Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ach jaj, fakt čakám kedy bude daň zo vzduchu. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, niekto tu zmenu musi urobit a my si ho musime zaplatit, keby ale aspon ta praca za tych 150 Sk stala, mala som ja ist robit do statnej spravy :-D
Odpovedať
a spraviť riadne reformy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, nic v zlom, ale s touto vladou to asi nepojde veci by sa strasne zjednodusili, kedy bolo mozne vybavit si ich cast elektronicky, keby bola praca vsetkych uradov zjednotena a keby tam netrebalo travit tolko casu, ale to ja nezmenim, preto radsej vybavujem cez vselijakych znamych,aby mi vsetky doklady vybavili co najskor, esteze lekarom staci len zavolat
Odpovedať
idem papat papa zaital :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut, ja tiez o chvilu pojdem
Odpovedať
ja už som najedená spokojná :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez, idem si spravit kavu, to je des, uz tyzden nemam v praci co robit, desne sa nudim
Odpovedať
ty pracuješ v akom odbore?
Odpovedať
Profilova fotka
vzdelavacia spolocnost, ale mam v plane zmenu ;-)
Odpovedať
to organizujete vzdelavacie kurzy? dobre tomu rozumiem?
Odpovedať
tak ja sa tiez nudim asi umriem od nudy a mame tu strasnu kosu, lebo pustili klimatizaciu v open space hruuza neznasam klimu :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no aj vzdelavacie kurzy, aj interne skolenia, aj projekty a dlhodobe vzdlavanie, ale je to akesi hluche odobie a asi bude len horsie, kedze sa blizsia prazdniny nam pre istotu klima ani nejde, vasa sa neda upravit?
Odpovedať
da sa ak otvorime okna tak sa vypne uz to urobila kolegyna otvorila okna :-D tak uvidime aky to bude mat efekt :-D
Odpovedať
to je čo za klímu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, pekne a kto vam ju zapol?
Odpovedať
no to mame u nas v open space na stenach a asi niekto z kolegov totiz sedime tu dost asi cez 20ludi mozno viac :-) tak klima funguje na principe, ak su otvorene okna tak sa vypne je to logicke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
isto nejaky chlap :-)
Odpovedať
čo máte na pláne cez víkend?
Odpovedať
ja mam tu uz spominanu rozlucku so slobodou :-D uz v piatok o 18tej idem na vlak do BA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my chcemem ist pozriet na staromestske slavnosti a chcem is praktizovat soferovanie :-D
Odpovedať
máš nový vodičák?
Odpovedať
Profilova fotka
ee, ale odkedy ho mam, este som normalne nejazdila a Iva to uz dost hneva
Odpovedať
baby pocuvajte, aj si kupujete nejake specialne oblecky na svadobnu noc? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam, ale nemyslim si, ze to vyuzijem vo svadobnu noc :-D budem rada, ked sa zvladnem osprchovat, odlozim si to na iny den
Odpovedať
ja si osobne myslim po skusenostiach kamosiek co uz mali svadbu, ze na svadobnu noc mozem rovno zabudnut asi ju prelozim na iny den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved prve to, a aspon si to vychutname normalne, mozno ani nijaka noc nebude :-D
Odpovedať
netreba, aj tak to na tebe dlho vevydrží :-D a svadobná noc bude niekedy inokedy, možno tak 2dni po svadbe :-D budem rada, že žijem.
Odpovedať
Profilova fotka
ale aj napriek tomu treba nieco pekne, nech potesime manzelickov, hoci nie priamo v svadobnu noc :-D
Odpovedať
mám pekné nohavičky :-D podľa drahého viac ani netreba, a ani tie nevydržia dlho oblečené.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?