Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som rada, ze to uz mas, celkom rychlo:-) dufam, ze nieco vyberiete :-)
Odpovedať
Mirka tak to vyrieš dodatočnou zmenou mena. a je to blbosť s tým občianstvom podľa mňa. a tiež nechápem ako je možné, že všade platí niečo iné. my máme občianstvo slovenské. tak tomuto fakt nerozumiem. mimochodom kúpila som si krásne popolnočné topánočky, zlaté. doslova. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ved som sa pytala aj na tu dodatocnu zmenu, ale nejak nic, mam este dnes zavolat a poviem jej, co som si sama pozistovala a uvidime, co na to povie das ich do albumu? :-)
Odpovedať
mne sa to strašne nepáči,že všade platí niečo iné. ja som s tým nemamli problém ani na jednej matrike. to už čo je za sistém. ináč aj baby v tej téme. každá to musela riešiť inak. :-/ hej,ale až keď budem v kn, tu v ba nemám ako
Odpovedať
Profilova fotka
nemusim tu pisat, ako som kvoli tomu nas...a a zas mi tam nikto od rana neberie telefon
Odpovedať
tak to je milé. skús mail ak majúalebo fax. k nim sa treba dobýjať a ešte ony budú urazené, že ich s tým otravuješ 8-( no ochota. ja som takto pochodila tiež pár krát. síce nie na matrike, ale tiež to na...e
Odpovedať
Profilova fotka
nemaju email, boze Trebosov je strasny zapadakov, jedna pani robi na kazdej matrike a este ktovie co ine, a tak prebera telefony len ked ide "okolo", ja nie som typ, co si len tak necha ten ton, ze ja otravujem niekoho niecim, co je jeho naplnou prace a za co je plateny aj z mojich dani!!!! Len nech ma na...ú ešte viac a budem volat priamo primatorovi a stazovat sa
Odpovedať
možno by to nezaškodilo, konečne by sa uvedomili. ináč nič nové?
Odpovedať
Profilova fotka
je to tam jedna banda, hladam nekoho, kto tam ma nejaky kontakt nove velmi nic, v podstate sa teraz zaoberam len tymto a rigorozkou, na svadbu je aj tak uz skoro vsetko hotovo, akurat cestujeme domov na vychod, maly by byt aj nejaka opekacna na relax, , tak sa tesim, mame sa stretnut s kameramanom a v nedelu mame predsvadobne fotenie, tak som zvedava
Odpovedať
kameramanovi by sme sa mali ozvať aj my, natočiť tú prechádzku v prírode. dá sa to aj dodatočne, ale ak sa to stihne teraz tak by som mala aspoň čo robiť. :-D už iba mesiac, sa naviem dočkať a je my ľúto, že bude po všetkom. ak sa podarí možno zoženiem brigádu alebo aspoň spravím vodičák.
Odpovedať
aj ja sa neviem dockat inak caute tak my asi nebudeme mat ziadnu prechadzku = myslim predvideo nejako ma to nelaka ja mam predstavu, ze tam dame nejake foto atd...estte sa dohodneme s kameramanom ako ten zaciatok bude vyzerat, ale urcite sa mi nechce robit to predvideo som dost leniva :-D a ani na tom moc casu nemam :-S
Odpovedať
a ako by si chcela mať ten úvod videa? máš neakú predstavu?
Odpovedať
Článok sa načítava...
mam nejaku predstavu s fotkami od detstva, ale este to musim doladit s kameramanom a uvidime ako to spravime a co este k tomu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiez nechcela nejake klasicke detske foto na uvod, alebo nieco podobne, ale skor neico vtipne a mile, nieco ako "nas pribeh"
Odpovedať
ja chcem prave mat nejake detske foto nie vela len jednu dve a potom nejaky prechod ako to vsetko zacalo, ale to este nemam premyslene :-| :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez cakam, ze iniciativa a napad vyjde od kameramana
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej baby, tetuska si predsa len dala povedat a po sobasi prideme, vypiseme tlacivko a bude to dokonca bez poplatku :-D
Odpovedať
Mirka super! :-) no mne sa páči ako má spravené video sestra, kameraman je ten istý. najprv dal 5fotiek sestriných, 5švagrovích, 5 spoločných a krátky film "ako top začalo" a tam sa prechádzajú pri jazere. podľa mňa je to pekné.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mali sme ale krasne pocasie cez vikend, velmi teplo bolo, co? Konecne sa mozem rozpisat, ale vidim, ze to tu cely vikend spalo. My sme boli doma na vychode, takze som nestihla ani PC zapnut, ale boo vyborne, absolvovali sme predsvadobne fotenie, co bola parada a dobre sme sa pri tom bavili, uz sa neviem dockat tych fotiek. Az nas odniekial vyhanali, ze je nebezpecne sediet tam, kde sme sedeli :-D Dnes ale cestujem naspat na vychod, tak neviem, ci sa podari byt tu s vami, ale vo stvrtok som hned naspat :-) Piekli sa medovnicky, cast je vyzdobena len tak cukrikmi, ale krasnymi, na spapanie a tu druhu cast ozdobime krajsie a rozdame vsetkym, co pridu do kostolika gratulovat :-) Niektore hodim do albumu :-) Ako sa mate???
