Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zas svoj album pouzivam pre rodinu, s ktorou nie som, resp. pre znamych, ktori pozvani nie su, ale zvedavi ano :-) hlavne ta nasa webova stranka je fajn pre pozvanych zo Ziliny, aby mali sajn, kam idu a co sa bude diat :-)
Odpovedať
ako pridala som grtuláciu do albumu a niekto neregistrovaný napísal, že je úbohé obdivovať auto (napísala som "Krásna nevesta s krásnym autíčkou.") ako niektorý ľudia... asi škoda komentovať že?! :-D :-D :-D
Odpovedať
tak u nas je to tak, ze napr. buduca svagrinka nechce byt na webe, lebo ona ma strasne zavistlive spoluziacky a tie by ju poohovarali, ale ja sa nad takym nepozastavim mne je jedno kto co povie. inak idem na obed a potom do solarka tak zatial pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa uz nad komentarmi v albumoch nepozastavujem, doteraz som si naivne myslela, ze svet je predsa len dobry a mudry, ale uz tomu neverim, ak v nasej spolocnosti ziju takyto ludia, tak potom pomooooc buducnist, ja ale verim, ze vsetko sa raz cloveku vrati - dobre i zle
Odpovedať
rozmýšlam či mám dať k tým sviečkam ešte niečo. čo vy na to?
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tam mozno nieco dala, ale len take uplne mini, napr. priesvitne koraliky, tak na tu misticku
Odpovedať
také čo sú na silone navlečené?
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja neviem, ake su na silikone navlecene, ja by som si proste kupila balicek koralikov (hoc aj z umelej hmoty) a nasypala by som ich okolo tej sviecky
Odpovedať
jaj. lebo sú aj také koralikove reťaze, niečo ako na vianočný stromček len z malých korálikov.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze som to videla v inych albumoch, ja som napr. skusila omotat tenky farebny drôtik okolo tych mojic sviecok, vyzeralo to krasne, ale tazko sa to upevnovalo a tak to urobim tak ako som ti pisala, obraok mam aj v albume, ale my budeme mat malinke svietnicky na stoloch a len na hlavnom stole budu tie sviecky taketo
Odpovedať
vyzerá to skvele, nechám sa tebou inšpirovať. kde sa dajú kúpiť tie kamienky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ich kupovala vo velkosklade s kvetmi a dekoracnymi vecami v Ziline (tam som v podstate kupovala vsetko :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
krasne dobre rano, dalsi horuci den pred nami, mne sa v poslednej dobe zda, ze ten cas ide tak strasne pomaly :-)
Odpovedať
Dobré ránko, krásny slnečný deň prajem :-) mne sa to tiež vlečie strašne pomaly. a v našej izbičke začína už z rána pripekať. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nechapem, doteraz to strasne letelo a teraz sa to vlecie, ale asi to tak ma byt my mame kancelariu navrchu, cize nam tu pripeka zo strechy, klima nefunguje, nastastie je zatial slnko na opacnej strane, ale poobede tu bude otrasne
Odpovedať
ako keby niekto spomalil čas. včera som bola vonku okolo 1hodiny bolo tak strašne teplo, sa bojím, že 14. bude ešte teplejšie a fakt sa v tých šatách uvarím. a chudák Vili. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
treba verit len v to, ze sa to teraz "vyburi" a v juni bude trosku chladnejsie skusala som zistit, ake bude pocasie na 21., ale nepodarilo sa, este je asi skoro
Odpovedať
21.6.2008 môžu sa vyskytnúť zrážky a prehánky.
Odpovedať
www.meteo.sk
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, uz si mi to pisala, pride mi to ale dost nekonkretne, ja som sa skor snazila zistit, ako bude presne tam, kde budeme
Odpovedať
aha tak neviete ake pocasie bude 14juna hmmm? inak ahojte aj ja uz rozmyslam co bude ak bude tak strasne teplo :-| mne ten cas strasne uteka stale mame nejake veci v praci, ktore musime riesit a tak :-|
Odpovedať
14.6. má byť pekne slnečno bez zrážok. deň predtým sa môžu vyskytnúť zrážky.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja neviem, ak je to predpoved na cele Slovensko, tak si nie som ista, lebo si myslim, ze Slovesnko je geograficky dost rozlicne, asi po tom nebudem patrat a necham sa prekvapit
Odpovedať
a skadial viete taku predpoved? Z tej webky ja som tam nenasla taku dlhosiahlu inak dufam, ze nebude velmi teplo :-D
Odpovedať
toto má svokor od kamarát čo pracuje v meteorologickom ústave v Hurbanove.
Odpovedať
Profilova fotka
mne osobne by nevadilo, keby sprchlo tak ku veceru, aby sa trosku schladil vzduch, ale nerada by som nejaku burku napr. uprostred fotenia :-D
Odpovedať
súhlasím, na večer by schladenie vôbec nevadilo.
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat hostinu na Zempl. Sirave a ta ma tendenciu v teple stiahnut mracna a moze byt burka, ale to je jedna z tych mala veci, ktore neoplyvnime, tak sa tym uz ani netrapim, hoci som si ista, ze sa okolo toho bude dost spekulovat :-)
Odpovedať
tak ja mam v KE a dufam, ze aspon na foteni nebude prsat :-D :-D
Odpovedať
no Dunaj tiež stiahne všetky mračná =-) ale veď uvidíme čo bude, aj my musíme mať trochu prekvapenia. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?