Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :) tak mi sme uz naspat v BA :) zasnuby dopadli celkom senzacne :)
Odpovedať
takze vsetko ok?
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko: myslim, ze ano ;-)
Odpovedať
ahojte. ja mam tiez svadbu v juni.. resp. by som chcela mat. Vidim, ze s pripravou treba zacat dost skooooro:) vsetkym vam drzim palce, baby. My sa na to so snubencom velmi tesime.. uvidime ako to bude s financiami, kedze si to platime samy (viac menej). Zatial som pozrela zopar restik a momentalne vyhrava Csarda a Limbach.. tak este chcem pokukat Pezinok, Pegas.. velmi by som to chcela vonku.. (myslim hostinu). Ale to robia jedine v Kamile a to je totalne full. Jedine ak by som to chcela mat v piatok. Len neviem.. co si myslite o piatku? Velmi rada zoberiem nazor aj od niekoho ineho.. :) tak pekny den x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cuca: no to je len a len na vas, kedy budete mat svadbu :) dnes uz su svadby nie len v piatok ci v sobotu, ale v hociktory den v tyzdni. Ja som za sobotu hlavne preto, ze je to den volna, ludia si nemusia brat volno /samozrejme su aj ludia ktori cez vikendy robia../ a tak.. ale ak vam piatok vyhovuje, tak potom by to malo byt uplne ok :)
Odpovedať
cuca78 no piatok 8.8.08 je nahodou super!!!! sice to uz nie je jun, ale zasa si to drahy lahko zapamata a myslim, ze je to aj sviatok, ale ista si nie som
Odpovedať
aa to nechcem 8.8. to pride hrozne velke klise 8-) a na datumy je moja polovicka skor ako ja... x-) jedine ze 6.6.2007 :-D fakt neviem. uvidime este ako dopadnem v ostatnych restikach.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj aj ja som Jun... pozeram a citam..no teda.. ja osm na matriku uz volala ale tiez ma enchceli este zapisat ale ma ist koncom decembra tam ..saty uz mam vybrate a rezervovane.. restiku ci hotel prave posielam emaili na moznosti a cenove ponuky.. poobzerane co sa tyka pripravmam uz dost veci ale asi ako vy len si robim prehlad..drzim nam place..nech nam to vsetkim vijde.. 8-)
Odpovedať
:-D :-D no klise, neklise, ked uz piatok, tak nech je to niecim vynimocne........... ]-( a slecna sejakova, vitam ta medzi nami junovkami, idem omrknut albumik, nech viem, co vsetko si si vysnivala
Odpovedať
sejakova no a hned reagujem Octubre saty isto zozenies, ale myslim, ze budu v dezolatnom stave, lebo ide o dost poziciavane a oblubene satky, zvlast este aj to, je to kolekcia spred dvoch rokov myslim....
