Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja mam pred svadbou cely tyzden dovolenku, lebo svadba je mimo ZA a po svadbe neviem, tiez pre istotu pocitam s tyzdnom, ale to este neviem
Odpovedať
Profilova fotka
No ved prave, keby som mala uz teraz dovolenku, tak v pohode, ale ako naschval mam teraz najviac roboty a kopu pracovnych (tych negativnych) stresov. Tak len popri povinnostiach sa obcas stihnem povenovat aj svadbe. Uz sa tesim na buduci tyzden, kedy budem mat volno a dam vsetko dokopy.
Odpovedať
Profilova fotka
Aku vyzdobu budete mat na vasom aute? Ja rozmyslam len nad tylom do V, ktory bude ozdobeny kvetmi, len netusim, ako ich tam mam upevnit.
Odpovedať
aj ja to iste ako Mirka idem z Prahy tak uz tento piatok mam dovolneku tyzden pred svadbou a potom ostavam v KE tak do stredy po svadbe :-) suzi ja budem mat tiez take na aute tyl asi a s kvetmi, ale zdobit mi to bude agentura som pocula, ze to sa nejako upevni pod kapotu ci co ja tomu autam moc nerozumiem tak neviem presne :-D
Odpovedať
auto ako také mi nemáme, ale známi príde na Hummeri a pofotíme sa v ňom. takže ozdobu nemáme žiadnu.
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam vyzdobu auta v albume, ale mozno by to slo silonom a prisavkami
Odpovedať
Profilova fotka
Dik za radu, snad to nejak poriesim a bude to ako tak vyzerat.
Odpovedať
Profilova fotka
aby to maju dost casto vo svadobnych albumoch, tak to isto pojde, alebo im kludne mozes aj napisat, ze ako to upevnili, na nasom budu prisavky a silon
Odpovedať
Profilova fotka
zajtra sa mam stretnut s kvetinarkou - mojou znamou, tak dufam, ze nieco vyhuta, ona s tym uz hadam ma prax. Ma mi pomoct aj s vyzdobou saly, tak ideme povymyslat, co by sa mi este hodilo aby to stihla objednat zo skladu a ze vraj v tych skladoch byva aj kadejaky material na upevnenie, co pouzivaju kvetinari, tak hadam nieco vymyslime.
Odpovedať
Profilova fotka
presne, v tych velkoskladoch je vselico, my sme tam nakupili skoro vsetko, co nam na vyzdobu bude treba :-)
Odpovedať
ja musím na výzdobu kúpiť tie koráliky do svietnikov. len neviem kde. asi v ba bo tu nič také nie je.
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes sa ma kolegyna z prace pytala, ze co chcem ako dar od nich. S rodinou som dohodnuta na peniazkoch, ale od kamaratov by sa patrilo chciet nieco ine, tak netusim ze co. Zatial som si jednym povedala rucny mixer, od druhych nejaku peknu teplu deku na dlhe zimne vecery ;-) , potom este kavovu supravu a tlakovy hrniec, ale tu som s vymyslanim skoncila. Nemate nejake typy na darceky, co by sa mi mohlo zist a je to v take cenovej relaci okolo 1000 Sk? Moze to byt z hocijakej oblasti, lebo my sa budeme zariadovat komplet.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja vôbec netuším. okrem krsných som všetkým povedala, že nech nám dajú peniažky. momentálne ich lepšie využijeme ako hocičo iné.
Odpovedať
Profilova fotka
tak dary su nasou nocnou morou, ked pocujem tu otazku, mam husiu kozu, my totiz netusime, peniazky nemozem pytat od kazdeho, ked babky proste chce dat nejaku obeduvu supravu, styl ktorej sa nam pacit isto nebude, neriesim toto, vobec neviem, co by sme mali a mohli chciet, ja by som najradsej vsetko kupila sama, ale az ked postavime domcek
Odpovedať
ja som na tom tak ako Mirka. viem, že väčšina dá peniaze, aj na sestrinej svadbe to tak bolo. kto chce dať dar, nech vymyslí sám. my momentálne nič konkrétne okrem bytu nepotrebujeme. :-D
Odpovedať
no my to mame tak isto tiez chceme skor peniazky takze tak a vacsina ludi to aj chape :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to ste mi moc nepomohli :-N budem musiet teda este porozmyslat, co by bolo take vhodne.
