Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to suhlasim, stastna nevesta je krasna s akymkolvek ucesom
Odpovedať
ten účes so svadby mi robila kaderníčka ku ktorej idem aj teraz. mne sa ten účes veľmi páčil. ale asi si dám rozpustené, ako tak pozerám tú fotku šiat, tam mám vlasy v cope a nevyzerá to bohvie ako dobre. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ak mozem svoj nazor, ja si myslim, ze k zobenym a nadychanym satam, by uz malo ist vsetko jednoduchsie, uces, doplnky a tak k jednoduchym zas nieco vyraznejsie
Odpovedať
moje šaty majú bohatú sukňu, korzet je vyšívaný gorílkami, horný a dolný kraj korzetu je lemovaný zirkónmy. tak neviem nakoľko je to zdobné. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, rozpustenejsie...mas krasne vlasy, budes uvolnena ako vila a nie stiahnuta damicka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze dost, nie je to to klasicke, hladke a rukavicky mas tiez v podobnom style?
Odpovedať
rukavičky som ešte nevybrala, to až na poslednej skúške. v salone je ich viacej druhov, veď pofotím a uvidíte. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja zas riesim dazdnik, nikde neviem zohnat pevny velky so svetlymi farbami, vseda maju len taky na depku
Odpovedať
ja som videla len slnečník, taký biely. ale to ti asi nepomôže. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ee, to chcem keby nahodou prsalo, najradsej by som nieco velke a pevne, ak by fukalo a svetle, ako mam v albume, kamoska v holandsku mi posala, ze take tie duhove ako tam ma, su u nich na kazdom rohu, ale u nas ani paru a ked pridem do obchodu, tak mi ukazuju otrasne farby a to potom, co im poviem, ze chcem svetle a potom vyzeram ako idiot :-)
Odpovedať
to yvetta: No, u nas ve Skalici :-) je taky zvyk, ze u hlavneho stolu sedia okrem nas rodicia, stari rodicia a krstni rodicia. to bude este zabava so zasadacim poriadkom :-( zatial som robila len priebezny a uz som mala reklamacie, ze preco oni sedia tam a ti tam a preco sme tych posadili k tym a tychto musime presadit. ako keby sa na svadbu slo sediet
Odpovedať
Profilova fotka
a to sa vsetci za ten hlavny stol vojdete?
Odpovedať
Článok sa načítava...
vojdeme, budeme mat take veelke siroke U a aj miestnost je velka. Pekne nam to vyslo, ze obaja budeme mat za hlavnym stolom rovnaky pocet hosti, tak to bude sumerne.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ak mate rovnaky pocet, tak je to fajn, ale ja som si tym poradit nedokazala a tiez som chcela, aby niektori nesedeli od nas tak daleko a pritom na nas ani nevideli, ale U je v tomto smere fajn
Odpovedať
Profilova fotka
ake vselijake zvyklosti su, co?? no ja osobne by som kvoli konkretnym vztahom v nijakom pripade nesuhlasila, aby s nami a rodicmi sedela za hlavnym stolom draheho krstna...to je jedna z tych, ktoru trpime len kvoli slusnosti a pokoju v rodine... :-| aj raz draheho mama nieco take spomenula, ze krstna bude sediet s nami, ale som si myslela, ze sa mi to len zamarilo, ale ako tak citam, zas az take nerealne to nie je...do kelu, dufam ze sa necrta dalsia komplikacia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vyhovor sa na nedostatok miesta a siroke saty, ktore ked sa zatiahnu alebo potrhaju, tak sa platia vysoke pokuty :-D
Odpovedať
nie tak u nas v ziadnom pripade neceme tolko ludi za hlavnym stolom uplne nam stacia rodicia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no budem to musiet fakt asi nejako takto zahrat...kokso, ze ja som nesla na mauritius alebo do las vegas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chi - chi, ja som tiez rada, ze ta miestnost nie je taka siroka a okrem toho, keby som chcela nieco s niekym na konci stola, bmusela by som kricat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kokso, co sa tu clovek vsetko nedozvie...ale aspon budem pripravena a nebudem hladiet ako tela na nove vrata 8-)
