Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a gelove treba stale dorabat?ja kvoli robote nemozem dlhe nechty.umele mi mozu odpadnut?
Odpovedať
tak ja budem rozchadzat topky asi tyzden pred svadbou inak davam si robit gelove tiez trutka to zavisi od kvality prace kozmeticky ako ti budu drzat a tiez od toho ci budu prilis dlhe = ja si davam take normalna dlzka aby mi moc nezavadzali ... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave, normalna dlzka je dolezita, najma ak si est v piatok vecer idem zdobit miestnost, gelove proste pouzijem len raz ak bude treba a pockam kym odrastu, umele v ziadnom pripade tie gelove vlozky mam aj ja, ale ake gelove kruzky? kde sa to da zohnat a co je este dobre na otlaky, resp. ich prevenciu?
Odpovedať
Profilova fotka
ja to mam od znacky scholl,gelove kolieska mozes si ich nalepit do topanok kam chces.ja ich asi pouzijem pri malicky,mozno.6 v jednom baleni.a je take nieco aj nad patu,ked ta dotlacia topanky.maju to v drogerkach,aj v lekarnach. a ono to nevyzera zle ked tie gelove nechty vyrastaju?
Odpovedať
Profilova fotka
asi vyzera, ale to mi je uz po svadbe jedno, nejak to prezijem :-) a dik za radu
Odpovedať
ja mam gelove vložky aj gelove kružky do topanok. som zistila, že mňa tlačia topánky na kraji a tam sa nedá nič dať. ešte ich trochu roztiahnem a uvidí sa čo bude ďalej. Mirka, ako tak rozmýšlam, myslím, že by som sa mohla aj roztrhnúť. keždému nevyhoviem. drahému vyhovujem, má ma rád takú aká som a to je hlavné. no nie?!
Odpovedať
díky moc za poradenie- tie gélové polovložky si určute kúpim:)))
Odpovedať
Profilova fotka
ved prave to ti pisem, len to treba svokrovcom odargumentovat a oni to bud prijmu alebo nie, ak nie, uz s tym nic neurobis, ale je lepsie povedat, co si clovek mysli, resp. citi a aky ma nazor, lebo potom su vztahy zle kvoli domyslaniu, ja radsej poviem rovno, ale ja som taka povaha, ja by som nevedela tak fungovat, vdaka bohu na buducich svokrovcov, a hned aj klopkam na drevo :-)
Odpovedať
tak ak nechceš dorabať gelové nechty nechaš ich jednoducho odrásť, postupne ich ostriháš. vyzerá to trošku škaredo.
Odpovedať
konečne som dostala brigádu, a možno ju budem môcť vykonávať aj počas školy to sa ešte uvidí. je to 38sk/hod alebo 4sk/ks v tlačiarni.
Odpovedať
aj ja som taka ako Mirka a tiez narovinu poviem nazor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem ericca, a aka brigada to je? ono je to asi skusenostami, tiez som si presla kadecim a uz nemam chut sa na nic hrat, lebo to k nicomu neviedlo, iba ja som sa trapila, som stastna, lubim nastavajuceho a svokrovci mozu byt za to vdacny, milujem ho viac ako svoj zivot a to je pre rodicov asi to najdolezitejsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja sa snažím svoj názor pred svokrovcami nevyjadrovať. vďaka môjmu veku si nemyslím, že by to bolo vhodné a neviem sa zbaviť pocitu, že ma neberú vážne. no a potom si nedám pozor na jazyk a ľutujem, že som nebola radšej ticho.
Odpovedať
tak ja som sa naposledy tak priamo vyjadrila svokre, ale nepacilo sa to niektorym v ich rodine, ale to uz nie je moj problem = ja radsej priamo ako sa potom pretvarovat :-|
Odpovedať
mne drahý poradil, že pri jeho rodičoch je najlepšie sa do nich nestrať a nevšímať si ich. tak sa snažím toho držať.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky...takze nechtiky si davam gelove...polovlozky do topanok som si kupila gelove, ale s nimi je to pre mna horsie ako bez nich...tak neviem... ericca, ja by som tie nohavice tiez odniesla...sak nielen my mame byt tip top, ale aj nase drahe polovicky!!! neviem, preco to svokra povedala, mozno jej by to bolo fakt jedno a mozno tiez mala pruh cez saty :-D baby, bola som pozyvat rodinu a som dost zhnusena, zhrozena, sklamana a normalne mi bolo aj do placu...k fakt blizkym ludom som prisla, isli sme osobne, hoci je to daleko, dali sme pozvanku a reakcia? hm pekne a teta aj so sesternicou odisli kukat telku do inej izby, len ujo s nami zostal sediet a dnes som sa dozvedela, ze asi pridu len teta s ujom, lebe sesternice su urazene, ze neboli pozvane aj ich chvilkove znamosti...kua, ale ved preto som tam bola osobne, aby sme sa dohodli, lebo nie je dost miesta na hlavne menu pre vsetkych na sedenie, preto som im chcela navrhnut, aby ich frajeri dosli po deviatej ako vsetci nasi kamarati...no k tomu ako vidite sme sa ani nedostali, kedze sa zobrali a odisli prec...verte, aj chut ma presla to s nimi riesit...ani len slovkom sa ma nespytali na pripravy alebo nieco okolo svadby... :-( a teraz su urazeni...