Odpovedať
no darčeky do 1000 to je dosť ťažké. poprípade mi napadá posteľná bielizež, kuchynské sety ako taniere, poháre. neviem iné. neakú vázu?! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
prepacte baby, ja som taka nasrata na sefa, ze ani pisat o svadbe nemozem, poobede mi zacinaju pohovory do novej roboty, tak pomaly idem, vecer mrknem, co ste poriesili
Odpovedať
Profilova fotka
asi pojdem do kuchynskych potrieb a medzi porcelan, ci neuvidim nieco co ma oslovi a potom ich naviguje do konkretneho obchodu. Taniere by sa veru zisli, len si chcem vybrat farbu a tvar, tak mozno sa dohodnem s kolegynou. No je to veru tazke. Uvidim kolko darcekovych prekvapeni ma bude cakat, coho budem mat aj dve sady :-| Ale hadam to predsa len budu tie peniazky, ved ked si predstavim kolko ich budeme potrebovat na taku pracku, chladnicku, sporak, skrine...
Odpovedať
Mirka nech sa darí na pohovore. ;-) potom daj vedieť ako si dopadla.
Odpovedať
ahojte - na chvilu as vytratim na meeting a uz tu popisete dve strany :) ad vreckovka - moj drahy nebude mat...bude mat kravatu z tej istej latky ako ja maslu na satoch + pierko a keby tam bola est aj vreckovka tak by toho mal uz prilis vela....resp. vsetko vselmi vyrazne objekty tak jeden dalsi sa tam uz nehodi.. ad auto - no my budeme mat nejake kamaratove...taku velku toyotu..ale v podstate mi toto je jedno..mozem ist aj na nase octavke..eln ju treba dat do umyvacky :-) ...tu ikebanu kupim spolu s kvetmi a viem ze sa tam dava taka prisavka, za ktoru sa dava nejaka zaloha....ale kedze kvety este nemam poriesene, tak v tomto este nemam jasno... ad dary...to je tiez nasa nocna mora..rodine sme povedali peniazky na svadobnu cestu a pre znamych sme si vymysleli rozne veci...tka nech si z nich kazdy nieco vyberie...ale zatial sa velmi nepytali...tak cakam ze dostaneme nieco velmi originalne..kedze oni su vsetci velmi kreativni :) ale celkovo tym ze mame v podstate vsetko zariadene tak je to aj problem nieco vymysliet :-| ad - dovolenka - mam od utorka (v piatok svadba) a potom v stredu pridem do prace...tym ze mame svadbu v piato, tak vlastne mame usetreny jeden den dovolenky, lebo na to je § zo zakona :) svadobnu cestu este nemame poriesenu....nejako sa nevieme dohodnut kam...resp. este nam neprisla inspiracia... Ericca - tiez zavidim ze uz nemas do coho pichnut...lebo moj zoznam je este riadne dlhy a mam pocit ze cim viac sa to blizi tak sa zvacsuje :)
Odpovedať
tak vela stastia na pohovore -ja take teraz neriesim pred svadbou nie je cas :-| ja vobec necem dary neviem ako to je u Vas, ale mojej rodine som to rovno povedala a jasne, ze kazdy pochopil len priatel nic nevravel tak som zvedava ako to dopadne z jeho strany :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vela stastia.
Odpovedať
barbike aj moj zoznam je dost dlhy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dik baby, by som to pred svadbou neriesila, ale musim, bohuzial, ked ti takto veci vypalia, co narobis potom sa ozvem
Odpovedať
barbike no je to aj dobré aj nie. dobré lebo nemusím stresovať a oddýchnem si. na druhej strane mi ten oddych trochu lezie na nervy lebo nemám čím vyplniť deň. vy ste na tom ako. Ivetka ty to ako prežívaš? už len 10dní máme.
Odpovedať
ja idem pohľadať niečo na obed. zatiaľ sa majte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa akurat najedla. Mala som z domu nejaku dusenu zeleninku so sampionmi a k tomu som si kupila ryzu v Bille, pomiesala a chutny obed na svete.
Odpovedať
Profilova fotka
A estou z Billy som sa este zastavila v bizuterii a kupila si pekne male ozdobky do ucesu - take male perlicky so strasom okolo, mali poslednych 5 ks, tak som ich pre istotu kupila.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?