Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som si aj myslela, ze tie topanocky su k satockam, pacia sa mi, ja osobne si myslim, ze kvety na ruke nie su velmi prakticke a to z dovodu, ze ich mas stale so sebou, rychlo zvadnu a opadaju, ale vyzera to pekne, mozno mam len zly dojem. Do krku si mozes dat nieco jemne, ale ked sa rozhodnes pre vyrazny naranom, tak naozaj nebude treba :-) ja som tak tento vikend tuzila po grilovacke, len niet kde, tak sa tesim, ze ked dojdem domov, tak budeme grilovat :-)
Odpovedať
tak ja som bola na rozlucke len kratko vonku asi do jednej a potom sme kecali s kamoskou na balkone totiz ja uz take dlhocizne oslavy nezvladam, ale bolo super boli sme von od 7dmej do jednej a potom sme kecali :-N tak inak dobre ranko do dnesneho dnicka :-D
Odpovedať
ako myslis ze zvadnu? ze sa nedaju dat do vazy? hm...to ma nenapadlo...ale ved v podstate tie kvety su len na obrade a tak ....a potom uz su nepouzitelne, nie? mozno by sa tam dala dat nejaka taka spongia malicka a do toho okolo nejaku ikebanku...alebo orchideal...neveim... velmi som chcela take tie tulipany...to teraz fici...ale vraj velmi rychlo v horucavach zvadnu....v tomto som este fakt nerozhodnuta....a tuto stredu by som to uz chcel poriesit nadobro...
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat tulipany, budu v malej nadobke s vodou a budu tam aj ine kvety a kvetinarka mi povedala, ze urcite vydrzia, tak neviem tie na ruku, tak to fakt neviem, to sa asi treba popytat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zdravim holky, no yvetka, ja uz tiez nie som ziadna mladucha, ale do siestej sme to zvladli do rana...v plane to nebolo, len jak si tak trsam trsam, tak kuknem von, ze ci dobre vidim ze svetlo a pozriem na hodinky, ze pol siestej...tak sme to zdekovali a o siestej som dokvitla domeno herecka, o siedmej isla spat a o dvanastej uz planovali zasadaci...nahodou som potom zvladla este poupravat dom, odmrazit chladnicku, poprat veci...
Odpovedať
Profilova fotka
fiha witchka :-o vydrz mas poriadnu, to ja neviem, ako dlho vydrzim :-D
Odpovedať
fuha.....a to ktory podnik bol tak dlho otvoreny? asi uz starnem...lebo kedysi toto by bolo vp ohdoe...ale dnes ked idem o 3tej spat tak na druhy den nevladzem nic... mirka - este k tym tulipanom....akoze ich budes mat v takych tych dozkach ako su orchidee? a to ti potom nejako schova pod maslu? alebo ako to zakryje?
Odpovedať
Profilova fotka
ked som to videla, tak to bola biela umelohmotna nadobka, kde sa da ta hmota s vodou, je to ukoncene ako kornutik a ten kornutik sa obviaze maslou a ta kytica nemusi ist ani do vody
Odpovedať
Profilova fotka
vydrzite, nebojte, ja som tiez myslela, ze budem o tretej chrnet v posteli... no harley je, tiez som sa divila, ze uz je tolko hodin a nikto nas nevyhanal este ;-) ale tak co, rozlucka jak sa patri.
Odpovedať
hej tak som to myslela.. :-) ciz budes mat celu stopku kytice obalenu v masli, hej?
