Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako ste to robili so svatobnymi satami. Ja ich mam z pozicovne a treba ich upravit a povedala, ze mam prist v sobotu tyzden pred svadbou a pomeraju si ich, potom asi uz len po ne v piatok. Bojim sa vsak ci ich dobre spravia ak tak nepojdem ich este po uprave vyskusat. Vy to mate ako?
Odpovedať
ahojte, ja rozlucku asi ani nebudem mat...ale 14teho mame velku akciu v zbore kde som spievala a fakticky je to vlastne moja rozlucka, cize to bude take 2v1 ze aj poriadna zurka a aj rozlucka..aj ked nie so slobodou....mne to ani moc nechyba....von do mesta chodim s kamaratmi dost vela, cize jedna akcia hore-dole 8-) snubenec asi tiez nic nebude mat...a myslim ze mu to ani chybat nebude..on nie je taky ten typ ist von s chlapmi na pivo...vascinou chodime ako pary ... nervozitku citim aj ja...coho sa najviac bojim je aby bola riadna zabava a aby nic nevybuchlo :-p
Odpovedať
majkaa....tak tohto sa ja nebojim....jamam saty doma...coho sa bojim je ze nahodou kilo priberiem/schudnem a uz je problem....lebo ich mam total na mna site.....akurat blbe je ze si ich nemozem vyskusat, elbo potrebujem pri tom aspon jednu osobu aby mi pomohla a moj priatel to nesmie byt :-o ale ja by som si ich urcite isla skusit...moja svagrina akurat vcera hovorila ze ked sa ona vydavala tak ich bola skusat a jej ich tak zuzili ze sa jej v nich zle dychalo :-. ...
Odpovedať
moje šaty nebolo treba niako upraviť, ale podľa mňa si ich potom choď ešte raz vyskúšať. nech si si istá, že budú pohodlné. :-)
Odpovedať
ericca ale co ked ich pred tebou bude mat kocka co jej ich upravovat budu? ved oni s tymi satami podla mna hybu hore- dole ako potrebuju...
Odpovedať
Profilova fotka
tak jej to poviem, lebo z tejto svadby mam velky pocit, ze ked ludom poviem, ze to necham na nich, tak potom vedia, ze si mozu s nami manipulovat. Tak jej to musim povedat ako fakt, a nie otazku.
Odpovedať
ja som tie šaty rezervovala už v januári a teta mi povedala, že predo mnou ich nebude mať nikto pretože sukňa je z jemného materiálu aby sa nepoškodila. okrem toho sú na šnurovanie, žiaden zips ani gombíky, sedia perfektne.
Odpovedať
to fakt? to sa mi ani nechce verit, ze ti pol roka drzia saty! je to pre ne vynosne? ani sa mi nechce verit ze su na SK taketo sluzby..... :-S
Odpovedať
to fakt. nerobím si srandu. tá teta je veľmi ochotná.
Odpovedať
Profilova fotka
erica ak sa ti bude chciet a budes mat cas, tak sa dojdi kuk do kostola, je to o tretej, ale skus dojst nacas lebo sa moze stat ze ta potom nepustia dovnutra :-)
Odpovedať
inak aj mne jeden malicky salon povedal v KE, ze kludne si mozem rezervovat saty aj cca 5 mesiacov dopredu a oni ich nikomu nepozicaju tak som bola prekvapena = tiez sa mi tomu nechcelo verit, ale kamoska mala saty z toho salonu a tiez jej tak drzali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, ja si idem po saty vo stvrtok, v pondelok predtym na skusku, ale isto ich vo stvrtok neprevezmem, kym si ich na seba nedam a nepresvedcim sa, ze je vsetko ok :-) ericca je sice mile, ze ti to povedali, ale ja tomu nejak neverim, je to biznis, jedny saty pre jednu nevestu v roku im na tie saty nezarobi, preto by som si ich na tvojom mieste iste este raz obliekla ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mirka, to si myslmi aj ja...ze ked tie saty stoja tak 30 000 mzno menej, mozno viac..tak ze im ich jedno pozicanie v roku nesplati...ale mozno su to saty ktore neprerabaju cize velkost je stale taka ista...
