Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
chlapi sú takí, všetko im treba pripomínať a milión krát opakovať. okrem toho už máš všetko?
Odpovedať
Profilova fotka
ak mu to opakujem, tak sa zlosti a dotahujeme sa, a ja sa potom citim ako verklik, nedokazem pochopit, preco je problem zobrat telefon a zavolat vlastnemu ocovi a spytat sa ho na veci, ktore chcem vediet myslim, ze mam vsetko, teda aspon to, o com viem, isto su este veci, ktore nemam, lebo o nich neviem :-D co ty?
Odpovedať
ahoj Ericca, pozerala som tvoj album, kvoli tym San Patrick Broche (uz som ti ohladne nich pisala do IP).. prosim ta nemas lepsiu fotku? ..ako ti sedeli? diiiik
Odpovedať
ja som sa riadila zoznamom, ču tu je v plánovači. čo tam bolo to mám :-D ale myslím, že sa na nič nezabudlo.
Odpovedať
Profilova fotka
ja take neuznavam, kazda svadba je ina a nasa zvlast, tym, ze si v podstate vsetko robime sami (usetrime ale na strave), ja idem domov tyzden pred svadbou a uz teraz sa desim, co vsetko este musim stihnut, lebo uz mam naplanovany kazdy den
Odpovedať
vazne Mirka mas naplanovany kazdy den ja to radsej nerobim :-S :-) , ale musim zacat aj ja planovat, lebo potom nebudem vediet co skor ;-)
Odpovedať
ja som to mala len tak približne pre orentáciu. veľa vecí som odtiaľ vyhodila. a mnoho vecí som aj skôr alebo neskôr vybavovala. neboj sa :-) . až také zlé to nebude. oddychuj a užívaj si. ako budeš vyzerať na svadbe keď sa budeš naháňať? nesmieš byť uštvaná, neoddýchnutá nevesta. ;-) v stredu idem na skúšku líčenie. potom dám fotky. som zvedavá ako to dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
neplanujem si kazdy den, len to tak vyslo, ze kazdy den pred svadbou bude nieco, ale strasne by som chcela jeden den len tak pre seba, posediet na teraske a tak, dufam, ze to vyjde
Odpovedať
mne ostáva pred svadbou voľna dosť. streda, štvrtok, piatok. ja ani neviem či je to dobré, že nebudem mať čo robiť. neaká aktivita tam bude. ale nemusím byť pri tom.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja dojdem v nedelu vecer, pondelok icem na skuska siat (mimo mesta), v utorok je posledna skuska ucesu a licenia, v stredu musim skoro rano k lekarovi a to mi zaberei pol dna a budem nevyspata, vo stvrtok po saty a na spoved, v piatok mam nechty a vyzdobu saly, chcela by som ist do solarka, von s kamaratmi, grilovat a stihnut si aj oddychnut :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem baby ja uz domov, vystriet sa gauc a trosku si oddychnut, nejaka unava na mna prisla :-) zatial pa
Odpovedať
baby...neuverite..ale ja som az dnes objavila tu na stranke ze svadobny planovac! doteraz som to lepila ako sa dalo :-) ale uz som si odskrtala par veci a vidim ze som celkom este v casovom horizone...az na male veci typu vyzdoba, kvety, atd.... este by tu mohol aj budget byt....
Odpovedať
Článok sa načítava...
barbike čo hovoríš na ten plánovač. mne nesedelo viac vecí časovo. buď som ich riešila skôr alebo neskôr. no rozpočet je príliš individuálny aby sa dala spraviť taká všeobecná šablona, aspoň podľa mňa. Mirka ty máš dosť hustý rozvrh na svadobný týždeň.
Odpovedať
Profilova fotka
ranko ano, ericca, tiez si myslim, ale to je tym, ze nie som doma, teda som v ZA a svadba je na vychode, tak sa to ani inak urobit neda, sama som zvedava, ako to vypali, dufam, ze ma do tych kosic tato povozi autom, lebo ak udem musiet autobusom alebo vlakom, tak mam cely den zabity
Odpovedať
ahojte holky aj ja som vcera planovala inak nasi su uz dost podrazdeni a ja taka kludna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, mam taku otazku. Davte polovicke do vrecka na saku aj veckovku alebo len prieko. V albumoch vidno aj tak aj tak. Tak sa pytam, lebo nam zostalo trochu tej latky, z ktorej mame vestu, tak ci mam dat este ucit aj tu vreckovku, alebo dat len pierko?
Odpovedať
ahojte :-) Mirka nad tým som ešte neuvažovala či s vreckovkou alebo bez. uvidím ako to bude vyzerať. ty si vravela, že kozmetiku riešiš sama doma. poraď ako dať trochu doporiadku tvár. ja mám čelo mastnejšie odkedy mám ofinu, na zvyšku tváre mám skôr suchú kožu. my sme včera riešili alko a nealko. rátali sme minimálne 2L nealka na osobu. alko nám vyšlo do 20L rôzneho druhu. ráteli sme s tým, že pri príchode hostí sa niečo vypije a potom ak príde gratulovať niekto do hotela.