Odpovedať
ahoj Mirka medovnicky su super videla som v albumiku ja cez vikend som mala rozbroje so svokrou no blbe - nastastie som v Prahe a ona na SR, ale inak koniec takto mesiac pred svadbou je to tragedia 8-( ]-( som z toho znechutena a ani do svadby sa mi nece |-|
Odpovedať
Ahojte, ja som mala cez víkend hody, sadili sme planty, odopávali, opalovala som sa, synovca som zobrala na kolotoče a tak. naši sa hádali so sestrou klasika :-D ja som voči tomu už imúnna. stredu alebo štvrtok by som mala mať výsledky od lekárky, ak mi nič nezití pošle ma k alergologičke. ďalšie testovanie :-S . bola som vyskúšať šaty v Nicole v Auparku. Pronovias Domingo biele skoro som ich rezervovala ale keď som uvidela cenu rýchle som odtiaľ zdrhala. :-D len 17.990,- 8-) skoro ma kleplo, ale som spokojná aspoň som ich mala na sebe. :-p kúpila som si topánočky, idem dať do albumu a svokra nám kúpila figúrky, tak použijem aj tie aj sestrine. :-p
Odpovedať
no cafte tak som sa konecne zmierila so svokrou tak pohoda, ale bol to dost sok :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
yvetka a prečo ste sa vôbec pohádali??? :-.
Odpovedať
ale kvoli ludom okolo niekedy vedia ohovaraci urobit strasnu neplechu no blbe :-( :-| inak topanky pekne no a postavicky ja moc nemusim :-)
Odpovedať
koľko ľudí toľko chutí ;-) mne sa páčia oboje, tak ich niekam dám, ale na hlavnej torte budú tie od sestry, tie sa mi páčia viac :-p ľudia ohovárajú aby sa nemuseli zaoberať vlastnými problémami a chybami, kašlať na nich.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak ten vypadok ma normalne vystresoval, cely den suchoty :-) ja som uz doma :-D :-D :-D idem sa pokochat do albumov a zajtra pozdobim zvysne medovniky :-) joj, dufam, ze ja sa uz s nikym pred svadbou hadat nebudem, je to dost neprijemne takto kratko pred nastrbit vztahy sa ku mne dostali Ivkove fotky ked bol malinky, tak sa nich dobre bavin, taky zlatusik :-)
Odpovedať
no to mas super Mirka, ze nikto ti nenastrbi vztahy je to blbe, no ale co uz nic sa neda robit stalo sa to...nejako to aj prezijeme, len aby bolo zdravie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hlavne, aby ste si to dali do poriadku ;-) ja dufam, ze sa s nikym nepohadam, to by som neprezila, ja radsej budem riesit tie dataily, z ktorych sa skoro kazdy smeje :-D a potom sa vyhnem vyostreniu situacie, po tomto vikende som sa zacala straaaaaasne na tu svadbu tesit, tesila som sa aj predtym, ale nie az tak, a ked sme mali vcera to fotenie, to bola parada
Odpovedať
ja sa tiez modlim, nech sa s nikym nepohadam. dnes sme sa bavili o clanku v novinach, v kn chcu kontrolovat chodcov policajti, ako chodia cez cesty a tak, svokor samozrejme obhajoval vodicov a nadaval na chodcov, ze skocia pred auto atd, a ja zas naopak aj ked clovek stupi na vozovku vodic ani nespomaly. tak svokor utrusil taku poznamku, ze mu stale protirecim, ale ja uz som raz taka, vzdy si poviem svoj nazor. :-p baby mozno budeme mat garzonku, nechcem sa tesit predcasne, lebo este nie je iste, ci dostaneme uver. ale bolo by to strasne fajn. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez riesime, ze co s bytom, nejak nam nevychadza aj pozemok aj najom, tak asi predsa len pojdeme k babke :-S , hoci byt sami je byt sami ericca, tak mu stale neprotirec, lebo mozno ma aj pravdu, ja nesofer som si uz neraz vsimla, ze ti chodci vobec nedavaju pozor a narobia problemy vodicom viac ako sebe :-D kolko stoji v KN taka garzonka?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?