Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nech si hovoria, co chcu, sem-tam nezaskodi, ked chvilu vydrzia a venuju sa nam inak ;-)
Odpovedať
tak ja sa nad tym nezamyslam mne kupuje take spodne priatel takze co kupi to na mne bude mat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, akeho vychovaneho mas ;-)
Odpovedať
baby počítali ste, koľko vás vyjde svadba? mne vychádza zatiaľ do 60tis a ešte tam nie je všetko.
Odpovedať
Profilova fotka
ja to radsej nepocitam, lebo by mi bolo do placu
Odpovedať
Profilova fotka
baby, uvazujem nad tou samodrziacou podprsenkou pod saty, co vy na to? viem, ze tu uz taka tema je, ale tam nikoho "nepoznam" ;-)
Odpovedať
to je aka? taka ta lepiaca? ja som tu videla v telke reportaz a test na tieto "podprdy" ale neobstali bohvieako :-) jednej modelke normalne vypadla spod siat :-D . Ja som to tiez chcela skusit ale sa bojim aj potnickov pod nou a ze bude svrbiet :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to je ta, ale ked citam tie debaty tu, tak si ju baby chvalia, len mi to tiez pride take cudne, zas ak budem mat korzet, atk to snad nevypadne, ci ano?
Odpovedať
to urcite nie, oni ich testovali aj v extremnych podmienkach :-D ja tiez potrebujem nejaku bez ramienok a taku co mi troska vyplni chybajuce dekolte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved to a este by som ju potom zobrala aj k popolnocnym, tie su tiez na snurovacku a s jemnymi ramienkami, tak si neviem vybrat, co mam pod nedat, nechcem tie umele priesvitne ramienky, lebo sa mi nepaci, ako to vyreza a v teple sa roztahuju
Odpovedať
no to sa ani mne nepaci, tiez este hladam variantu, ktora sadne pod saty, drzi a este doda aj to co chyba :-) no tazke hladanie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja mam doma tu nalepovaciu podpiru...uz som ju raz odskusala na svadbe,ale mala som dost volne saty,takze som bola trosku nervozna,ze mi spadne...myslim si vsak, ze ked su pevnejsie saty, nie je problem.Akurat, ze neurobia taky efekt push-up
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ja potrebujem push up efekt jednoznacne :-D
Odpovedať
aj ja :-(
Odpovedať
ja čo som si kúpila (mám ju v albume) tak sa dá kúpiť aj s výstužou a dobre drží. tú som neraz otestovala aj pod voľnejšie šaty sa hodí.
Odpovedať
Profilova fotka
a kde si ju kupila Ericca?Inac baby, chodite do solarka,alebo ako to riesite?
Odpovedať
v Sariane v Auparku. ja do solárka nechodím, trošku som sa už opálila, takže ja už toto neriešim.
Odpovedať
kamcatka ja chodim do solarka a este pojdem asi do svadby par krat uvidime :-)
Odpovedať
Mirka takéto som myslela sviečky http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.aj ja som si kupila tiez taku formu podprsenky aku ma ericca v albume ;-) aj ja chodim do solarka,ale asi sa na to vybodnem a od buduceho tyzdna sa vyvalim na slnko.no ja som to pocitala davnejsie a vyslo mi,ze nas vyjde svadba 120 tis.ale asi to mozno o nieco presiahne.uvidime.doteraz sme minuli 60 tis
Odpovedať
tak aj nas vyjde do 120 aspon dufam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja chodim do solarka - na odporucanie koznej, ale aj preto, ze nemam cas na opalovanie
Odpovedať
Ahojte, pekný deň vám prajem. tak dnes budem mať skúšku dúfam úspešne za sebou. potom na mňa myslite pls. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
drzime palce, ja som uplne mrtva, zle som spala ;-)
Odpovedať
ďakujem :-) až o 10.30 mám byť v škole, idem ešte niečo prečítať z toho.
Odpovedať
Profilova fotka
chod, chod, pre lepsi pocit :-)
Odpovedať
ahojte, ja som si kupila podprdu s odopinacimi ramienkami - pod svadobne saty ju mozem mat "normalne", kedze maju siroke ramienka a pod popolnocne saty si ju musim dat bez ramienok bo sa mi tiez nepacia tie priesvitne, tak snad mi ju korzet udrzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja v to dufam tiez, necham to asi na klasicku rovnu s odopinacimi ramienkami s push-up efektom inak, vosla som vcera do jedneho obchodu so spodnym pradlom a tam mi povedali, ze tu samodrziacu podprsenku len objednavaju, co som nechapala, kym mi nepovedala cenu - 1800 Sk!!!!!!!!!!!!!!! Verili by ste tomu?
Odpovedať
neboj monulicka aj ja budem mat pod svadobne saty taku podprsenku, ale bez priesvitnych ramienok, lebo saty mam korzetove :-) ja som tu samodrziacu podpiru pocula som, ze v KE ju predavali za 500 maximalne, ale neviem kde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved ja tiez viem, ze sa to pohybuje od cca 500 - 700 Sk, preto ma toto tak zarazilo, ale nech si to za taku cenu kupuje ten, kto chce :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?