Odpovedať
to ericca: si mladá krásna nevesta, nechaj si vlasy rozpustené, maximálne tak ako hovoria kočky, mierne zapnuté, žiadne výčesy a drdoly ;-) ..mne tiež povedala kaderníčka, že aj sa dnes už tak nevypínajú vlasy ako predtým a že skôr sa aj nevesty česú tak, aby boli prirodzené a vypadali mladistvo, to vypínanie pridáva vek... ... a k rukavičkám ...ak to ladí s modelom šiat a sú topánky zatvorené, tak možno aj áno, ale ak je otvorená špička tak asi nie a navyše pridávam sa k názoru, že v júni pri 30C to nebude asi to pravé orechové:))))
Odpovedať
ďakujem za názory, uvidím čo mi navrhne kaderníčka a potom sa rozhodnem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko :-) nejak to tu cez vikend viazne :-) ericca, ten uces, co si dala do albumu ako novy,co ma ta blondinka je uplne super, tie drdoly vzadu ta podla mna len urobia starsou ;-)
Odpovedať
Dobré ránko :-) to asi lebo cez víkend každá niečo robíme. ja som bola na záhrade, ty si zdobila medovníčky... podarili sa, by som ti ich pojedla :-D som zvedavá či sa to bude dať vyčariť na mojej hlave. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
urcite to nebude presne to iste, ale rozhodne by som volila rozpustene, resp. polorozpustene mne sa dnes snivalo, ze v piatok pred svadbou moj zlatusik vycuval, sa zatajoval a svadba sa zrusila :-(
Odpovedať
ak sa ti to snívalo tak sa to už nestane ;-) to je môj názor. mne sa čoraz častejšie sníva o svadbe a vždy mám iné krásne šaty s vlečkou.
Odpovedať
Profilova fotka
to mas stale pochybnosti o tych svojich satach? :-) ja si ani nemyslim, ze by sa nieco take stalo, len ma to prekvapilo, lebo to bolo prvy krat, co sa mi o svadbe sivalo - to ale mozno z toho cukru, co som stale olizovala tu pielkovu penu :-D ked som rano hovorila o tom sne ivkovi, tak si zo mna utahoval, ze ved aspon by bola zabava :-) ja som ale mala fakt hlupy pocit, kedsom sa zobudila a este aj prsalo - teda v tom sne, a nie tak ze burka a prejde, ale ze cely den bolo velmi skaredo :-D
Odpovedať
ani nie pochybnosti. ja si myslím, že ak by som mala hociaké iné šaty aj tak by som stále vymýšlala či nenájdem krajšie. :-D ono je to také nepríjemné, keď sa zobudíš s pocitom, že ten sen bol skutočný. nemám to rada. mne sa to stalo, akurát, že sa mi snívalo, že som viliho podviedla. tiež som mala taký hlúpy pocit ako keby sa to naozaj stalo. samozrejme, že ma vysmial s tým nech sa takýmo blbosťami nezaťažujem. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme to otocili na sandu, ale v kutiku dusicky som si aj pomyslela, ze co ak sa nieco take stane... ale uz to neriesim :-) ja som sa uz naucila, ze ak si nieco kupim alebo vyberiem (a nemusi to mat suvis so svadbou), tak sa uz to takej veci viac nepozeram, pretoze nechcem mat pochybnosti, resp. sa zamyslat nad tym, co moze byt inak. Ja som si saty pre istotu na sebe ani neodfotila, zabudla som, ale teraz som rada, lebo sa uz neviem dockat, kedy si ich znova obleciem, pamatam si ten pocit, ked som ich na sebe mala :-) Som si uz dohodla aj skusku, som rada, ze mi vysli v ustrety a mozem prist, edy to mne vyhovuje, vhladom k tomu, ze si budem musiet vziat dovolenku :-) a daju mi ich pravdepodobne domov uz vo stvrtok, co je uplne genialne
Odpovedať
ahojte holky u nas ma v praci nas teamleader narodky tak sme mu oblozili kancel takou vyzdobou je to sranda :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?