Odpovedať
Profilova fotka
vies ericca, ty by si svoj vek nemala zohladnovat, lebo ty v tej rodine niesi za dieta, ci studentku, ale za manzelku, bez ohladu na vek, mozno ak by si svoje nazory vyjadrila otvorene, tak by zacali, ale tazko posudit, predsa len je tam generacny rozdiel ja budem vzdy taka, som tak spokojna, vela som si preskakala, kym som sa tu dostala a mozno ma kazdy svoj cas, i ty
Odpovedať
pepii tak to bolo fakt "milé" odísť od návševy, ktorá si dá tú námahu presť takú diaľku. ]-( ti verím, že ťa chuť prešla. ale zas pozri o to menej starostí. vykašli sa na to.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, mas uplnu pravdu...ono to chce asi len par dni a zvyknem si na to...len ma to trocha prekvapilo a sklamalo...kecam, dost ma to sklamalo... :-( nechapem, ako sa moze niekto urazat...to je nespravodlive, vsak to je hlavne den mojho draheho a mna, tak preco nam ho ini kazia a my predsa mozme pozvat koho my chceme tam mat, no nie?? a tiez co nam fiancie a kapacity dovolia...oni mozu byt len a len pocteni...tiez sme mohli aj na Mauritius ist a im poslat len sms, ze sme sa zobrali...
Odpovedať
vies peppii niektori ludia si take veci nevazia preto aj ja mam bratranca a sesternicu s ktorymi sa vobec nebavim a tych ani nepozvem na svadbu no blbe :-|
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta, aj my mame takych...nejake rodinne spory a uz niekolko rokov sa nestretavame, ale konkretne od tychto, co spominam, som to necakala...s nimi sme si fakt blizki, som cakala, ze sa nejako dohodneme, aby boli vsetci spokojni...ani ma NENAPADLO, ze nas vlastne uplne odignoruju...to je este pekny vyraz...a nakoniec sa urazia...je mi to az smiesne... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
pepii, je to dokazom ubohosti a ziarlivost, nechaj tomu par dni a vykasli sa na to, je to nas den, ak to niekto neberie ako my a nechape nase moznosti, nema tam ani co robit, dolezita je na takej udalosti laska, pohoda, zabava a porozumenie, ja osobne som povedala. ked sa objavila kadejake reakcie, ze chcem na svadbe len tych, co chcu naozaj prist viem, ze cloveka mrzi, ak sa ho blizka rodina nepyta na pripravy, nestara sa a nazujima, netesi sa a tak, to je bolave a cloveka to sklame, ale s tym nic neurobime a ak sa kvoli tomu budeme trapit, budeme mat na nas velky den vyrazky, kruhy pod ocami, vrasky, budeme blede a unavene a to predsa nechceme je to nas den, den oslavy nasej lasky, tak sa tesme z toho, ze mam po boku cloveka, ktoreho lubime, ktory lubi nas a je nam oporou
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, a zabudla som, pozvanie na taku udalost, danie najavo, ze si cloveka vazima preto sa aj s nim chceme podelit o nasu radost je pcta, ak si to nevazia, nezasluzia si tam byt :-)
Odpovedať
aj tak su najlepsi bratranci maju totiz kratsi cas partnerky a vobec ich ani nenapadlo zavolat ich na svadbu proste to pochopili okamzite...myslim si, ze s holkami je to horsie = chlalani to beru v pohode
Odpovedať
suhlasim s Mirkou, ze ked si to nevazia nezasluzia si tam byt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, pekne si to napisala, velmi pekne, mas pravdu...len v takychto chvilach si vzdy poviem, ze preco som ja taka blba a zaujimam sa o druhych, co citia, ako sa maju, ci ich nieco netrapi...a oni mi potom os..u chrbat :-| ale vykaslem sa na to a budem si dalej uzivat pripravy na ten krasny den a vsetci takyto ludia su mi ukradnuti...paradox je, ze oporu a pochopenie a zaujem, ktory chladam u rodiny, nakoniec najdem tu, medzi vami... DAKUJEM BABULKY...ste mi zlepsili naladu x-)
Odpovedať
Pepii uplne s tebou suhlasim a mam podobny problem - jedna tetka mojho draheho sa urazila, ze ju chceme posadit za "normalny" stol, ze ona chcela sediet u hlavneho (!), pritom to nie je jeho krstna. a to sme tam este neboli zaniest oznamka, chystame sa tuto sobotu a uz teraz mam bolest zaludka, pretoze ideme pozyvat aj otcovu sestru s rodinou, ktorej sme uplne ukradnuti, ani raz sa mna ci nasich nespytala ako idu pripravy apod. vobec sa mi k nej nechce ist a najradsej by som ju nepozvala vobec. lebo ako ich poznam, tak aj na svadbe budu sedoet s muzom ako dve nadute papuce :-( tak teraz co? je to otcova jedina sestra a ja teda budem za pokrytca... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nie je za co :-), ja nabuduce :-), na to tu sme :-D, ono rodina je casto takto zradna, stava sa, ale clovek sa otrasie, ja osobne si myslim, ze si si na tych neprajnikov a zavistlivcov v ten den ani nespomeniem a budem si uzivat tak ako sa patri :-)
Odpovedať
treba si to poriadne užiť nedať si nikým kaziť deň na ktorí sme sa tak dlho pripravovali. ak si nevážia pozvanie, tak nech ani neprídu. človek sa snaží vyhovieť každému ale nedá sa to.
Odpovedať
monulicka aj ja mam taky problem pozyvam jedineho otcovho brata a to jeho zena a ich deti sa nam ani na ulici nepozdravia =chapes, ale viem aj to, ze jeho deti nepridu..., ale on so zenou pride tak to nejako prezijem on je v pohode a zena trosku mimo, ale da sa, keby prisli aj ich deti tak by ma asi porazilo :-D a este k tomu hlavnemu stolu nemaju tam sediet len manzelia a ich rodicia o ziadnych krstnych neviem :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?