Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som nad tym uvazovala, ale rozmyslam koho, aby dal len hostom a aby to stihol, a aby sa na neho dalo spolahnut :-D
Odpovedať
ja som pozvala kamarátky, takže oni toto vyriešia. samozrejme nie len preto sú pozvané. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak to je tym, ze moje kamosky nepridu :-) a neviem, na koho sa spolahnut :-D a tak im poviem, aby prisli k nam a ked velmi nebudu chciet, tak dostanu pierko, ked sa bude dat - ich problem, ne? ;-)
Odpovedať
Mirka podla mna na tvojom mieste by som to riesila tak ako ty, ze u vas dostanu pierka inak caute ja budem mat asi vypytovanie len rodicia a my + pierka nebudeme davat hostom tak tato starost mi odpada :-D
Odpovedať
:-) a je to vyriešené. ja som zvedavá čo na tom mojom ksichte vykúzli dnes vizážistka. ty si sa už niekam objednala? alebo sa budeš líčiť sama?
Odpovedať
myslela som rodicia a my + starejsi kto to bude organizovat :-)
Odpovedať
my to natočíme z jednej izby do druhej keďže neplánujem ísť do ba iba kvôli tomu aby ma mohol drahý vypýtať.
Odpovedať
Profilova fotka
oooo, tak u nas musi byt vypytovanie vo velkom, rodicia, stari rodicia, krstni rodicia, surodenci, svedkovia :-D normalne tradicia
Odpovedať
to toľko ľudí pri tom je??? :-o sestra mala len rodičov a mňa. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, u nas je to tak, je to zvyk, a ked dobre pocitam, tak ludi pri tom bude cca 17, ale sediet priamo budu neviem kolki :-D
Odpovedať
fuha ešte dobre, že mi máme takúto zjednodušenú verziu. :-D zvyknete mať lúčenie s rodičmi? u nás sa to robí pred obradom. starejší v mojom mene, potom v mene ženícha povie verš na rozlúčlu rodičom a súrodencom.
Odpovedať
Profilova fotka
my to mame vo vypytovani, je to k rodicom dlhsie a potom k ostatnym po jednej vete, dostala som text od dedka a trosku som tam doplnila svoje
Odpovedať
Článok sa načítava...
sestra to mala tiež dokopy ale to iba kvôli tomu, že potom by nebolo dosť času aby sa hostia občerstvili. ono je to dosť dlhé.
Odpovedať
neviem ake dlhe to budeme mat my dufam,ze kratke ja som rada, ze tam nebude kopec ludi ja to nemusim s vela ludmi budu stacit uplne rodicia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne osobne je to jedno, amame hodinu na takeo veci, kyticku, pierko pre zenicha, prieka pre hosti a vypytovanie, je to tradicia a ja ju chcem zachovat, kazdy bude plakat, a kazdy to tak chce, nebudem im kazit radost, ja tu chvilu vydrzim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, este k tym detom ja mam 27 a priatel 31, tak to si myslim je tak akurat :-) Co sa tyka organzy, tak aj ja ju budem mat, ale este netusim ako to bude s prichytenim, necham si poradit tou kvetinarkou, co mi bude s vyzdobou pomahat. Pierky budeme rozdelovat nasledovne - u mna bude iba najblizsia rodina, kedze byt je maly a pozvanych hosti vela a ostatna rodiny sa bude zbiehat vo vestibule miestnosti, kde bude neskor hostina. Tam bude rozdavat pierka moja buduca svagrina a nejaka druzicka. Na pytanie pride cela jeho rodina a kym budu u nas, tak opat nejaka druzicka pojde von medzi zenichovych svadobcanov a porozdava pierka. Tak asi tak nejak. No vyhodu mame, ze vsetci pridu vopred este pred odchodom do kostola, tak to mame jednoduche.
Odpovedať
mňa to rozplače na 100%, radšej na to nebudem myslieť. ja som taká citlivka. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som sa rozplakala uz ked som to prepisovala a to som tvrdila, ze mi netreba nijaku vreckovku, ze sa neozplacem (mne totiz v takych chvilach skor byva smiesno), ale asi si ju predsa len vezmem
Odpovedať
tak ja budem drzat kamennu tvar, kedze nechcem rozmazat make up :-D
Odpovedať
Mirka a rigorózkou si na tom ako? Suzi už sa tešíš? už len 10dní máme.
Odpovedať
Profilova fotka
momentalne cakam na skolitelku, ze mi posle nejake veci, ale asi zabudla :-)
Odpovedať
ako podklady k rigorózke? ináč tému si si vybrala z neakých vopred určených alebo vám nechcali voľnú ruku?
Odpovedať
Profilova fotka
Uz sa velmi tesim, 10 dni ani mi to nepride. Vcera sme s kamoskou pozerali jej svadbu a svadbu jej brata a vravela som jej, ze si to vobec neviem predstavit ze o chvilu budem ja ta hlavna hrdinka. Fakt, vobec si to neviem predstavit.
Odpovedať
Profilova fotka
podklady k novym sposobom pisania uvodou, predhovor, cislovania obrazkov a pod. temu som si vybrala sama, platim si to, tak preco nie, ale to vdaka dobrej skolitelke, vedela, aku temu chcem, tak ju vyvesila :-)
Odpovedať
mne teraz volal Vili z práce, že ho tak strašne bolí chrbát, že musí ísť k doktorovi. mňa z toho chlapa porazí! bože môj normálne sa mi chce plakať. už týždeň mi vraví ako ho strašne bolí chrbát. zošaliem asi!
Odpovedať
Profilova fotka
ale, ved to sa stava, len netreba podcenovat take veci, najma teraz pred svadbou, to je pre chlapov dost typicke, neist k lekarovi, kym to nie je take zle, ze sa inak neda, neboj sa, iste bude v poriadku, on ma tazku pracu, mal by si na to davat pozor
Odpovedať
ja mu vždy vravím, že si musí dávať pozor, ale ako chlap ma nikdy nepočúva. :-| tipujem, že ho lekárka na týždeň vypíše tak dúfam, že sa dá doporiadku a na svadbu bude v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
a aspon budete spolu :-)
Odpovedať
ani nie, ja idem zajtra preč do ba. mám cez víked tú rozlúčku. ale poponáhľam sa k nemu naspäť.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ved nemusi byt spolu kazdy den :-) a spon budete obaja oddychnuti
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?