Odpovedať
Profilova fotka
aj to je mozne, ja som na zmluve o svojich satach videla cenu 60 000 Sk, takze i je jasne, ze vety o tom, ze su najnovsi model a ze ich predo mnou este nikto nemal, su len marketingovym tahom, preto si ich pri preberani poriadne obzriem, aby som potom platila pokuty za nieco, co nie je moja chyba
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.aj mne povedali ze saty nemozu uz nikomu pozicat,az po mojej svadbe.ja idem na skusku buducu stredu.a viete co?dnes som sa bola opytat v kadernictve ci mi plati ta skuska ucesu.a ona ze ano,ale ten kadernik tu uz nie je,ze odisiel naspat do Francuzska.ma tam skoro vystrelo.potom vonku mi normalne slzy vysli do oci. ;-( sa len utesujem tym,ze ked to bude take drahe,tak mi to urobi pekne.a dnes som sa bola objednat na nechtiky,budu pekne
Odpovedať
Profilova fotka
trutka, chces mi povedat, ze keby si si saty rezervovala napr. 1.2.2008 a svadbu mas 21.8.2008, tak oni tie saty nikomu polroka nedaju? nechce sa mi verit, ale nevadi sa vytesujem, lebo sme boli na staromestskych slavnostiach a objavila som tam krasny dreveny vejarik len za 50 Sk, tak sa tesim, uz len ten slnecnicek a budem v siedmom nebi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si moje saty zarezervovala v polke novembra,a bola som ich este raz skusat v aprili a nic som si nevsimla ze by uz boli nosene.lebo ja budem mat cisto nove
Odpovedať
Profilova fotka
ona mi vravela ze si ich chodia nevesty skusat,ale zial ich nemoze predomnou nikomu dat
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tomu nechce verit, ale vdaka bohu aj za taky pristup :-)
Odpovedať
Marcelka aj spolužiačka bola u toho francuza vraj bol skvelý. Mirka ja ich ešte pôjdem raz vyskúšať, nepovedala som, že nie, len sa nemuseli upravovať.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to si ma ani nepotesila.teda potesila,ale co uz s tym,ked uz nie je na SK.sa mi zda ze znova zacnem mat nocne mory spojene z vlasmi
Odpovedať
neboj, určite budeš mať skvelý účes na svadbu. tešíš sa už? ja sa neviem dočkať. ale dnes mi volal kamoška, že možno sa jej nepodarí prísť s priateľom z Fr. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a ak mas obavy, nepojdes na skusku? mozno by si bola pokojnejsia :-) juuuj,. byby, ja mam z toho vejarika taku radost, uz som ho dala do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
to je skoda :-( ani mne nepridu vsetci na svadbu :-( ano tesim sa velmi.vcera som stretla byvaleho spoluziaka a my vravel,ze cela ziarim.no od zajtra to mame my 14 - tky za 14 dni :-D uplne zvlastny pocit,ked si na to spomeniem.mas aj ty take divne pocity?nemyslim ako zle,ale napriklad ja mam take steklenie v bruchu.
Odpovedať
Profilova fotka
hej na skusku idem buduci piatok.uvidime a mozno budem aj prekvapena
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez take, a mam viac dni :-) ale tiez mi ludia hovoria, ze som akasi krajsia a pritom mi tvar strajkuje ani nam nepridu vsetci pozvani, majma kamoska z Holandska nemoze, to ma mrzi najviac
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne strajkuje tvar.no ja tesim,lebo mi pride bracek z Danska,nakoniec mu dali volno :-)
Odpovedať
mám šteklenie v bruchu z nedočkavosti. mne ešte nikto nepovedal, že som krajšia alebo že žiarim, ale sa stále usmievam a potom sa usmievajú aj na mňa. :-D kamoška povedala, že sa posnaží to vybaviť tak aby to stihli. dúfam, že sa im to podarí. nádej umiera posledná. potom ešte čo rodičia pozvali svojich známych možno neprídu, ale tak to mi až tak nevadí. budúci víkend ešte všetkých obvolám či budú môcť prísť.
Odpovedať
Profilova fotka
u nas tovyzera tak, ze zo 60 pozvanych, pride len 50 - take divne, ale neriesim dufam, ze sa ta tvar umudri, mne to teplo tak strasne zle robi
Odpovedať
ja sa chystám budúci týždeň na kozmetiku, nemám síce neako extra problémovú pleť ale starostlivosť tvári neuškodí. budúci víkend mi kamoška spraví tie nechty, dúfam, že ich za týždeň všetky nedolámem. :-N ale mali by vydržať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?