Odpovedať
Profilova fotka
asi hej, aspon mi to tak vychadza z toho rozhovoru s kvetinarkou a tie kvietky budu napichane v tej vode a uistovali ma, ze tulipany vydrzia
Odpovedať
ano...takto vydrzia...to mi je jasne....no mam teraz velku dilemu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja neviem, ako sa potom manipuluje s tou kytickou, co je na ruke, ked ju chces dat dole a ci potom nie je volna a tak, ale ak sa spytas, iste ti povedia, ale ked som hovorila s kvetinarkou, tak mi povedala, ze ta nadobka je vyhona aj preto, ze sa kvety nezohrievaju, ked ich drzim v ruke a ze aj preto vydrzia dlho, lebo ak sa stonky nahrievaju, tak su potom kvety take ako zvednute
Odpovedať
no witchka aj my sme chceli ist do harleya kedze som mala rozlucku v BA ale nakoniec boli nejake okolnosti a sli sme myslim sa to volalo - Charlies alebo tak nejak inak tie diskoteky v centre BA sa mi moc nepacili nic v zlom Blavacky :-D len to je moj nazor.... :-D :-N ja by som vydrzala aj dlhsie, ale boli nejake okolnosti, ktore ma znechutili - rozmyslam, ze asi sme mali ist do toho harleya :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my planujeme ist do penzioniku, kde je saunicka a virivka, ja si to skor predstavujem takto, este uvidime
Odpovedať
ano, ano...o tom som pocula...len by osm chcela vidiet ako to tam schova...ale zase viem si predstavit, ze ked je sikovna kvetinarka, tak s tymto problem nebude...priznam sa ze kvety su pri mojich svadobnych pripravach total okrajova zalezitost...cize mozno aj preto ma to nejako vemli neberie, ze co budem drzat v ruke.. =-)
Odpovedať
no Mirka ja prave skoro vobec nechodim na disko a dakedy mam chut si tak zatrsat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mna samu ta technika prekvapila, lebo je to taka nizka vanicka, tak som zvedava yvettka ja tiez, len ono je to tazko, ked ja v ZA tancovat nechodim, tak neviem kam a baby maju decka, tak neviem, kolko vydrzia ony
Odpovedať
no to je jasne, ale ja som bola len so slobodnymi este kamosky s deckami nemam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, maju malinke babatka, jedna dokonca bude musiet odbehnut domov nakojit :-D
Odpovedať
moje kamosky su vsetky karieristky dufam, ze sa neurazia, ale kvoli praci nemaju cas na znamosti :-N
Odpovedať
jeeej, taku oddychovku by som si vedela aj ja predstavit :) priznam sa ze som z BA ale v harleyi som nikdy nebola :-p chodime vacsinou do centra mesta do havany, maleconu, meduzy (tam sa mi paci najviac) a niekedy so sparxu, aj ked tam som nebola uz davno a ked sme tam boli, tak tam boli strasne deti...rpedsa len v centre ich je menej...asi nemaju na tie 200 SKK kokteily 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, uvazujeme s babami tak, ze tie co ostatnu dlhsie, ze zjademe niekde do centra, ale to sa uvidi podla situacie a dufam, ze natrafime na milacikovu prtiu, kedze maju v ten isty den :-)
Odpovedať
tak Mirka a barbike dnes som dost znechutena totiz som sa dopocula, ze mi jedna blizsia osoba - nechcem tu na fore konkretizovat sa vyjadrila, ze sa domieva, ze na mojej svadbe urcite zatieni nevestu cize mna tak som nas...a ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak to verim, s tym bojuje vycsina z nas, ale neboj, rady by som videla, ako to asi chce urobit :-D , taki ludia su fakt blizki - to su chudaci, co myslia len na seba a ich jedinou utechou v ich ubohom zivote je ublizovat inym, nic si z toho nerob, ludia, co ta lubia tam idu kvoli vam dvom, chuderu identifikuju ihned
Odpovedať
ja len nechapem, ze to moze niekoho napadnut taka blbost =-) ved je jasne, ze nevestu nemoze zatianit nikto no to su ludia hnus :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to je stale ta, o ktorej pises? musi tam byt? takto zneprijemnovat den
Odpovedať
tak to si veim predstavit len tak, ze bude mat ORANZOVE vlasy, bude HOLA, na tvari zastavu CANADY alebo ine sialenosti...ale zatienit teba ako nevestu sa nemoze nikomu podarit a nicim...a to moze mat akekolvek saty, topanky, make - up...presne ako hovori mirka...je to chudera...kasli na to...nech ma teraz ten pocit "vitazstva" ...ale na svadbe sa bude citit trapne lebo ludia taketo spravnie velmi rychlo odhalia..
Odpovedať
Yvett klud, radsej sa na tom zasmej!
Odpovedať
nie Mirka je to zasa niekto iny to bude ale ta svadba vyzerat :-S polka tych co tam budu mi nebude priat ani to aby som povedla ano ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?