Odpovedať
Profilova fotka
sejakova: jeej, mame rovnaky termin :)
Odpovedať
Profilova fotka
BEBECKO neboj sa ty o mna ja som si saty zohanla..a su urcite oblubene aj ked som ich an vela nevestach envidela..a co ze je to kolekcia spred dvoch rokov.. budem to mat vysite na chrbate?..myslim ze su fajn uz som ich mala na sebe a neboli v zlom stave a si myslis ze bude po mne kazdy svadobcan behat lupou? kazdy bude pozerat na nas aky sme stastny :-) takze hlavu hore a hladaj aj ty svoje nadejne a najkrasie saty 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ninny a nevies mi poradit ako je to zo zhananim restauracie.. uz je asi neskoro ale nevedela som rozpohybovat draheho aj s jeho matkou :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sejakova: nikdy nie je neskoro! :-) No ja som to mala urcite jednoduchsie ako budes mat ty, pretoze svadbicka bude v malom meste, co Bratislava je ovela vacsi - cize bude ovela viac moznosti. Skus podla toho ako to chces /ci vnutri, ci vonku/, kolko ludi budete mat - podla toho hladaj zariadenia z vhodnymi kapacitami a tak.. v ktorej casti ba chces mat hostinu porozmyslat, a potom podla ceny. Napriklad ja som mala stuzkovu v Restauracii Apollo a v ten isty den tam bola aj svadba.. A vraj tam je celkom fajn, my sme sa nestazovali tiez.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute holky, vitam nove junovky, ninny gratulacie k zasnubam, tak to je fajn, ze to dobre dopadlo...my sme ani nemali take oficialne, ale tak zase ani sme nechceli, iba my dvaja a potom sme povedali nasim na druhy den sme isli s mamcou s kytkou a xixi ta sa tesila a frajerovi rodicia to vedeli skor, lebo strazili prsten :-D (sexi si asi mysli, ze nemam co ine robit, nez hladat po dome krabicku, ci nahodou neee? hehehe :-D :-D :-D ) to sejakova, asi jak hovori Lenka (ninny) podla toho kolko budete mat ludi, to je celkom podstatne, lebo sa ti vyselektuje zopar aj samo, podla toho ci vonku alebo vnutri a podla toho co sa vam paci...
Odpovedať
Profilova fotka
witchka: dakujem, zlatucka si.. :-) No ani mi sme najprv nechceli takto "nobl", ale zorganizovali to v podstate nasi rodicia, my sme len datum urcili.. :-)
Odpovedať
Ahojte.Baby mam na vas otazku.Mate uz vybranu svadobnu kyticu.Lebo ja sa neviem rozhodnut ci kaly alebo ruze alebo tulipany.Uz mate vybrane,ak ano poradte prosim...
Odpovedať
Profilova fotka
lienka: ahoooj, i ja som chcela tupipany, ale odhovorili ma od nich, ze vraj v lete to je s nimi tazke a ze kratko vydrzia. Tak som ostala pri starych dobrych ruzickach:)
Odpovedať
Ahojte vsetky junove nevesticky, az som sa zlakla, tato tema je aktivna od septembra a uz vtedy ste mali poniektore vela veci vybavenych a naplanovanych. Ja som zacala len pred 2 tyzdnami :) Zatial mam vybavene: - saty (samozrejme krasne) z Nicole - St. Patrick Rahman v smotanovej farbe - rezervovane miesto (teda dufam, este mi to na 100% nepotvrdili) - a datum na fare O ostatne veci sa budem zaujimat az po sviatkoch, pretoze teraz mam toho vyse hlavy... priprava Vianoc, skuskove obdobie a tak. Mam problem s DJ-om, a so zakuskami, ostatne by som mala zvladnut v pohode :)
Odpovedať
lienka82: ja som povodne hrooozne moc chcela kaly. Bola to moja vysnivana kyticka uz velmi dlho. Krasne, strohe, jemne a elegantne (ale tie velke biele). No a zrazu som si vybrala maslove saty, ku ktorym proste nemozem mat biele kaly!! Tak teraz neviem. Pacia sa mi tulipany, ale nie som si nimi ista. Asi to budem este nejako riesit s tymi kalami a nieco vymyslim :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj blackrose. ja som videla kaly vo vselijakych farbach. nebudu niekde aj maslove? :-N no ja nemam tusenie,ale ked sa spytas niekde v kvetinarstve.... a ked su tvoje vytuzene... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky---zdravim nove junovky---ninny ---a tebe gratulujem k zasnubam, :-) ja som to tiez chcela oficialne ponat, ale len kvoli tomu ,ze som chcela zoznamit mojich rodicou so svokrovcami ....kvoli tomu ,aby sa nevideli 1x na svadbe no nevyslo to..hm.. kedze sme mimo sk ,az do aprila ,sme sa zasnubili tu a v podstate dost neromanticky... :-p sli sme do zlatnictva ,kupili sme prstienok,sli do krasneho parku; moj motacik nevedel ci si ma klaknut na 1 nohu alebo na 2 :-N zakoktal mi stremovane krasne slova a pri teplote-5stupnou (od zimy som si zadok necetila heh)mi nastokol prstienok , povedala ANOa bolo....nic velkolepe, no nas to vystihuje-motaci :-D a vy kocky, ake ste mali zasnuby?
