
Článok sa načítava...
witchka chcela som pozriet, ale fakt som sa riadne odpalila. sme isli domov az o 5 ked zatvarali. biletar nas vyhadzoval. :-D Majka to pocasie fakt neries, mozno aj nam bude prsat. mna to ani netrapy. chytim svoj zeleno-ruzovi dazdnik a idem sa fotit aj tak. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja osobne som si povedala, ze si enencahm pokazit tieto pripravy, uz nikdy nebudu, aspon do toho s tym idem :-) a ani svadobny den sa bezne neopakuje a ak sa rozhodne prsat tak nech prsi kolko chce, prsi stastie :-) a co som videla fotky, tak sa nebojim, ze fotograf to nezvladne tak, aby boli pekne a aby sme velmi nezmokli :-) ja skor teraz ste riesim pracu, v podstate tu koncom mesiaca koncim a kedze idem uz v nedelu na dovolenku, tak to tu musim pouzatvarat a dohodnut sa na novej praci, s cim mam ale problem, lebo sa neviem rozhodnut a tak ak teraz trosku nespim, tak kkvoli tomu a aj ten vcerajsi stres bol zrejme preto, este ze mam pri sebe Ivka, bolo tak krasne, ked mi vlastne povedal, ze nech uz to cele dopadne akokolvek, on tam bude a na to sa nezmeni nic :-)
Odpovedať
Mirka teda pohovor sa ti podaril. to je fajn, dufam ze sa ti to podari vsetko poriesit. a ako si vravela. treba si to uzivat a nie sa stresovat. ja sa tym tiez riadim. mi pomali riesime kam na predlzeny vikend, ale aj to mame uz vyhliadnute. sa strasne tesim. dnes idem na poslednu skusku siat. :-) tak za chvilku padam.
Odpovedať
Profilova fotka
no, neviem este ci to vezmen :-) uvazujem a kam pojdete na ten vikend? my zostaneme na Sirave, tak dufam, ze nebude cely tyzden prsat :-)
Odpovedať
pozerali sme kupele v esztergome v madarsku, je to blizko a ceny su ovela nizsie ako napr. v patinciach.
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasne, my sem-tam chodime do sarospataku, ak sme doma :-), mame to ako do kosic si si ista, ze bude posledna ta skuska :-D mne sa tak strasne pacilo, ako si si vzdy odbehla do obchodu tie satky vyskusat :-) a ktore teda budes mat?
Odpovedať
dnes sa dozviem ci vedela kupit tie saty v bielom, ak nie tak zostavaju moje Signorine. no a ci bude posledna skuska. aj to sa uvidi. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak budem drzat palce, aby to dopadlo tak, ako si sama zelas :-) ja uvazujem, ci pojdem zas ucit
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mozem otazku...? ten papier co sa nesie ma matriku ste mali rukou vypisany ci na stroji? ( niekde bolo napisane ze na stroji, no ale kde teraz clovek uz zozenie stroj?)
Odpovedať
Profilova fotka
oooo,tak to ja mam k tomu hostorku, na tlacive je zemoze aj rucne, ale matrikarka to preskrtla a povedala, ze si to mame vypisat strojom, kvoli archivacii, dokonca nam to nechcela ani ona urobit,takze to vypisovala na stroji priatelova kolegyna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je super...my ideme vo stvrtok to odniest a akosi nemame stroj kde to vypisat :)) keby to bolo aspon na nete v doc ze si to clovek dopise a vytlaci..
Odpovedať
Profilova fotka
joj, to ked som povedala, ze online,tak to bol pohlad, inak, viem, ze by to mali vypisat na mieste, tak sa nedaj odbit, je povinna to urobit, mozno budes mat stastie na milu a aochotnu pani
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava vo stvrtok ako to dopadne, rozhodne sa tesim.....zvlast v malom meste to moze byt sranda :))
Odpovedať
Profilova fotka
no, to hej, som vdaka tomu vyhrala tricko isteho radia :-)
Odpovedať
cicimon my sme to mali vypísané strojom, je to istejšie. ja som dnes prišla na to, že ma nebude mať kto obliecť do sv.šiat. :-| ináč zostávajú pôvodné šaty, ani mi to nevadí. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jak nebude mat kto obliect? co sestra,ammak,druzicka,svokra, teta?
Odpovedať
mamka príde až autobusom na 13hod, sestra tak isto, svokra toho má na ten deň vybaviť dosť, poprosila som družičku. no má mi ešte zavolať.
Odpovedať
Profilova fotka
juuj moja,ale to neikoho potrebujes, nemoze sestra prist skor, alebo nejaka teta,sesternica, hoc aj z druhej strany?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?