Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej , ake mile, iste ste mu spravili radost, asi ste dobry kolektiv
Odpovedať
hej sme dobry kolektiv okrem toho, ze zabudli na moje narodky :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, mali plnu hlavu toho, ze ostatni mali volno :-)
Odpovedať
ale to nevadi ja som svoje narodky zatajila az teraz sa to dozvedeli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak si to mozno nabuduce vynahradia dvojnasobne :-)
Odpovedať
ahojte, ja som bola obehnut mesto. možno budem robiť záskok vo svadobnom salone v auguste a septembri ak to šef schváli, ale aj to je niečo. takže sa mi črtá príležitostná brigáda. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, a aka pekna, v svadobnom salone :-)
Odpovedať
jj, sa nechcem predčasne tešiť, ale bolo by to fajn. :-) zajtra má Vili narodeniny, viem, že by chcel pc ale na to nemám. čo mu mám vymyslieť. neakú drobnosť čo by ho potešila. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to ja netusim, ja mam vzdy problem s darcekom pre Ivka, on nikdy nic nechce a nepotrebuje a ked si neviem poradit, tak mu kupim kvalitne vinko
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ako sa mate? som sem uz davno nezavitala, nejako nestiham :-| a s tymi darcekmi aj ja mam vzdy problem, nakoniec kupim vzdy nieco prakticke ;-)
Odpovedať
aj ja som za vinko ja tiez nikdy neviem co kupit :-)
Odpovedať
hm... Vili je skôr na pivo. a naši mu kúpili malý súdok s pohármi takže to je pasé.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, ja aj viem, co by potreboval, ale ked mu to kupim, tak bude dudrat, lebo by mu trebalo kosele do prace a to je vec, ktora nanarodeniny nepotesi :-) tak radsej vinko :-) alebo slivovicku alebo nejaku inu kvalitnu palenku, ak nie je na vino
Odpovedať
ešte niečo vymyslím. dnes som doniesla nohavice z čistiarne som sa bála, že zmenili farbu. sem tam sa to môže stať, ale našťastie sa tak nestalo. tak keď už sú nohavice skrátené a čisté, navliekli sme drahého komplet do celého obleku. strašne mu pristal, my zakázal dať fotky na net, ale veď o pár dní už bude svadba tak dám potom. rozmýšlam, že sa za tú chvíľu strašne spotil. neviem či mu nemám predsa len kúpiť košelu s krátkym rukávom a tú s dlhým bude mať len počas obradu a na fotení.
Odpovedať
Profilova fotka
ranko sa tesim, lebo mame uz zajednane auticko, neviem, ktore presne bude, ale obe su krasne - mercedesik S a nejaka audinka, juhu, uz som sa bala, ze nebudem vediet, ktore bude :-)
Odpovedať
ahoj :-) dnes máme pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
mam byt velmi teplo, to mne az tak dobre nerobi, ale tu v ZA sa rano aj mracilo a je dost dusno, tak asi bude aj prsat, ale to nevadi, ja sa vytesujem z toho auticka :-)
Odpovedať
ti verím, ja by som sa tiež vytešovala. ja sa moc neteším na horúčavy, naša izba je v rohu paneláka. celý deň na ňu pečie. v lete je to tu na nevydržanie. :-( Mirka, Ivko bude mať dlhý alebo krátky rukáv? ja dám Vilimu pod sako krátky, len na fotení bude mať dlhý rukáv. včera skúšal komplet oblek. mal ho na sebe max 15minút a chudák sa strašne spotil.
Odpovedať
Profilova fotka
bude mat dlhy, sam to tak chcel, je zvyknuty, ale iste sa spoti, lebo chce pod koselu aj tielko, v podstate ma obe dlhe, aj popolnocnu, zda sa nam to viac vhodne, ale isto bude jeden z mala, co bude mat dlhy rukav, ale mne to pride vhodnejsie, obaja sa budeme potit :-)
Odpovedať
ako mne sa tiež viac páči košela s dlhým rukávom. ale je zbytočné ho trápiť s tým. a potom nechcem aby stále sledoval, či nemusí meniť košelu.
Odpovedať
Profilova fotka
mna ani nenapadlo, ze by ju mal menit, osobne si myslim, ze sa velmi nespoti, ale neuvazovala som nad tym a ak sa prezlecia kvoli foteniu, tak to mas potom vyriesene, hoci neviem, ci na kratky rukav pasuje vesta
Odpovedať
Profilova fotka
nepasuje...vyzera to smiesne, teda aspon podla mna... ;-) ale myslim, ze spotene budeme aj my, hoci nebudeme mat ziadne rukavy... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave, ale osobne si myslim, ze sa to da zvladnut, teda aspon u nas bab, ja mam telovy puder, ktory mi dost pomaha aj bezne v lete a keby bolo celkom zle, my v penzione mame izbu, tak poslem fesaka, nech sa schladi, on zas nejako extra tancovat nebude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
heeej?? aky to je puder... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja pouzivam Oriflame, a tam su rozne aromaticke pudre, podla vone, aku pouzivam si mozem vybrat aj puder
Odpovedať
no Vili on sa potí nadmerne, takže ho tej košele ušetrím. dám mu ju len na fotenie. a na obrade bude mať potom už komplet oblek a pod tým to nie je vidieť.
Odpovedať
Profilova fotka
a mas pre neho aj vestu?
Odpovedať
mám aj vestu. je pravda, že s krátkym rukávom nevyzerá najlepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak ju mozete puzit len obrad a fotenie :-)
Odpovedať
samozrejme :-) kde by sa dal kúpiť taký veľký rám na obraz aby sa tam zmestili aj gratulácie od hostí? inšpiračná foto je v albume.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?