Odpovedať
Profilova fotka
nasi konecne mozu spokojne organizovat, trpli pre brata, lebo mal skusky s opakovaneho rocnika :-D nechala som na nich alko a nealko, takze vobec netusim, ako sa dohodli, rozmyslam nad tym, ze ma to aj desi, ale ja sa popytam, ze ako sa vlastne dohodli :-) tiez som nad tym neuvazovala, ale som to videla na par fotkach a tak neviem, lebo latka je, len rozhodne sa to musi urobit teraz, koho budem nahanat par dni pred svadbou k pleti, no ofina je prave tou pricinou, ze sa celo masti viac, ja pouzivam pravidelne zakladnu starostlivost, teda umyvanie (cistiacim gelom alebo mliekom), tonizaciu (pletovou vodou, zasadne bez alkoholu, ak je plet sucha) a potom denny krem rano, ktory je hydratacny a s UV filtrami a vecer nocny krem, aktivnejsi. samozrejme pravidelne ocny krem a krem na krk a dekolt. To je zaklad, bez toho sa to neda. Potom si pravidelne robim piling (1x tyzdenne), ale ja radsej zlupujucu masku (2-3 x tyzdenne), potom ma cistiacu - striedam hrejivu s antibalakterialnou (2x) a vzdy po cistiacej si dam bude regeneracnu, alebo hydratacnu, alebo na rychlu obnovu buniek :-)
Odpovedať
fíha. okrem pílingu mám tuším všetko doma. s tou vreckovkou, daj ju ušiť a potom uvidíš či sa ti bude páčiť oblek s vreckovkou a pierkom, alebo len s pierkom. a máš to. ja by som asi zavolala rodičom, či už to objednali, to isté som spravila aj ja. som otca kontrolovala či už objednal víno a na kedy. on bol dosť dlhú chvíľu v tom, že 21.6 a potom že 14.7. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mat doma nestaci :-D treba to pouzovat, ak to mas samozrejme vybrane spravne, pravidelna starostlivost musi byt bez ohladu na svadbu ;-) ja by som aj skontrolovala, ale nejak sme sa dostali do fazy, ked sa rodicia stretli bez nas a dostavaju sa ku mne rozporuplne info, t.j. moj otec ine, Ivova mama ine, ako keby sa ani nedohodli, takze musim nazbierat energiu, najst system a vsetko si ujasnit :-D teraz sa nasi venuju zhananiu svadobnych siat pre seba, tak ich chvilu necham :-)
Odpovedať
používam, len nie každý deň. ja zabudnem. tak to je dobré :-D bože keby som ja nechala niektoré veci na nich tak neviem neviem. majú strašne rôznu predstavu o svadbe. mi sme dlho riešili a ešte nedoriešili, či majú byť moji rodičia v hotely skôr ako ostatný hostia alebo stačí keď prídu s nimi busom. :-D no a svokra tá ešte stále nemá šaty na svadbu, zajtra možno pôjdem znova s ňou obehnúť obchody.
Odpovedať
Profilova fotka
si este mladucka, tvar ti nekrici v zrkadle, ze nesmies zabudnut :-D ja sa nebojim, ze by to neporiesili, zvladaju to relativne v pohode, len nechapem, ze sa stretli a od toho stretka mi vzdy nesedia dohodnute veci :-D :-D
Odpovedať
ja chcem robiť niečo okolo svadby len už nemám do čoho pichnúť :-| momentálne mi ani škola nespestruje týždeň, až budúci utorok. a v hlave mi behá len svadba. x-) x-) x-) hrozné stavy možno je chyba v komunikácii medzi rodičmi.
Odpovedať
Profilova fotka
mozno, ja to nejak neriesim, sa na tom s ivkom smejeme, uvidime, ako to vypali
Odpovedať
tak ahojte ja asi vreckovku nie :-) uvidime ....inak nealka pocitame asi 2l na osobu ja mam toho este dost vybavovat ked pridem, lebo mamka ma toho dost tak ju neobtazujem a svokra ta by to neurobila tak ako si to ja predstavujem :-p :-D
Odpovedať
milá svokra 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mam chvilku cas tak sa trosku zapojim ak nevadi. Erika, chcela by som byt na tvojom mieste, ze uz nemam do coho pichnut :-) , ja mam toho este strasne vela. Vobec nemam topanky, ani biele, ale to by nebol az tyky problem, lebo aspon ich mam vyhliadnute, ale nikde nemozem zohnat sandalky cyklamenovej farby, ktore by sli k popolnocnym. Chyba este vyzdoba auta a nejake dekoracne veci na stoly. Ale nejak sa neznepokojujem, takyto pozitivny stres ma tesi :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Vreckovku do saka asi nedam ani ja, moj si na to nejak nepotrpi, nie je na to zvyknuty, takze u neho by to vyzeralo asi smiesne.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby mate tyzden pred svatbou dovolenku? A kolko casu si beriete na oddych po svadbe?
Odpovedať
suzi ja by som s tebou menila, nemám školu tak by som behala po meste. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?