Odpovedať
Profilova fotka
lenmed :-D :-D :-D som sa dobre zasmiala... ja pre zmenu este nemam ani prsten,hlavna vec,ze svadba v juni. tak predsa lepsi taky motacik ako nic. :-D :-p
Odpovedať
je nás čoraz viac čo budeme mať v júni svadbu :-D je niekto 14.6.2007 ???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte júnovky, tak ja nemám okrem termínu 7.6.2008 na matrike vybavené nič, ak nerátem oznamká ktoré si vyrábam sama, normálne začínam mať strach a hambím sa či všetko zoženiem, no na tento termín sme boli zatiaľ druhý, tak dúfam že nie.I keď šaty už mám celkom vyhliadnuté. Hádam nie som jediná, ktorá takto mešká :-(
Odpovedať
Profilova fotka
katuska...nie si sama... :-| :-p =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no caute kocky, normalne ma (prijemne) prekvapujete, jak sa to tu rozbehlo...si pamatam zaciatky...halo je tu niekto? a pod. s niekolkodnovymi pauzami ;-) hold blizime sa blizime lenmed, uskrnala som sa pri tom, co si pisala :-D a nase zasnuby? este v marci, mali sme ist do Pariza na par dni a vedela som, ze sa sexi pytal kamosa kde sa daju zohnat pekne zasnubaky, tak som myslela, ze teda romantika v Parizi...lenze nakolko mi to nedalo a mala som vselijake narazky ze ano ano :-p , tak sme sa proste prekukli navzajom a nejaky tyzden pred Parizom sme si dali klasicky v piatok vecer vanu (dost casto si ju davame, hlavne v zime, vzdy sviecky, niekedy sampanske, inokedy vinko), vsetko bolo, sviecky, sampanske, ja som to teda nebrala nijak inak nez normalne, ale mala som taky divny pocit, bolo to take nejake moc romanticke na mna, este som sa pytala, ze cim to je ked je vsetko tak ako obvykle a sexi ze nevie...a tak sedime, kecame a on sa ma spytal, ze ci by som trvala na tom, aby bola svadba do roka a do dna...ja ze co ja viem, podla toho kedy by to bolo - no a jak si tak toto rozpravam sa on otocil si utriet ruky do uteraku a vytasi sa s krabickou, klaciac v tej vani a ze ci si ho vezmem...ja som kukala jak puk =-) dosla mi rec, lebo som to v tej chvili fakt necakala a on ze halo, tak co, vezmes si ma? a ja ze nooo, ano, teda anoo...tak takto nejako to bolo u nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mrka2-----no oni su tie nase polovicky zvacsa motaci,ked sa jedna o svadbu a vsetko okolo :-N no hlavne je,ze su to nasi motacikovia a aj prave preto ich tak vela lubime 8-) ..teda aspon ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
witchka------ja som sa tiez uskrnala nad tvojim pribehom o zasnubach 8-) hlavne jak si jako holos pred tebou klaka na kolienko vo vani,dost mile.. :-p ono ja som neni zastanca nejakej pompeznosti pri tejto udalosti..ono je prave krasne, ze to vystihuje vas...ako to, ze si radi lazkate spolu do vane a len tak kecate... prave to je to krasne..dalsie super zasnuby..... inac velmi sa mi paci to oslovenie tvojeho draheho--sexi !!!!! ---baby-- napiste este, ake ste mali zasnuby,je to celkom interesante to citat... :-D
Odpovedať
katuska26 z toho si nič nerob ja mám len miestnosť a prstene, bo teta na matrike nám zavarila ]-( no moc ma nepotešila. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?